informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 32


Nowe rozwiązania typu VDSL2 w ofercie firmy ZyXEL

Nowe rozwiązania typu VDSL2 w ofercie firmy ZyXEL [06.09.2007] Firma ZyXEL Communications wprowadza na rynek urządzenia stanowiące kompleksowe rozwiązanie VDSL2. Modemy Prestige 870MH-C1, współpracujące z koncentratorami wyposażonymi w karty VLC 1224, pozwalają uzyskać prędkość transmisji do 60Mbps... (info)

Nowa spółka w Grupie Teta [06.09.2007] TETA HR Center, tak nazywa się nowy podmiot w grupie kapitałowej TETA. Spółka będzie świadczyć usługi outsourcingu obsługi procesów w zakresie szeroko rozumianego HR (zarządzanie zasobami ludzkimi) z wykorzystaniem produktów informatycznych giełdowej TETY... (info)


Mituba promuje usługi TP S.A. na stacjach PKN Orlen.

Mituba promuje usługi TP S.A. na stacjach PKN Orlen. [06.09.2007] Ruszyła kampania reklamowa nowej usługi TP S.A. pod hasłem „Rozmawiaj na gapę do Polski".Kampania przygotowana przez firmę Mituba (media zakupił Initiative Media Warszawa) objęła swoim zasięgiem przygraniczne stacje benzynowe zarządzane przez PKN Orlen... (info)


Nashuatec już w AB

Nashuatec już w AB [06.09.2007] Euroimpex SA rozpoczął współpracę z AB SA w zakresie dystrybucji urządzeń drukujących Nashuatec. W ofercie AB pojawiły się już następujące urządzenia: drukarki żelowe Nashuatec GX3000 i GX3050N oraz wielofunkcyjne urządzenie laserowe SP1000S... (info)

Akademia Pstryk na „IV Praskich Spotkaniach z Kulturą” [06.09.2007] 9 września 2007 r. na ulicy Ząbkowskiej na warszawskiej Pradze odbędą się IV Praskie Spotkania z Kulturą. Na tegoroczną imprezę plenerową Akademia Pstryk planuje przygotować coś zgoła niespodziewanego... (info)


BIGRAM jako jedyny Business Superbrand w branży HR

BIGRAM jako jedyny Business Superbrand w branży HR [06.09.2007] Marka BIGRAM otrzymała tytuł Business Superbrands. Została uznana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najsilniejszych marek biznesowych na polskim rynku... (info)


MOXA EDS-305-M12 – Przemysłowy switch Ethernetowy o stopniu ochrony IP67

MOXA EDS-305-M12 – Przemysłowy switch Ethernetowy o stopniu ochrony IP67 [06.09.2007] Oferta firmy MOXA została rozszerzona o nowy model switcha przemysłowego o symbolu EDS-305-M12, zaprojektowanego specjalnie by sprostać nawet najtrudniejszym warunkom instalacji... (info)

Wielka burza na Wiejskiej? [06.09.2007] 7 września 2007 roku obędzie się głosowanie dotyczące samorozwiązania Sejmu RP. Wszyscy żyją tym tematem: czy do głosowania dojdzie, jaki będzie jego ewentualny wynik. Betsson.com, jako pierwszy, umieścił na swoich stronach zakłady związane z tą tematyką... (info)

Polak został członkiem Euro Franchise Lawyers. [06.09.2007] Euro Franchise Lawyers to prestiżowa organizacja zrzeszająca prawników, specjalistów we franczyzie. Do grona jej członków został przyjęty Andrzej Krawczyk, prawnik z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie budowy i rozwoju systemów sieciowych... (info)

Sklepy IAI-Shop.com wchodzą na eBay [06.09.2007] Nowa funkcja dla serwisu eBay. Użytkownicy, którzy prowadzą sklepy za pomocą systemu IAI-Shop.com mogą teraz wystawiać swoje przedmioty bezpośrednio na aukcjach eBay... (info)


Cafe Jubilee - ulubiona kafejka w mieście.

