informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 31

Debiut agencji Heavy PR [06.08.2008] Na rynku public relations pojawia się nowa internetowa agencja. Heavy Public Relations rozpoczyna działalność chcąc koncentrować swoją aktywność przede wszystkim na scenie muzycznej... (info)


Nowe projekty Parkridge

Nowe projekty Parkridge [06.08.2008] Parkridge Retail Poland nie zwalnia tempa. Na rok 2008 zaplanowano otwarcie trzech nowych obiektów, w fazie realizacji znajdują się już galerie w Piotrkowie, Gliwicach, Jeleniej Górze, zaś firma wciąż szuka nieruchomości pod równie atrakcyjne inwestycje... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 06.08.2008 [06.08.2008] Inwestorzy realizowali zyski. Sesja na GPW rozpoczęła się od niewielkich wzrostów za sprawą wczorajszego udanego zamknięcia notowań na Wall Street. Jak się później okazało, popytowi wystarczyło sił zaledwie na początek sesji... (info)

MobilTek S.A. i Rosetex - „Żadnych oporów” [06.08.2008] Centrum Technologii Mobilnych MobilTek S.A., ekspert w dziedzinie usług marketingu mobilnego, rozpoczęło współpracę z Abpol Company Polska Sp. z o. o., producentem prezerwatyw “Rosetex”, przy akcji promocyjnej “Żadnych oporów”... (info)

Higiena naszych komputerów [06.08.2008] Technologia stale zmierza do tego, by swoje zadania realizować coraz bardziej efektywnie. Niemal codziennie powstają innowacyjne rozwiązania, dzięki którym sprawniejsza jest praca komputera i monitora, a jakość wydruków jest coraz lepsza... (info)

Sklep również dla Kibiców [06.08.2008] 2008 rok to czas przepełniony sportowymi emocjami. Olimpiada w Pekinie, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, wyścigi Formuły 1 - doskonały okres dla miłośników sportu... (info)

Międzynarodowi eksperci efektywności osobistej w Polsce [06.08.2008] W sierpniu do Warszawy przyjadą eksperci Personal Efficiency Program PEP® związani z biurami IBT w Europie i Kanadzie. Od 21 do 24 sierpnia trenerzy z obszaru efektywności osobistej wymienią się doświadczeniami w pracy z klientem biznesowym... (info)


Triumph Inspiration Award rozstrzygnięty!

Triumph Inspiration Award rozstrzygnięty! [06.08.2008] Triumph International przyznaje nagrodę za najbardziej kreatywny projekt bielizny Midori Matsuo, 20. latce z Japonii, podczas międzynarodowego finału Triumph Inspiration Award ’08 w Pekinie... (info)

„Wakacje z Bacardi Mojito The Original”- konkurs przedłużony! [06.08.2008] Do 31 sierpnia 2008 można nadsyłać prace w konkursie „Wakacje z Bacardi Mojito The Original”. Udział w tej wakacyjnej zabawie to szansa na wygranie wielu atrakcyjnych nagród, w tym wyjazdu na imprezę Bacardi B-Live do Moskwy, gdzie zagra Groove Armada!.. (info)

Kaspersky Lab Polska współpracuje z Wieszjak.pl [06.08.2008] Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o rozpoczęciu współpracy z serwisem Wieszjak.pl prowadzonym przez firmę Infornext.pl... (info)


Przyprawa Kuchni Greckiej KAMIS Nowy produkt linii Kuchnie Narodowe

Przyprawa Kuchni Greckiej KAMIS Nowy produkt linii Kuchnie Narodowe [06.08.2008] Według znawców kuchnia grecka zalicza się do najsmaczniejszych kuchni świata. Odnaleźć w niej można wpływy kuchni tureckiej, arabskiej i bałkańskiej. Na stołach królują więc, mięsa i ryby pieczone na ruszcie, owczy i kozi ser, niezliczona ilość warzyw ..... (info)


Regal® Matte Finish 221 – trwałość i elegancja

Regal® Matte Finish 221 – trwałość i elegancja [06.08.2008] Firma B.M. Polska, wyłączny dystrybutor produktów amerykańskiej marki Benjamin Moore , oferuje Regal® Matte Finish 221 – farbę do eleganckich wnętrz, szczególnie narażonych na zabrudzenia... (info)


Włoskie dania w kilka minut w restauracji VAPIANO

Włoskie dania w kilka minut w restauracji VAPIANO [06.08.2008] Wystarczy zaledwie kilka minut, aby kucharz wyczarował na oczach gości specjały kuchni włoskiej. Tylko tyle czasu potrzeba, aby spróbować potraw serwowanych w VAPIANO – restauracjach Fresh-Casual z wyspami świeżych ziół oraz własnymi manufakturami makaronu... (info)

Igrzyska w Pekinie w Wirtualnej Polsce [06.08.2008] Wirtualna Polska uruchomiła serwis poświęcony igrzyskom w Pekinie pekin.wp.pl. Można w nim znaleźć aktualne informacje związane bezpośrednio z potyczkami sportowców, ale też „około olimpijskie” ciekawostki... (info)


Przekąski znów są modne

Przekąski znów są modne [06.08.2008] Poza modą na tak zwane snacki, którą proponuje nam kulinarny rok 2008, znów stają się modne przekąski. Zarówno te klasyczne, jak bruschetta z Pomidorami krojonymi Podravki, jak i etno zdobywają nasze stoły... (info)

Partnerstwo Wavelink z Datalogic Mobile [06.08.2008] Lider w sektorze mobilnego oprogramowania Wavelink Corporation i lider urządzeń przenośnych Datalogic Mobile zawarły strategiczne partnerstwo. Firmy, wykorzystując swoje doświadczenie będą współpracowały..... (info)

