informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.10.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 27

Betaferon wykazuje zdecydowane zmniejszenie ryzyka rozwoju stwardnienia rozsianego we wszystkich podgrupach badania BENEFIT [06.10.2006] Firma Schering AG Niemcy ogłosiła dzisiaj wyniki analizy w podgrupach badania BENEFIT*, która wykazała, że terapia Betaferonem® w dawce 250 mcg zmniejszyła ryzyko rozwoju potwierdzonej klinicznie postaci SM (CDMS) we wszystkich grupach, niezależnie od wieku, płci, czy sterydoterapii objawów w momencie ujawnienia choroby1... (info)

Już wkrótce Lexus Fashion Night3 [06.10.2006] Luksusowa premiera, wyjątkowe kolekcje i światowa gwiazda. Już wkrótce trzecia edycja Lexus Fashion Night.. (info)

Nowy serwis internetowy Gazety Wyborczej [06.10.2006] Zbudowany od początku serwis www.gazetawyborcza.pl będzie zawierał część treści z papierowego wydania gazety oraz materiały przygotowywane specjalnie do internetu, blogi komentatorów „Wyborczej” i inne atrakcje... (info)

Wyniki egzaminów TOEFL i TOEIC a system CEF Rady Europy – warsztaty naukowe Educational Testing Service. [06.10.2006] Od 10 do 21 października br. w Berlinie odbędą się warsztaty naukowe, zorganizowane przez Educational Testing Service (ETS)... (info)

Najlepsze wideoklipy z Polski i zagranicy w telefonach Orange [06.10.2006] W Orange World można już zobaczyć najlepsze wideoklipy muzyczne artystów polskich i zagranicznych... (info)

Strategia jest a porażka nadal na nas czyha! [06.10.2006] Jak próbować współtworzyć i osiągać sukces firmy?. Często daje się słyszeć, że strategia i plan jej realizacji to podstawowe czynniki sukcesu każdej organizacji czy firmy... (info)

Prima Guaranesa – nowe pojemności opakowań [06.10.2006] Od października Cafe Prima Guaranesa dostępna jest w opakowaniach o dwóch nowych pojemnościach: rozpuszczalna Guaranesa w słoikach po 200 g oraz mielona Guaranesa w opakowaniach po 100 g... (info)

50-te urodziny twardego dysku [06.10.2006] 13 września 2006 roku minęło dokładnie 50 lat od momentu skonstruowania pierwszego twardego dysku... (info)


KLIMAFIX – ekonomiczne rozwiązanie do izolacji kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

KLIMAFIX – ekonomiczne rozwiązanie do izolacji kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych [06.10.2006] Samoprzylepna mata lamelowa KLIMAFIX to propozycja firmy Rockwool Polska do izolacji termicznej i przeciwkondensacyjnej kanałów wentylacyjnych... (info)

Preparaty do czyszczenia monitorów LCD Servisol [06.10.2006] AJM Electronics, wyłączny dystrybutor na Polskę produktów znanej brytyjskiej marki Servisol, wprowadza do sprzedaży dwa bardzo dobrej jakości i mające szerokie zastosowanie produkty przeznaczone do czyszczenia monitorów LCD... (info)

IT Vision otrzymał tytuł Microsoft Gold Certified Partner [06.10.2006] Microsoft uhonorował tytułem Microsoft Gold Certified Partner firmę IT Vision, specjalizującą się w projektowaniu i wdrażaniu oprogramowania oraz zintegrowanych systemów do zarządzania klasy ERP, systemów klasy Business Intelligence, a także rozwiązań CRM... (info)

Będziemy płacić mniej w sklepach? [06.10.2006] Wysokość prowizji płaconych w Polsce przez punkty akceptujące płatności kartami, wynosi obecnie od 1,4 do 1,6%... (info)

Wszyscy kibicujemy UEFA EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie [06.10.2006] Ruszyła społeczna kampania reklamowa, promująca polsko-ukraińską kandydaturę do organizacji Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012... (info)

