informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 14


Ukraińskie deski barlineckie jeszcze w tym roku, rosyjskie już za 18 miesięcy

Ukraińskie deski barlineckie jeszcze w tym roku, rosyjskie już za 18 miesięcy [06.07.2007] Barlinek S.A. - europejski lider w produkcji podłóg warstwowych intensywnie inwestuje. W b.r. ruszy produkcja desek barlineckich w pierwszej zagranicznej fabryce firmy na Ukrainie. Budowa kolejnej rozpocznie się w Rosji, to jednak nie koniec... (info)


Beckers na ratunek morświnom

Beckers na ratunek morświnom [06.07.2007] Stacja Morska Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego na Helu jest oficjalnym partnerem programu proekologicznego marki Beckers "Chronimy Morze Bałtyckie". Program obejmuje bałtycką populację morświnów... (info)


Wielki konkurs Vitax - „Przyjemność na 4 koła” rozstrzygnięty!

Wielki konkurs Vitax - „Przyjemność na 4 koła” rozstrzygnięty! [06.07.2007] Tylko 10 złotych kosztował panią Teresę ze Słupska nowiutki Opel Corsa Essentia – główna nagroda w konkursie „Przyjemność na 4 koła” zorganizowanym przez firmę Premium Foods, dystrybutora herbatek owocowych Vitax... (info)


Dekoracyjny tynk wewnętrzny Decor Retro marki Beckers

Dekoracyjny tynk wewnętrzny Decor Retro marki Beckers [06.07.2007] Przyjemnie jest mieszkać i pracować w ciekawym wnętrzu. Łatwym i efektownym sposobem na nadanie pomieszczeniom wyróżniającego się charakteru jest zastosowanie tynku dekoracyjnego... (info)


Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy - Skóra, włosy i paznokcie pełne blasku

Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy - Skóra, włosy i paznokcie pełne blasku [06.07.2007] Przetłuszczające się włosy, rozdwajające końcówki? Łamliwe paznokcie? Matowa cera? Może to oznaczać niedobór krzemu i witamin wpływających na wygląd i samopoczucie. Sięgnij po Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy, aby poprawić kondycję organizmu... (info)

O sytuacji na rynku teleadresowym [06.07.2007] Jeszcze parę lat temu w poszukiwaniu numeru telefonu, adresu firmy, czy kodu pocztowego niezastąpione były książki telefoniczne. Od tamtego czasu jednak wiele się zmieniło. Obecnie, coraz częściej informacji teleadresowych poszukuje się bowiem w Internecie... (info)

Wygoda i oszczędność czasu w szukaniu informacji [06.07.2007] Szukasz kodu pocztowego ul. Bajkowej w Lublinie? Potrzebujesz nr telefonu ZUS-u w Krakowie? Chciałbyś poznać oferty banków lub złożyć wniosek przez Internet? A może potrzebujesz numeru konta Urzędu Skarbowego dla Szczytna? Skorzystaj z portalu infoadresy.pl.. (info)

Schenker liderem na polskim rynku TSL wg rankingu Rzeczpospolitej [06.07.2007] Rozwój polskiej branży TSL w 2006 roku • Schenker utrzymał pozycję lidera według wielkości przychodów ze sprzedaży podstawowej w 2006 roku w kategorii usługi logistyczne.. (info)

Schenker na środkowym Bliskim Wschodzi i w Afryce Wschodniej [06.07.2007] Schenker wzmacnia swoją obecność na rozwijającym się rynku logistyki globalnej. Najnowsze przedsięwzięcie Schenkera w Dubaju jest realizowane wspólnie z dotychczasowym partnerem BAX Global - Al Naboodah.. (info)


Wirtualna Polska wirtualnym operatorem

Wirtualna Polska wirtualnym operatorem [06.07.2007] 4 lipca 2007 Wirtualna Polska podpisała z PTK Centertel (operatorem sieci Orange) umowę o świadczeniu usług wirtualnego operatora (MVNO). Usługa – pod marką WPmobi – wystartuje jeszcze w 3. kwartale br... (info)


Zostań gwiazdą WP i zagraj w filmie!

Zostań gwiazdą WP i zagraj w filmie! [06.07.2007] Wirtualna Polska ogłasza konkurs, w którym nagrodą jest 2-letnie, warte 26 tysięcy złotych, stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego... (info)

Nowy terminal kolejowy w Arad w Rumunii [06.07.2007] Centrum Schenkera w Rumunii ułatwia dostęp do atrakcyjnego biznesowo regionu gospodarczego - nowy terminal posiada bocznice łączące go bezpośrednio z głównym szlakiem kolejowym.. (info)

Domar SA inwestuje w routery DrayTek [06.07.2007] Wielkopolska Spółka Handlowo-Usługowa DOMAR SA, która buduje własną infrastrukturę teleinformatyczna w oparciu o rozwiązania firmy DrayTek, dzięki dokonanym inwestycjom obniżyła koszty telekomunikacyjne o 42 proc... (info)


Bath & Massage Oil Organique – cytrusowy gaj w łazience

Bath & Massage Oil Organique – cytrusowy gaj w łazience [06.07.2007] Zabiegani i zapracowani, marzymy o chwili relaksu, która da wytchnienie ciału, a zarazem pomoże odzyskać spokój. Kąpiel lub masaż z użyciem olejku z wyciągiem z bergamotki i zielonej cytryny Organique pomoże odreagować stres i zregenerować siły... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...