informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 19

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 07.01.2008 [07.01.2008] Mocna przecena, której uległy amerykańskie indeksy podczas piątkowej sesji na Wall Street odbiła się na początku dzisiejszych notowań w Europie. Warszawskie indeksy otworzyły się na minusie i momentalnie zanurkowały... (info)

Mistrz haftu – Amann… [07.01.2008] Designerzy od kilku sezonów do tworzonych przez siebie kolekcji dodają wiele ozdobników. Zarówno odzież, jak i obuwie posiada wiele dodatków. Wraz z tym trendem do świata mody powrócił haft….. (info)

Szkolenie autoryzacyjne Telegärtner, 29 styczeń 2008 [07.01.2008] Warszawa, 7 styczeń 2008: AJM Electronics, wyłączny dystrybutor na Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię produktów niemieckiego koncernu Telegärtner,wyznaczył datę najbliższego szkolenia autoryzacyjnego z zakresu okablowania strukturalnego Telegärtner... (info)


Wspólne gotowanie pomysłem na spotkanie z przyjaciółmi

Wspólne gotowanie pomysłem na spotkanie z przyjaciółmi [07.01.2008] Gdy za oknem zimno, na popularności zyskują domowe spotkania z przyjaciółmi. Dobrą zabawą może być na przykład wspólne gotowanie. Na takie spotkania elta poleca urządzenia, które jednoczą podczas przyrządzania potraw i jedzenia... (info)

ICG Wdrożenia SAP rozpoczyna współpracę z firmą Ster [07.01.2008] ICG Wdrożenia SAP – poznańska spółka specjalizująca się we wdrożeniach zintegrowanych systemów informatycznych podpisała umowę z firmą STER sp. z o.o. W ramach współpracy firma ICG odpowiedzialna będzie za implementację systemu SAP w głównych obszarach... (info)


Porządki u „złotej rączki”...

Porządki u „złotej rączki”... [07.01.2008] Firma KRESS - specjalista od męskich gadżetów, proponuje rozpoczęcie odświeżania bądź wzbogacania zbioru narzędzi od wkrętarki sieciowej do płyt 650 TBS 6000 650 WAT... (info)

Karnawałowe przeboje Digla… [07.01.2008] Na karnawałowych balach każdy chce wyglądać wyjątkowo.Dla panów na bal odpowiednie są zarówno klasyczne garnitury, wykonane z najwyższej jakości materiałów, jak też linie przeznaczone na szczególne okazje... (info)


Dziennik zwycięża, stacje radiowe wyprzedzają TVN24

Dziennik zwycięża, stacje radiowe wyprzedzają TVN24 [07.01.2008] W listopadowym raporcie Instytutu Monitorowania Mediów „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce” zwycięstwo należy do „Dziennika”. „Polska” dogoniła peleton, a stacje radiowe - RMF FM i Radio ZET - były częściej cytowane przez inne media niż TVN24... (info)


Wieczór prawdziwego mężczyzny

Wieczór prawdziwego mężczyzny [07.01.2008] Z lodem lub bez, ale zawsze w klubie, przy szerokim barze. Koniak i whisky to nieodłączne elementy wizerunku prawdziwego mężczyzny, kojarzące się z prestiżem i sukcesem. W garniturze, ze szklaneczką złotego trunku w ręce staje się uosobieniem kobiecych marzeń... (info)

Solemis – nagradza partnerów i podsumowuje rok [07.01.2008] Solemis Group SA – nagradza partnerów i podsumowuje rok w zakresie systemów klasy Business Intelligence (BI) i Business Performance Management (BPM)(Macrologic, PMS Labs, Extor, Jurasoft oraz Śliwiński i spółka).. (info)

Prof. Jadwiga Staniszkis felietonistką WP [07.01.2008] Do felietonistów Wirtualnej Polski dołączyła właśnie profesor Jadwiga Staniszkis. W pierwszym materiale pisanym specjalnie dla Wirtualnej Polski prof. Staniszkis zastanawia się, czy „Linux zmieni europejską politykę?”.. (info)

Best image PR dla 2call [07.01.2008] Z początkiem stycznia 2008 roku poznańska agencja BEST image Public Relations podpisała umowę o współpracy z nowym operatorem telekomunikacyjnym 2call... (info)


Hakerzy będą kraść coraz więcej

Hakerzy będą kraść coraz więcej [07.01.2008] W 2008 roku lawinowo będzie rosnąć ilość szkodliwego oprogramowania do wykradania poufnych danych, a złośliwe kody i metody ataków będą coraz bardziej wyrafinowane i zaawansowane technologicznie... (info)


APC-MGE udostępnia narzędzie internetowe Efficiency Quotient

APC-MGE udostępnia narzędzie internetowe Efficiency Quotient [07.01.2008] Nowa aplikacja APC-MGE ułatwiająca informatykom obliczanie ilorazu sprawności centrum danych jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników za pośrednictwem strony internetowej.. (info)


Lawina atrakcji na ferie

Lawina atrakcji na ferie [07.01.2008] Lawina tysiąca kolorowych piłek spadających ze stoku, wspólna rozgrzewka na śniegu gra w zośkę, nauka akrobacji w snowparku i szalona do przesady jazda przy miksach DJ’a – to tylko niektóre atrakcje cyklu imprez na śniegu do przesady z Orange POP... (info)

IAA nagradza odpowiedzialny biznes [07.01.2008] Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA ustanowiło pierwszą światową nagrodę honorującą rolę komunikacji odpowiedzialnej społecznie – SRC (Socially Responsible Communication)... (info)

Skrivanek przyjazny rodzinie [07.01.2008] 7 grudnia 2007 roku ogłoszone zostały wyniki konkursu "Firma Przyjazna Rodzinie 2007". Kapituła konkursowa zdecydowała, że najbardziej przyjazną rodzinie firmą jest Skrivanek, którego siedziba znajduje się w Lublinie... (info)

Kaspersky Lab w grupie "Wizjonerów" w najnowszym rankingu "Magic Quadrant" [07.01.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje, że znalazł się w grupie wizjonerów w najnowszym raporcie firmy Gartner "Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms"... (info)

Oracle otwiera Centrum Migracyjne dla partnerów z regionu ECE oraz krajów WNP [07.01.2008] Firma Oracle ogłosiła otwarcie w Krakowie nowego ośrodka szkoleniowo-technologicznego w siedzibie ITL Polska - znajdzie się w nim Centrum Migracyjne "Oracle ISV Migration Center"... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...