Cafe Jubilee - ulubiona kafejka w mieście. [06.09.2007] Cafe Jubilee to franczyza wywodząca się z Malty polegająca na prowadzeniu lokalu gastronomicznego, plasującego się w niszy rynkowej pomiędzy barem bistro a drogą restauracją... (info)

Integracja IAI-Shop.com z Novitus [06.09.2007] IAI-Shop.com, zintegrowana platforma obsługi sklepów internetowych, wprowadził unikalne rozwiązania służące do wystawiania paragonów fiskalnych. Panel administracyjny przez który wystawia się paragony fiskalne obsługiwany jest w pełni przez WWW... (info)

Rynek nieruchomości w Polsce nadal rośnie - nowy raport firmy CEE Property Group [06.09.2007] Największe miasta odczują nieznaczne ochłodzenie sytuacji na rynkach mieszkaniowych w drugiej połowie 2007, a miasta średniej wielkości powinny kontynuować ponad 10% trend wzrostowy - wynika z badania przeprowadzonego przez CEE Property Group... (info)

IVONA pośród najlepiej ocenionych głosów na świecie [06.09.2007] Syntezator mowy ludzkiej IVONA, stworzony przez gdyńską firmę IVO Software, uzyskał jedną z 2 najlepszych ocen jakości mowy w prestiżowym konkursie Blizzard Challenge 2007... (info)


Konferencja „FRii – Fundusze na Rozwój i Innowacje”

Konferencja „FRii – Fundusze na Rozwój i Innowacje” [06.09.2007] We wrześniu w Koszalinie odbędzie się – współorganizowana przez firmę Konica Minolta - bezpłatna konferencja dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw na temat możliwości uzyskania dofinansowania działań innowacyjnych i rozwojowych... (info)


MOTOLeasing.pl w nowej szacie graficznej

MOTOLeasing.pl w nowej szacie graficznej [06.09.2007] Zmieniamy się na lepsze. Od 1 września br. wortal motoryzacyjno-finansowy MOTOLeasing.pl wystartował w nowej szacie graficznej. MOTOLeasing to propozycja kierowana do czytelników poszukujących korzystnej dla siebie oferty... (info)

Polskie firmy IT o systemach handlu internetowego w sektorze B2B [06.09.2007] Firma Veracomp SA, dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych, przeprowadziła badania dotyczące korzystania z systemów handlu internetowego w sektorze business-to-business (B2B)... (info)

Zobacz Różnicę [06.09.2007] Pod koniec sierpnia Wirtualna Polska – pod marką WPmobi – oficjalnie wystartowała jako wirtualny operator komórkowy. Z początkiem września rozpoczyna się intensywna kampania reklamowa tej oferty... (info)

Włochy w Ipfon za 1 grosza [06.09.2007] Najbliższa niedziela 9 września to podwójne emocje: Robert Kubica wystąpi na włoskim torze Monza oraz promocja w IPFON na połączenia z Włochami za 1 grosza... (info)


Mocny akcent dla każdego...

Mocny akcent dla każdego... [06.09.2007] Każdy z nas lubi nowoczesną technologię ubraną w praktyczne i eleganckie etui. Takie rozwiązanie proponuje nam właśnie marka Tracer, która w ostatnim czasie wprowadziła na rynek Torby na notebooki... (info)


Międzynarodowe Targi w Hongkongu – nowe szanse dla biznesu

Międzynarodowe Targi w Hongkongu – nowe szanse dla biznesu [06.09.2007] Już w październiku tysiące handlowców z całego świata spotka się w Hongkongu, stolicy azjatyckiego biznesu, na ośmiu międzynarodowych wystawach, by zawrzeć umowy i pozyskać informacje o najlepszych producentach i dostawcach... (info)

