informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 12

Nowa Woda perfumowana Calvin Klein [06.10.2005] Calvin Klein EUPHORIA to zapach, który został stworzony dla kobiet, dążących do absolutnej wolności. Są pewne siebie i charakteryzuje je wrodzona elegancja... (info)

Rowland współpracuje z Agorą [06.10.2005] Rowland Communications współpracuje z Agorą SA przy wprowadzeniu na rynek nowego dziennika... (info)

Symfonia na budowie [06.10.2005] Sage Symfonia - wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP – nawiązał współpracę z firmą Chadney Software, specjalizującą się w rozwiązaniach dla budownictwa... (info)

Kiosk z prasą cyfrową netpress.pl otwarty [06.10.2005] Od dziś oficjalnie działa już kiosk z prasą cyfrową uruchomiony przez firmę NetPress, polskiego partnera amerykańskiej firmy Zinio Systems, światowego lidera w branży prasy elektronicznej... (info)

Hotel Gołębiewski w Wiśle na kilka dni zamieni się w ogólnopolskie centrum kształcenia radiologów [06.10.2005] Od 6 do 8 października odbywa się w Wiśle, w hotelu Gołębiewski, IX Szkoła Rezonansu organizowana przez firmę Schering Polska... (info)

Wartość doładowań telefonów typu pre-paid w mBanku przekroczyła 16 mln zł. [06.10.2005] mBank, we współpracy ze wszystkim operatorami oraz firmą Blue Media, umożliwia zasilanie kont typu pre-paid poprzez internetowy serwis mOBILE... (info)

Euro RSCG Warsaw z kampanią Więcej Peugeot w Peugeot [06.10.2005] 3 października ruszyła kampania „Więcej Peugeot w Peugeot” przygotowana przez Euro RSCG Warsaw... (info)

Notebooki Prestigio: Trzy lata gwarancji za 50 złotych [06.10.2005] Trzy lata gwarancji na swoje notebooki oferuje ekskluzywnie na polskim rynku międzynarodowa spółka Prestigio, producent Hi-Tech i Hi-Style urządzeń przenośnych i audiowizualnych... (info)

Przeniesienie siedziby Deutsche Bank PBC S.A. do Warszawy [06.10.2005] Na mocy postanowienia Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, dokonana została zmiana Statutu Deutsche Bank PBC S.A. w punkcie określającym lokalizację siedziby Banku. Zgodnie z wprowadzoną zmianą, nową siedzibą Deutsche Bank PBC S.A. jest miasto Warszawa... (info)

Płyty główne VIA EPIA podstawą firewalli Perimeter firmy Logic Supply [06.10.2005] Kompaktowe, wieloportowe firewalle oferują małym i średnim przedsiębiorstwom najlepszą wydajność, funkcjonalność, bezpieczeństwo i kontrolę... (info)

Trend Micro rośnie się najszybciej [06.10.2005] Trend Micro najszybciej rozwijającą się firmą spośród producentów oprogramowania antywirusowego - raport IDC... (info)

Samsung i Bang&Olufsen przedstawiają SERENE [06.10.2005] Współpraca firm Samsung Electronics i Bang & Olufsen zaowocowała wyjątkowym modelem telefonu komórkowego, zrywającym z konwencjonalnymi założeniami... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...