informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 06.11.2007 [06.11.2007] Dzisiejsza sesja na giełdzie w Warszawie rozpoczęła się od niewielkiej zwyżki głównych indeksów giełdowych. Wzrosty innych europejskich indeksów spowodowały, że inwestorzy w Warszawie zaczęli dzień z optymizmem... (info)

Grupa Fresh autorem kolejnego CI [06.11.2007] Agencja reklamowa Fresh zakończyła realizację projektu corporate identity dla drukarni wielkoformatowej Labo Print. Jest to kolejny projekt w zakresie zarządzania marką oraz CI, który zrealizowała Grupa Fresh... (info)

Mleczne Alpy z Data Solutions i OSM w Łowiczu [06.11.2007] Pod hasłem "Wczasy w Alpach" ruszyła ogólnopolska promocja sprzedaży mleka UHT marki łowickie w kartonach 1L o zawartości tłuszczu 3,2%, 2% i 1,5%. Prowadzone działania mają na celu wzrost sprzedaży mleka łowickiego w opakowaniach kartonowych... (info)


Sposób na rybkę bez przykrego zapachu

Sposób na rybkę bez przykrego zapachu [06.11.2007] Z czym kojarzy się nam najczęściej przygotowywanie świeżych ryb przed ich przyrządzaniem? Z przykrym zapachem, którego trudno się pozbyć zarówno ze stołu, jak i desek do krojenia?.. (info)


Akademia Pstryk zaprasza na podróż 'Wehikułem czasu' po Warszawie

Akademia Pstryk zaprasza na podróż 'Wehikułem czasu' po Warszawie [06.11.2007] Akademia Pstryk zaprasza na wystawę "Wehikuł czasu". Wystawa jest częścią projektu, którego głównym celem było stworzenie multimedialnego przewodnika po historii warszawskich miejsc szczególnych... (info)


Infinity Group dla Fortis Bank Polska SA

Infinity Group dla Fortis Bank Polska SA [06.11.2007] Infinity Group zrealizowała serwis www.fortisbank.com.pl . Serwis powstał w ramach kompleksowej obsługi e-marketingowej Fortis Bank Polska. Stworzenie nowego serwisu było najważniejszym punktem strategii e-marketingowej stworzonej i realizowanej przez agencję... (info)

Co z polskim Digital Video Broadcasting - Terrestrial? [06.11.2007] W Polsce planowane jest uruchomienie DVB-T w systemie MPEG-4. W przyjętym we wrześniu Planie wdrażania naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T przyjęto wyłącznie standard dotyczący transmisji wizji... (info)


Hoover Freespace – wielki potencjał w niewielkich rozmiarach

Hoover Freespace – wielki potencjał w niewielkich rozmiarach [06.11.2007] Najnowszy odkurzacz marki Hoover – Freespace, zajmuje jedynie 45 cm wysokości. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz wysokim parametrom technologicznym sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników... (info)

Raport Akademii Bezpiecznego Samochodu [06.11.2007] Organizatorzy kampanii Akademia Bezpiecznego Samochodu dbają nie tylko o wymiar edukacyjny całej akcji, ale przede wszystkim o jej wydźwięk praktyczny... (info)

Personalizowany druk cyfrowy w wydawnictwie VIDART [06.11.2007] Lider wydawnictw branży poligraficznej – Vidart po raz kolejny zaskoczy czytelników. Magazyn Print Partner, prezentujący w poszczególnych edycjach technologie współczesnej poligrafii, tym razem zajmie się techniką cyfrowej personalizacji druku... (info)

Baza danych Oracle 11g dostępna na platformie MS Windows [06.11.2007] Oracle Database 11g działająca w systemie Windows pozwala sprostać wymaganiom wynikającym z szybkiego wzrostu ilości danych, ze zmian zachodzących w środowisku i z konieczności podnoszenia jakości usług oraz obniżania i kontrolowania kosztów... (info)


Krono Original: system S.A.S. i wszystko staje się cichsze

Krono Original: system S.A.S. i wszystko staje się cichsze [06.11.2007] Błyskotliwą karierę paneli podłogowych oraz ich liczne zalety potwierdzi wielu użytkowników. To oni wskażą także na kłopotliwą cechę takiej podłogi: denerwujące stukanie i specyficzne echo stawianych kroków... (info)

Usługi Gold Finance dostępne w ofercie serwisu NetMedia S.A. [06.11.2007] Firma Gold Finance Doradcy Finansowi rozpoczęła współpracę z portalem - Kredyty.net należącym do Spółki giełdowej NETMEDIA S.A. NETMEDIA S.A. jest notowaną na giełdzie Spółką z branży e-commerce... (info)

Polskie wydanie Pamiętnika Cathy pod patronatem Portalu 4Girls.pl. [06.11.2007] Pamiętnik Cathy (tytuł oryginalny Cathy’s Book) to napisana w formie pamiętnika powieść dla nastolatek, która w Stach Zjednoczonych odnisła ogromny sukces. Książka wydana w Polsce nakładem Wydawnictwa Egmont dostępna jest w sprzedaży od 5 listopada 2007... (info)

Dalsza ekspansja wyszukiwarki internetowej pkt.pl w sieci [06.11.2007] Firma pkt.pl rozszerza współpracę z Agora S.A. Wyszukiwarka pkt.pl dostępna jest teraz w dwóch serwisach internetowych należących do spółki Agora S.A. Są to www.gazeta.pl oraz www.gazetadom.pl... (info)

Fortinet opatentował kolejne technologie bezpieczeństwa [06.11.2007] Biuro Patentów i Marek Handlowych Stanów Zjednoczonych (United States Patent and Trademark Office) udzieliło firmie Fortinet pięć nowych patentów na wynalazki dotyczące bezpieczeństwa sieci, w szczególności związane z obsługą wirtualizacji... (info)


Telepraca dla ekspertów z całej Polski.

Telepraca dla ekspertów z całej Polski. [06.11.2007] Na rynku pojawiła się niedawno usługa oferowana przez firmę Eksperci24 Sp. z o.o., dzięki której specjaliści z różnych branż mogą rozwinąć swoją działalności na terytorium całej Polski... (info)


Tytan Professional: piany do zadań specjalnych

Tytan Professional: piany do zadań specjalnych [06.11.2007] Minął już czas uniwersalnych produktów do wszystkiego. Ta zasada odnosi się też do artykułów chemii budowlanej. Dlatego Selena opracowała zaawansowane technicznie receptury pian przeznaczonych do różnorodnych i specjalistycznych zastosowań... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...