informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 20


Omenaa Mensah została ambasadorem marki Corin.

Omenaa Mensah została ambasadorem marki Corin. [06.08.2007] Piękne kobiety wybierają markę CORIN. OMENAA MENSAH została ambasadorem marki CORIN – producenta ekskluzywnej bielizny damskiej. Popularna prezenterka telewizji TVN będzie promowała bieliznę CORIN z nowej kolekcji jesień/zima 2007... (info)


Jak utrwalić ruch?

Jak utrwalić ruch? [06.08.2007] Fotografia to utrwalanie ruchu. Nie jest to jednak takie proste jak się wydaje. Wyobraźmy sobie kobietę stojącą w kwitnącym sadzie, słońce świeci jej w twarz, silny wiatr rozwiewa włosy i porusza gałęziami drzew, targa jej sukienkę... (info)

Konkurs fotograficzny SuperLato w Superfoto.pl [06.08.2007] Serwis Superfoto.pl organizuje dla swoich użytkowników drugą edycję konkursu fotograficznego „Superlato z Superfoto”. Użytkownicy przysyłający zdjęcia mogą wybrać tematykę, która jest najbliższa ich sercu, dzięki czemu zdjęcia wychodzą najpiękniejsze... (info)

Rafał Wiśniewski przechodzi z Domu Prasy Regionalnej Mediatak do Polskapresse [06.08.2007] Wiśniewski dotychczasowy kierownik ds. analiz i nowych projektów w dziale marketingu Mediatak podjął nowe wyzwania zawodowe i przeszedł do Grupy Wydawniczej Polskapresse... (info)


Bergson na szlaku Benedykta Polaka

Bergson na szlaku Benedykta Polaka [06.08.2007] 4 sierpnia wyruszyła z Warszawy samochodowa Ekspedycja Szlakiem Benedykta Polaka, kierowana przez Krystynę Czubównę i Beatę Pawlikowską. Uczestnicy w ciągu dwóch miesięcy pokonają trasę, jaką przebył w XIII w. pierwszy wielki polski podróżnik – Benedykt Polak... (info)


„Novizine” – magazyn branżowy o custom publishing

„Novizine” – magazyn branżowy o custom publishing [06.08.2007] W lipcu ukazał się drugi numer „Novizine”, własnego wydawnictwa agencji Novimedia Custom Publishing, obchodzącej w tym roku jubileusz dziesięciolecia działalności... (info)

1+1=1 [06.08.2007] Agencje PO PROSTU PR i PRIMOLOKO po ponad rocznej kooperacji od 5 sierpnia funkcjonować będą pod jedną wspólna marką „Black & White PR”.Przez najbliższe dwa lata agencje z brandem „Black & White PR” zamierzają znaleźć się w czołówce polskich agencji pr... (info)


„Seat Emocion” spod pióra Novimiedia CP

„Seat Emocion” spod pióra Novimiedia CP [06.08.2007] Na rynku prasy motoryzacyjnej w Polsce pojawił się nowy tytuł „SEAT Emocion und Technik”. Magazyn w całości powstał w agencji Novimedia Custom Publishing... (info)

Marketing w Praktyce wkroczył do e-świata [06.08.2007] Wydawcy wychodzą naprzeciw aktywnym użytkownikom internetu, oferując możliwość czytania ich gazet w formatach cyfrowych. Wydawnictwo Marketing w Praktyce również się na to zdecydowało - cyfrowy Marketing w Praktyce już jest dostępny w sprzedaży... (info)


Skarby Światowego Dziedzictwa w obiektywach aparatów LUMIX już we Wrocławiu

Skarby Światowego Dziedzictwa w obiektywach aparatów LUMIX już we Wrocławiu [06.08.2007] We wrocławskiej Galerii Dominikańskiej Panasonic prezentuje pierwszą na świecie wystawę zdjęć z cyklu „OUR PLACE – The World’s Heritage” wykonanych przez międzynarodowy zespół fotografów z udziałem polskiego artysty Wojtka Wieteski.. (info)

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris popularne wśród studentów [06.08.2007] Dział Badań i Rozwoju Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris cieszy się dużą popularnością wśród studentów gł. kierunków chemicznych, biologicznych, farmaceutycznych... (info)


ACOMMODO w Fashion House - dodatki polecane przez carycę mody dla każdej Polki

ACOMMODO w Fashion House - dodatki polecane przez carycę mody dla każdej Polki [06.08.2007] Unikatowe dodatki i akcesoria dla kobiet wprowadzanej na polski rynek marki ACOMMODO można nabyć od 3 sierpnia br. w Fashion House Outlet Centre w Gdańsku. Sklep w gdańskim outlecie jest pierwszym punktem ACOMMODO w kraju... (info)


Nowy przełącznik KVM z kablami DVI i audio już na rynku!

Nowy przełącznik KVM z kablami DVI i audio już na rynku! [06.08.2007] Przełączniki Petite CS62D oraz CS62DU firmy ATEN International pozwalają na niezależne przełączanie pomiędzy komputerami i źródłami audio.Warszawa, 6 sierpień, 2007... (info)

Wewnętrzne wzmocnienie eFresh [06.08.2007] Agencja interaktywna eFresh umacnia wewnętrzne struktury. Nowym nabytkiem na stanowisku specjalisty ds. e-marketingu został Ziemowit Nowak. Nowak był do tej pory wolnym strzelcem, lecz ma już na swoim koncie koordynację kilku projektów internetowych... (info)


Niezawodne i nowoczesne czajniki INOX firmy ZELMER ze stali nierdzewnej

Niezawodne i nowoczesne czajniki INOX firmy ZELMER ze stali nierdzewnej [06.08.2007] Linia INOX to seria trzech bardzo funkcjonalnych, a przy tym niezwykle nowoczesnych czajników firmy Zelmer wykonanych z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej. Ekskluzywny, metaliczny design linii czajników INOX pasuje do każdej nowoczesnej kuchni... (info)

Oracle Financing od 4 lat obecny w Polsce [06.08.2007] Oracle Polska informuje, że minęła 4 rocznica uruchomienia w Polsce usługi Oracle Financing. Pierwszym klientem, który zdecydował się na zakup oprogramowania Oracle w systemie ratalnym była w roku 2003 firma Żagiel SA... (info)

Strukturyzowane instrumenty inwestycyjne [06.08.2007] Top Consulting Sp. z o.o. zaprasza dyrektorów, menedżerów i specjalistów ds. produktów inwestycyjnych w bankach i firmach ubezpieczeniowych na seminarium, które odbędzie się w dniach 3-4 października 2007 r. w Warszawie... (info)


Film udoskonalony

Film udoskonalony [06.08.2007] Udoskonalenie zawartości i technologii Strony Głównej serwisu Film Wirtualnej Polski (film.wp.pl) to kolejny etap zmian w tej witrynie, uwzględniający sugestie internautów... (info)


ACME SPS152 - przenośny komputer przemysłowy

ACME SPS152 - przenośny komputer przemysłowy [06.08.2007] Firma ACME Portable specjalizuje się w produkcji przenośnych systemów komputerowych i konsol LCD KVM do szaf 19". Tym razem swoją ofertę poszerzyła o kolejny komputer przenośny model SPS152... (info)


Nowe pancerne laptopy Getac

Nowe pancerne laptopy Getac [06.08.2007] Firma GETAC od lat specjalizuje się w produkcji wytrzymałych komputerów przenośnych dla przemysłu i wojska. Tym razem poszerzyła swoją ofertę o dwa kolejne laptopy oparte na Intel Core Duo... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...