O kościele św. Katarzyny prawie wszystko [06.10.2006] Tajemnicami zakamarków kościoła św. Katarzyny w Gdańsku i nadziejami na odbudowę dzielić się będzie 10 października prof. Andrzej Januszajtis, profesor politechniki i badacz dziejów Gdańska. Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu Politechnika Otwarta. Wstęp wolny... (info)

Estetyczne opadanie [06.10.2006] Rynsztok od wieków kojarzy się z czymś brzydkim. Jest synonimem nieporządku. Jednocześnie jest bardzo ważnym elementem odprowadzającym wodę opadową z ulic i placów... (info)

Eurokonto Akademickie w Pekao SA – za darmo nawet do końca studiów [06.10.2006] Bank Pekao SA zwalnia z opłat za prowadzenie rachunku przez pierwszy semestr studiów wszystkie Eurokonta Akademickie, które zostaną otwarte do końca 2006 roku... (info)

BizTech: BEZPŁATNE szkolenia komputerowe - ECDL [06.10.2006] Od października ruszyły BEZPŁATNE szkolenia komputerowe, przygotowujące do uzyskania Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (ECDL - European Computer Driving Licence) – uznawanego w całej Unii Europejskiej certyfikatu, potwierdzającego umiejętności posługiwania się komputerem i aplikacjami... (info)

Postaw na atrakcyjność [06.10.2006] Atrakcyjność interpersonalna odgrywa niebagatelną rolę w kształtowaniu życia społecznego... (info)

Nie wiedzą, że to VoIP [06.10.2006] Inotel – niezależny operator telekomunikacyjny oferujący profesjonalne usługi telefonii IP – po przeanalizowaniu struktury i dynamiki wzrostu swoich klientów odkrył, że swój 30 proc. miesięczny rozwój zawdzięcza głównie osobom, które nie wiedzą, że korzystają z telefonii IP... (info)

Seminarium o ocieplaniu [06.10.2006] Techniczne i ekonomiczne aspekty ocieplania budynków - to temat przewodni seminarium dla przedstawicieli branży budowlanej, odbywającego się 6 i 7 listopada w Warszawie... (info)

Poznaj Renault na papierze i w sieci [06.10.2006] 45. numer kwartalnika „Poznaj Renault – magazynu sympatyków motoryzacji”, wydawanego przez Renault Polska, a realizowanego przez Agencję Novimedia Custom Publishing, jest już dostępny dla Czytelników – zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej... (info)

Hitachi CP-X605 i CP-X608 – prosta eksploatacja i obsługa [06.10.2006] W ofercie firmy Image Recording Solutions dostępne są nowe projektory Hitachi CP-X605 i CP-X608, które przeznaczone są do instalacji w średnich i dużych salach konferencyjnych... (info)

Zastosowanie oliwy z oliwek extra vergine [06.10.2006] Oliwa z oliwek zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Cały czas nie jest jednak wykorzystywana do wszystkich możliwych zastosowań... (info)

Firma BT podpisała wieloletni kontrakt z koncernem Pepsico dotyczący zarządzania usługami [06.10.2006] Firma BT poinformowała dzisiaj, że jej oddział BT Americas Inc. podpisał siedmioletni kontrakt z PepsiCo Inc. (NYSE: PEP) dotyczący zarządzania usługami (eng. managed services)... (info)

Przedstawiciele Zrzeszenia BPS na kongresie CIBP w Paryżu [06.10.2006] Przedstawiciele Zrzeszenia Banku Polskiej Spółdzielczości uczestniczą w odbywającym się we Francji w dniach 5-6 października br. kongresie Międzynarodowego Zrzeszenia Banków Spółdzielczych (Confédération Internationale des Banques Populaires - CIBP)... (info)

Action Sublime – w zgodzie z chronobiologią [06.10.2006] Nasza skóra, podobnie jak całe ciało, kieruje się wewnętrznym biologicznym rytmem, powtarzanym co 24 godziny... (info)

CrossGolf łączy świat SUV i MPV [06.10.2006] Podczas Mondial de l`Automobile w Paryżu Volkswagen świętował światową premierę nowej wersji Golfa - CrossGolfa... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...