informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 37


W poszukiwaniu korzeni – zestaw WENECJA Fabryki Mebli Gawin

W poszukiwaniu korzeni – zestaw WENECJA Fabryki Mebli Gawin [06.06.2008] Domowy salon w jest dla nas miejscem szczególnym – z jednej strony prywatnym zaciszem, z drugiej – jedyną w swoim rodzaju wizytówką. Aranżując jego wnętrze tworzymy zarówno atmosferę..... (info)


4-portowy przełącznik HDMI ATEN VS481A

4-portowy przełącznik HDMI ATEN VS481A [06.06.2008] AJM Electronics, autoryzowany dystrybutor produktów ATEN na rynku polskim, wprowadził do sprzedaży nowy 4-portowy przełącznik HDMI VS481A z audio oraz portem RS-232... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 06.06.2008 [06.06.2008] Dane z USA popchnęły indeksy w dół. Ostatnia sesja na GPW w tym tygodniu zaczęła się bardzo optymistycznie. Indeksy na warszawskim parkiecie rozpoczęły dzień znacznie powyżej wczorajszego zamknięcia..... (info)


Avnet Sp. z o.o. podpisał umowę dystrybucyjną z VMware

Avnet Sp. z o.o. podpisał umowę dystrybucyjną z VMware [06.06.2008] Avnet Sp. z o.o. podpisał umowę dystrybucyjną z VMware International Limited na dystrybucję oprogramowania VMware. Umowa ta obejmuje również serwis i maintenance wspomnianego rozwiązania... (info)


KMat – erozja pod kontrolą

KMat – erozja pod kontrolą [06.06.2008] Ochrona gruntu to jeden z podstawowych problemów współczesnej ekologii. Coraz bardziej zdewastowany krajobraz oraz zaniedbywanie terenów górzystych oraz pagórkowatych doprowadziły do znacznego nasilenia osuwisk błotnych i ziemnych oraz powodzi... (info)


Kolorowe drinki z Paclanem

Kolorowe drinki z Paclanem [06.06.2008] Lato to czas kiedy urządzamy przyjęcia w ogrodzie. Chcesz zaskoczyć swoich gości podczas garden party? Przygotuj dla nich przyciągające wzrok wielobarwne napoje. Do drinków dodaj kolorowe kostki lodu, które przygotujesz, dzięki woreczkom do lodu marki Paclan... (info)

Kalendarium wydarzeń 9-13.06.2008 [06.06.2008] Przyszły tydzień z punktu widzenia publikacji makroekonomicznych prezentuje się dosyć ubogo. W pierwszej części tygodnia z trudem można znaleźć dane, które będą miały większy wpływ na rynek akcji... (info)

EURO 2008 i nietypowe zakłady bukmacherskie [06.06.2008] Piłkarskie Mistrzostwa Europy to gratka dla kibiców i bukmacherów. Już można obstawiać wyniki rozgrywek, ale bwin.com oferuje także inne - nietypowe zakłady sportowe..... (info)


LED-owe cylindry w Veracomp

LED-owe cylindry w Veracomp [06.06.2008] Cylindryczne ekrany LED 360 stopni, które wyświetlają panoramiczny obraz w wysokim kontraście wyraźnie widoczny pod dowolnym kątem, są już dostępne w Polsce. Urządzenia firmy DynaScan wzbogaciły kompleksową ofertę systemów digital signage firmy Veracomp... (info)

ProLogis z Forum Odpowiedzialnego Biznesu [06.06.2008] Warszawa, 6 czerwiec 2008 roku – ProLogis, największy na świecie właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował o przystąpieniu firmy do Forum Odpowiedzialnego Biznesu... (info)

Niemcy faworytem EURO 2008 [06.06.2008] Niemcy czy Hiszpania? A może zupełnie inny kraj wygra w tym roku piłkarskie Mistrzostwa Europy? Dowiemy się już za kilka tygodni, tymczasem... na bwin.com można sprawdzić jakie są przewidywania... (info)

Małopolska z podpisem elektronicznym od Pentacompu [06.06.2008] Spółka Pentacomp Systemy Informatyczne zakończyła w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego wdrożenie narzędzi wspomagających rozwój społeczeństwa informacyjnego... (info)


Piknik z laptopem

Piknik z laptopem [06.06.2008] Zbliża się sezon weekendowych wyjazdów za miasto. Sporo osób nie wyobraża sobie jednak rozstania z komputerem nawet na jeden dzień, a co dopiero weekend. Zatem, odpowiedni plecak, kryjący w sobie wirtualny świat komputera, to podstawa takiej wyprawy.... (info)

