informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 14


W każdym wieku w dobrej formie

W każdym wieku w dobrej formie [07.02.2008] Zaniedbanie sprawności narządu ruchu może sprawić, że z ruchem nieodłącznie wiązał się będzie ból. Osteoporoza i koksartroza to częste powody niesprawności, a nawet inwalidztwa osób w starszym wieku... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 07.02.2008 [07.02.2008] WIG20 obronił poziom 2900 punktów. Początek dzisiejszych notowań na GPW przebiegał spokojnie. Na parkiecie podobnie jak w ostatnich dniach aktywność inwestorów była dość mała.. (info)


Innowacyjne ulepszenia w produktach Nice

Innowacyjne ulepszenia w produktach Nice [07.02.2008] Nice rozwija linię produktową - w ofercie lidera w automatyce do bram i rolet poajwił się Run - pierwszy siłownik z wbudowanym inwertorem. Zaktualizowana została także linia silników rurowych To-Max... (info)


Awanse w dziale strategii S4

Awanse w dziale strategii S4 [07.02.2008] Marcin Samek, kierujący warszawskim zespołem strategii Agencji Reklamowej S4, awansował w strukturach firmy na nowo utworzone stanowisko strategic planning directora. Awansowała również Anna Jaroszyńska, która obecnie będzie pracowała jako strategic planner... (info)

Nowa strategia I&B System [07.02.2008] Reorganizacja Grupy, koncentracja na działalności związanej z dystrybucją produktów i usług opartych na technologii GPS oraz wprowadzenie części spółek zależnych na giełdę – to główne elementy, zmienionej strategii rozwoju grupy I&B System... (info)


Rekin przyjacielem człowieka jest!

Rekin przyjacielem człowieka jest! [07.02.2008] Niemożliwe?! A jednak. Czas zweryfikować stereotypową i nieprawdziwą wiedzę utrwaloną w umysłach po obejrzeniu filmu „Szczęki” Stevena Spielberga. Pamiętacie ludzi wyskakujących z wody na okrzyk: „rekin”?.. (info)


SMART LIPO: światowy hit w wyszczuplaniu sylwetki już w Polsce

SMART LIPO: światowy hit w wyszczuplaniu sylwetki już w Polsce [07.02.2008] Zgrabna i szczupła sylwetka, jędrna skóra bez cellulitu i ubranie nawet o 2 rozmiary mniejsze bez konieczności odsysania tłuszczu- takie efekty zapewnia Smart Lipo, światowy przebój wśród zabiegów modelowania ciała... (info)


Płyn do mycia powierzchni drewnianych Classen Nano Silver

Płyn do mycia powierzchni drewnianych Classen Nano Silver [07.02.2008] Zawarte w płynie do mycia powierzchni drewnianych Classen Nano Silver nanocząsteczki srebra skutecznie walczą z kurzem i brudem oraz eliminują bakterie i grzyby z czyszczonej powierzchni... (info)


VB Leasing Polska - kolejny rok wzrostu

VB Leasing Polska - kolejny rok wzrostu [07.02.2008] W dniu 6 lutego br. zarząd spółki VB Leasing podsumował ubiegły rok. 2007 r. był okresem stabilnego wzrostu i umacniania pozycji rynkowej. Spółka podpisała ok. 13,8 tys. nowych umów i przekazała w leasing aktywa o łącznej wartości ponad 1,59 mld zł... (info)

Tam, gdzie zera i jedynki zamieniają się w miliardy - CeBIT 2008 [07.02.2008] W dniach 4-9 marca odbędą się w Hanowerze Targi Technologii Informacyjnych i Telekomunikacyjnych CeBIT. Targi określane są przez organizatorów jako "Miejsce nr 1 do robienia biznesu w dziedzinie technik cyfrowych"... (info)

Grisoft zmienia nazwę na AVG Technologies [07.02.2008] Wiodący dostawca oprogramowania zabezpieczającego przed zagrożeniami internetowymi, firma Grisoft zmienia nazwę na AVG Technologies. Globalna zmiana, której celem jest zwiększenie świadomości marki AVG.. (info)


Naturalnie Mętne - naturalnie zdrowe!

Naturalnie Mętne - naturalnie zdrowe! [07.02.2008] Gdy kupujemy sok w sklepie, wybierajmy zawsze te mętne, z naturalnym osadem. Rewolucyjne badania, zainicjowane przez profesora Oszmiańskiego z Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego, wykazały, że..... (info)


Diamond Award for Best Practices in Marketing dla FF Creation.

Diamond Award for Best Practices in Marketing dla FF Creation. [07.02.2008] Agencja FFCreation została nagrodzona na międzynarodowym konkursie marketingu bezpośredniego Diamond Awards za kampanię marketingu wirusowgo „Nadchodzi 4”... (info)


Strategiczne akwizycje w Grupie Nice

Strategiczne akwizycje w Grupie Nice [07.02.2008] 14 stycznia br. zarząd i akcjonariusze firmy Nice ogłosili sfinalizowanie dwóch ważnych dla rozwoju firmy umów, potwierdzając w ten sposób umacniającą się pozycję Nice w branży automatyki użytkowej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...