Sytuacja kupujących mieszkania na rynku wtórnym [06.08.2008] Chcesz sprzedać mieszkanie na rynku wtórnym? Musisz się nieźle nagimnastykować. Ofert sprzedaży całe mnóstwo, a kupujących jak na lekarstwo. Ewidentnie obserwowana stagnacja związana z nadpodażą tego typu nieruchomości sprawia..... (info)

IMR advertising by PR ratuje konika morskiego [06.08.2008] Niesłusznie oskarżona o przemyt konika morskiego z Indonezji polska firma farmaceutyczna zwróciła się do agencji IMR advertising by PR o pomoc w wybrnięciu z sytuacji kryzysowej... (info)


Idealny duet dla ochrony i dekoracji drewna

Idealny duet dla ochrony i dekoracji drewna [06.08.2008] Drewno to materiał, który nigdy nie wychodzi z mody. Drewniane meble służą nam przez lata, często przeżywając drugą młodość po spędzeniu dekady na strychu. Jednak drewno to materiał naturalny, o który należy szczególnie dbać, aby zachować jego pożądany wygląd... (info)

Valeo powierzyło BCC wdrożenie i outsourcing systemu płacowego SAP [06.08.2008] Cztery polskie oddziały należące do międzynarodowej grupy z branży automotive wybrały BCC jako partnera wdrożeniowego oraz dostawcę usług outsourcingowych rozwiązania SAP HR... (info)


W cieniu piramid

W cieniu piramid [06.08.2008] Wraz z rozpoczęciem sezonu urlopowego nadszedł upragniony, długo oczekiwany wypoczynek. Nareszcie spełnią się marzenia, ziszczą się plany. Cały świat stoi przed nami otworem – piramidy, egzotyka, dreszczyk emocji, podróż w nieznane….. (info)

Livingston publikuje raport dotyczący wynajmu sprzętu IT [06.08.2008] Według raportu sporządzonego przez firmę Livingston, w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, usługa wynajmu sprzętu IT cieszy się rosnącą, lecz wciąż mniejszą popularnością w porównaniu z rynkiem Europy Zachodniej... (info)

Dospel – lider na rynku wentylacji [06.08.2008] Dospel przez 34 lata swojego istnienia przeszedł długą drogę. W tym czasie z drobnego producenta wentylatorów przeistoczył się w potentata, lidera na rynku systemów wentylacyjnych... (info)


Pila wielofunkcyjna Arbortech AS160 – fachowe narzędzie w zasięgu ręki

Pila wielofunkcyjna Arbortech AS160 – fachowe narzędzie w zasięgu ręki [06.08.2008] W ofercie firmy Proma Polska znajduje się profesjonalna Piła wielofunkcyjna Arbortech AS160. Nareszcie narzędzie, które zrewolucjonizowało prace instalacyjne i remontowe przeprowadzane przez fachowców dostępne jest dla każdego... (info)

II kwartał zyskowny dla Woli Info [06.08.2008] Wzrost przychodów o ponad 57 proc. oraz zysk netto w wysokości 567 tys. zł osiągnęła w drugim kwartale 2008 roku Wola Info. Spółka zdecydowanie umocniła swoją pozycję w segmencie rozwiązań dla sektora finansowego... (info)

Wola Info dla Banku Pekao [06.08.2008] Wola Info podpisała umowę z Bankiem Pekao SA na dostarczenie sprzętu informatycznego i oprogramowania za ponad 1,1 mln euro (ok. 3,9 mln zł). Zakończenie prac jest planowane na drugą połowę sierpnia... (info)


Nowy QNAP TS-509PRO - najszybszy serwer plików

Nowy QNAP TS-509PRO - najszybszy serwer plików [06.08.2008] Lider na rynku systemów magazynowania informacji, firma QNAP Systems Inc. ogłosiła wprowadzenie do oferty nowego serwera plików QNAP TS-509PRO przeznaczonego dla średnich i dużych przedsiębiorstw... (info)


Letnie migracje owiec w dolinie Val Senales/Schnalstal w Południowym Tyrolu

Letnie migracje owiec w dolinie Val Senales/Schnalstal w Południowym Tyrolu [06.08.2008] Dolina Val Senales/Schnalstal znana jest z doskonałych warunków narciarskich przez cały rok. Tylko latem można zobaczyć tu unikalną wędrówkę owiec, która rozpoczyna się po włoskiej stronie Alp, a kończy w austriackim Tyrolu w dolinie Venter... (info)

Arctura. Kształt najbardziej zaawansowanej technologii zegarków [06.08.2008] Gdy w 1997 roku po raz pierwszy wprowadzano kolekcję Arctura, wywarła ona silne wrażenie poprzez swoje oryginalne wzornictwo; Arctura była synonimem przygody, elegancji, zaawansowanej techniki oraz śmiałych i odważnych konstrukcji... (info)

Wyniki Polman za pierwsze półrocze 2008 roku zgodne z planami [06.08.2008] Polman, notowany na NewConnect, osiągnął w pierwszym półroczu 2008 roku bardzo dobre wyniki finansowe. Przychody ze sprzedaży wyniosły 3,7 mln zł, co w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego (3,02 mln zł) dało wzrost o ponad 22 %... (info)


I Ty możesz uratować życie!

I Ty możesz uratować życie! [06.08.2008] Już 5 września poznaniacy będą mieli szansę na zdobycie umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Centrum Naukowo - Społeczne GlaxoSmithKline oraz Polskie Zrzeszenie Ratowników Medycznych – zapraszają chętnych. Zapisy pod numerem telefonu (061) 8601085... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...