WASKO S.A. inwestorem branżowym SSI S.A. – alians strategiczny [06.06.2008] Bielany Wrocławskie, 3 czerwca 2008 – Security System Integration S.A. – notowany na rynku NewConnect producent systemów z zakresu bezpieczeństwa budynków – zakończył subskrypcję prywatną akcji serii C... (info)


26-calowy monitor LCD z funkcją tabletu

26-calowy monitor LCD z funkcją tabletu [06.06.2008] Nowe modele tabletów LCD marki VisBoard, które umożliwiają cyfrowe szkicowanie po całej powierzchni ciekłokrystalicznego panelu, pojawiły się w ofercie dystrybucyjnej firmy Veracomp... (info)

Audyt TESCO Polska – zielone światło [06.06.2008] Bielany Wrocławskie, 30 maja 2008 – SSI S.A. – firma notowana na rynku NewConnect – poddała się audytowi TESCO Polska Sp. z o.o. w zakresie badania systemu jakości oraz międzynarodowych standardów etycznych i prawa pracy... (info)


Dobre do kawiarni i nie tylko

Dobre do kawiarni i nie tylko [06.06.2008] Ligo i Resso to nowości w ofercie PROFIm, przeznaczone do cafeterii i restauracji. Nowa stylistyka, atrakcyjny wygląd i ergonomiczne kształty, czyli wszystko dla wygody.. (info)

Zamieść ogłoszenie w Portalu Spraw Zagranicznych psz.pl [06.06.2008] Psz.pl jako serwis ekspercki oferuje nowy i niestandardowy sposób dotarcia do szerokiego grona osób zajmujących się zawodowo i hobbystycznie tematyką polityki międzynarodowej i gospodarki światowej... (info)

Pierwsi absolwenci Nice Akademii Umiejętności Menedżera [06.06.2008] W miarę rozwoju konkurencyjności wśród przedsiębiorstw rośnie znaczenie jakości kierowania ludźmi tworzącymi te przedsiębiorstwa. Walkę o klienta wygrywają te przedsiębiorstwa, które mają najlepszych pracowników... (info)
"Lato pełne zdrowia..." z Emilią Krakowską! [06.06.2008] We środę 28 maja 2008 w Pałacu Pugetów w Krakowie odbyło się czwarte już spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Zdrowiu”, którego inicjatorem jest Agencja Image Line Communications... (info)

Komentarz Expandera: Ameryka zaskoczyła mocnym wzrostem (06.06.2008) [06.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Wszystko wskazuje, że ostatnia sesja tygodnia na naszym parkiecie przebiegnie w pozytywnych nastrojach, a zawdzięczać to będziemy nieoczekiwanemu przebiegowi sesji w Ameryce... (info)


Lampka dla prawdziwego kibica

Lampka dla prawdziwego kibica [06.06.2008] Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to „gorący” okres dla fanów tej dyscypliny. Specjalnie dla kibiców firma OSRAM wprowadziła na rynek limitowaną wersję uniwersalnych lampek Football DOT-it... (info)


VEDIA MoFi – milusińskie futerały

VEDIA MoFi – milusińskie futerały [06.06.2008] VEDIA S.A. spółka notowana na rynku New Connect, wprowadzi do oferty uniwersalne futerały na odtwarzacze audio-video oraz telefony. Vedia MoFi dostępna będzie w 6 kolorach. Głównymi zaletami futerałów MoFi jest elegancki wygląd i dobra ochrona urządzenia... (info)


Tu chcę mieszkać: Enklawa w zieleni

Tu chcę mieszkać: Enklawa w zieleni [06.06.2008] W okolicach Kępy Oksywskiej w Gdyni powstaje nowe osiedle. Jego lokalizacja z pewnością zachwyci tych, którzy cenią sobie ciszę, spokój oraz piękno nadmorskiej przyrody... (info)


Tu chcę mieszkać: Bliźniaki w Bojanie

Tu chcę mieszkać: Bliźniaki w Bojanie [06.06.2008] Dobra lokalizacja nowych inwestycji mieszkaniowych to zwykle jeden z najważniejszych atutów, które przyciągają nowych klientów. Atrakcyjne położenie osiedla wcale nie oznacza, że musi być ono usytuowane w centrum aglomeracji... (info)