Imagis na Forum Ekonomicznym w Krynicy [06.09.2007] Rozwiązania klasy GIS (Systemy Informacji Geograficznej) dla bankowości, ubezpieczeń i energetyki oraz nawigacja GPS na XVII Forum Ekonomicznym w Krynicy.. (info)

W Inkubatorze Technologii rodzi się bezpieczeństwo! [06.09.2007] Inkubator Technologii, przedsięwzięcie TechnoPortu, oficjalnie rozpoczął współpracę ze Stowarzyszeniem Integracja Przedsiębiorczość Edukacja. Głównym celem podjętych działań jest wsparcie zadań nałożonych na państwo Ustawą o Zarządzaniu Kryzysowym... (info)


Jotkel arcyprecyzyjny

Jotkel arcyprecyzyjny [06.09.2007] Przedsiębiorstwo JotKEl z Krotoszyna podpisało z firmą Finn-Power z Finlandii kontrakt na dostawę nowoczesnej innowacyjnej wycinarki laserowej Finn-Power L6... (info)

John Deere Polska – używa systemu klasy Business Intelligence - TARGIT [06.09.2007] John Deere Polska – polski oddział amerykańskiego producenta maszyn rolniczych używa systemu klasy Business Intelligence - TARGIT do wspomagania podejmowania decyzji i szczegółowych analiz.. (info)


Kosz z Jotkela na lotnisku

Kosz z Jotkela na lotnisku [06.09.2007] Kosze na odpady z krotoszyńskiego Jotkela, producenta mebli metalowych i wiodącegowiodącego dostawcy usług kooperacyjnych trafiły na lotnisko w Katowicach – Pyrzowicach... (info)


Nowa bramka VoIP ZyXELa z serii Prestige

Nowa bramka VoIP ZyXELa z serii Prestige [06.09.2007] Coraz większa rzesza użytkowników telefonów chciałaby cieszyć się dobrodziejstwami VoIP w domowym zaciszu, bez konieczności kupowania drogich i rozbudowanych urządzeń wielofunkcyjnych... (info)


Bezpieczeństwo dla domu i rodziny

Bezpieczeństwo dla domu i rodziny [06.09.2007] Pokój dziecinny to takie miejsce w domu, w którym przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa. W pomieszczeniu, w którym przebywają nasze pociechy, najbardziej dbamy o to, aby żaden element, mebel czy dekoracja nie zagrażały dziecku... (info)


Renault EPD Tour w Sierra Golf Club zakończony

Renault EPD Tour w Sierra Golf Club zakończony [06.09.2007] W pierwszych dniach września br. zawodnicy z ligi EPD Tour gościli w Polsce na prestiżowym turnieju golfowym. Zwycięzcą turnieju Sierra Classic, rozgrywanego po raz drugi w Polsce, w ramach EPD, został Anglik – Lee Corfield... (info)

HP i Veracomp po raz kolejny rozszerzają umowę o współpracy [06.09.2007] HP i Veracomp SA podpisały porozumienie rozszerzające zakres współpracy obu firm na rynku polskim. Na podstawie umowy Veracomp włączy do oferty wszystkie rozwiązania HP z serii ProCurve Networking... (info)

Nowe stacje RTV pod lupą Instytutu Monitorowania Mediów [06.09.2007] Od września IMM poszerzył swoje usługi o monitoring kolejnych stacji telewizyjnych i radiowych: TVN CNBC Biznes, TVP3 Kielce, Polskie Radio Kielce, Radio Eska Radom i Radio Plus Radom. Dzięki temu IMM stale monitoruje aż 73 polskie stacje RTV... (info)

Kaspersky Lab szkoli za darmo przez Internet [06.09.2007] Kaspersky Lab uruchomił nowy program szkoleniowy. Teraz, użytkownicy i administratorzy oprogramowania Kaspersky Lab mogą pogłębiać swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w specjalnych bezpłatnych kursach online... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...