informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.03.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 9

Zamiast goździka, powiedz jej to NAGŁOS! [07.03.2006] Złóż życzenia wszystkim kobietom NAGŁOS! – tylko w dniu 8 marca każde połączenie na krajowy numer stacjonarny poprzez sieć telefonii internetowej NAGŁOS kosztuje tylko 1 grosz brutto za minutę... (info)

Jak daleko jest z Piekła do Nieba? - Konkurs AutoMapy w PC Format [07.03.2006] W prawdziwym Niebie żyje tylko 90 osób. Nie bez powodu do Nieba trafić nie jest łatwo, sami mieszkańcy mówią, że bez pomocy z nieba, trudna tam się dostać... (info)

BRE Bank w czołówce najlepszych pracodawców 2005 [07.03.2006] BRE Bank zajął II miejsce w ogólnopolskim rankingu „KARIERA z Pracodawcą 2005”. BRE Bank został wyróżniony w kategorii „Najlepszy pracodawca według biur karier”... (info)

Ekspozycja POOLSPA najciekawsza na targach [07.03.2006] POOLSPA została nagrodzona w konkursie „NAJLEPSZA OFERTA HANDLOWA” Międzynarodowych Targów SPORT I REKREACJA. Jury konkursu doceniło zarówno ofertę, jak i stoisko firmy, czyli sposób prezentacji jej produktów... (info)

Co ma piernik do wiatraka? - czyli praktyka a koła naukowe [07.03.2006] Problem bezrobocia wśród absolwentów, mimo wielu społecznych dyskusji, kolejnych stron publikacji i programów pobudzania przedsiębiorczości inicjowanych przez państwo lub organizacje pozarządowe, pozostaje nierozwiązany... (info)

Relacja ze spotkania PSPR [07.03.2006] Spotkania organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations jawią się jako doskonała okazja do wymiany poglądów osób zawodowo związanych bądź też zainteresowanych PR. Tak też było i tym razem... (info)

Rzeczpospolita urzędnicza - cz. III - Urzędniczy stan krytyczny [07.03.2006] W poprzednim okresie niepokorny i zbyt niezależnie myślący pracownik nie zagrzał długo miejsca, często wędrował z pracy do pracy, by dopiero po latach osiąść gdzieś na stałe... (info)

Internetowy Samochód Roku 2005 [07.03.2006] Już za dwa dni ogłoszone zostaną wyniki rankingu Internetowy Samochód Roku 2005. Poza główną nagrodą, po raz pierwszy wręczone zostaną nagrody w kategoriach: samochód użytkowy i samochód używany... (info)

Studia Zaawansowane - Wizyty Studyjne [07.03.2006] Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza do składania aplikacji do udziału w programie „Studia Zaawansowane. Wizyty studyjne”... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...