PP Polkon S.A. parkuje na NewConnect

PP Polkon S.A. parkuje na NewConnect [06.06.2008] PP POLKON S.A. – czołowy producent przyczep i naczep dla samochodów ciężarowych planuje debiut na NewConnect w połowie lipca 2008 roku. Będzie to rzadka oferta publiczna na tym rynku, a wielkość emisji zaplanowano na 2,5 EUR (ok. 8,5 mln zł)... (info)

Doradca kredytowy radzi: Co to jest rekomendacja S? [06.06.2008] Kredyty hipoteczne w walucie obcej, a szczególniei we frankach, są dalej bardzo popularne. Wynika to z dużej różnicy między ratami w złotówkach i frankach... (info)

Zarabiaj z Jimem Rogersem i Warrenem Buffetem - nowa struktura w Expanderze [06.06.2008] 3 Tenorów to unikalne rozwiązanie inwestycyjne oparte na strategiach realizowanych przez światowych guru - Jima Rogersa i Warrena Buffeta - oraz funduszu z grupy Man, założonej przez legendarnego Jamesa Mana... (info)

Nowy kanał informacyjny Polsatu w monitoringu PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. [06.06.2008] Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała koncesje satelitarne dla trzech nowych stacji należących do Zygmunta Solorza-Żaka: informacyjnego Polsatu News oraz nadających w wysokiej rozdzielczości Polsatu HD i Polsatu Sport HD... (info)


Zdaniem Architekta: o wyższości produktów profesjonalnych

Zdaniem Architekta: o wyższości produktów profesjonalnych [06.06.2008] Podział na produkty profesjonalne i uniwersalne jest na polskim rynku coraz bardziej wyraźny, lecz użytkownicy dostrzegają często jedynie różnicę cenową – mówi Monika KUKLASIŃSKA-MIKOLAJCZYK - architekt wnętrz... (info)


Kaspersky Lab ostrzega - Gpcode wraca i jest znacznie bardziej niebezpieczny

Kaspersky Lab ostrzega - Gpcode wraca i jest znacznie bardziej niebezpieczny [06.06.2008] Kaspersky Lab, twórca rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o wykryciu nowego, bardzo niebezpiecznego wirusa szyfrującego dane - Virus.Win32.Gpcode.ak... (info)

Europejskie Centrum Przedsiębiorczości i EAUM [06.06.2008] Europejskie Centrum Przedsiębiorczości (EuCP) jest liderem projektu Europejska Akademia Umiejętności Menedżerskich (EAUM) i odpowiada za jego zarządzanie oraz poprawne rozliczanie... (info)


Advertica i E.C.H.O. Communications z LCC International Money Transfer

Advertica i E.C.H.O. Communications z LCC International Money Transfer [06.06.2008] W czerwcu 2008 agencja reklamowa Advertica wspierana przez E.C.H.O. Communications rozpoczęła współpracę z LCC International Sp. z o.o. Podstawowe cele kampanii reklamowo-wizerunkowej to:.. (info)

Europejska Akademia Umiejętności Menedżerskich i SGH w Warszawie [06.06.2008] Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (SGH) jako partner w konsorcjum realizującym projekt Europejska Akademia Umiejętności Menedżerskich (EAUM), odpowiada za nadzór merytoryczny nad całością działań... (info)


EAUM - case study

EAUM - case study [06.06.2008] Co studenci sądzą o EAUM? Prezentujemy opinię Pana Janusza Baczewskiego, właściciela firmy Euro – Dan Consulting, absolwenta Europejskiej Akademii Umiejętności Menedżerskich, EAUM MBA.. (info)


EAUM w opinii studentów - case study

EAUM w opinii studentów - case study [06.06.2008] Europejska Akademia Umiejętności Menedżerskich (EAUM) stała się dla wielu jej słuchaczy ważnym etapem w karierze zawodowej. W badaniu projektu (Pentor, 2008) większość uczestników EAUM stwierdziła, że dzięki studiom poszerzyła możliwości rozwoju zawodowego... (info)

Europejska Akademia Umiejętności Menedżerskich w badaniu Pentor [06.06.2008] Projekt Europejska Akademia Umiejętności Menedżerskich (EAUM) objął swoim zasięgiem 1544 osoby, które podjęły naukę na 13 kierunkach studiów podyplomowych. Dyplom uzyskało 98% absolwentów EAUM. Umiejętności Menedżerskich... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...