informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 12

Teta biegiem na Awf [06.06.2007] Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu wdroży systemy wspomagające pracę Działu Spraw Pracowniczych i Działu Płac– TETA Personel i TETA HRM. O wyborze rozwiązań TETY zadecydowała wygrana w publicznym postępowaniu... (info)

Z Kanadą rozmawiamy za 1 grosza [06.06.2007] IPFON wciąż podąża ze swoją groszową promocją za bolidem Roberta Kubicy. Już w najbliższą niedzielę (10 czerwca), użytkownicy operatora będą dzwonić do Kanady za 1 grosza... (info)

Portal www.4GIRLS.pl patronem pokazu studentów SAPU [06.06.2007] Jak co roku studenci Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru zaprezentują w Krakowie swoje projekty. Nad imprezą patronat medialny objął Portal dla dziewcząt 4GIRLS... (info)


Jedź na Roskilde Festival z WP.pl

Jedź na Roskilde Festival z WP.pl [06.06.2007] Weź udział w konkursie Wirtualnej Polski i jedź na Roskilde Festival. Już po raz czwarty Wirtualna Polska organizuje wielki konkurs związany z jedną z najstarszych imprez muzycznych w Europie – Roskilde Festival... (info)

Analitycy BERTL wyróżnili urządzenia firmy Konica Minolta [06.06.2007] Trzy wielofunkcyjne urządzenia do druku w kolorze oraz dwa do druku czarnobiałego firmy Konica Minolta otrzymały nagrody BERTL za najlepsze produkty 2007 roku... (info)


BenQ wprowadza na rynek projektory HD z procesorem Hollywood Quality Video (HQV)

BenQ wprowadza na rynek projektory HD z procesorem Hollywood Quality Video (HQV) [06.06.2007] Czerwiec 2007 - BenQ informuje o wprowadzeniu na polski rynek nowej rodziny projektorów z serii SP w technologii DLP z rozdzielczością WXGA.Nowa seria projektorów zapewnia dużą wydajność dzięki technologii Texas Instruments BrilliantColor i układowi HQV.. (info)


Bezprzewodowa mysz optyczna BenQ P610

Bezprzewodowa mysz optyczna BenQ P610 [06.06.2007] Bezprzewodowa mysz optyczna BenQ P610 – ergonomia i precyzja dla mobilnych użytkowników Duża precyzja z sensorem optycznym 1000 dpi, stylowa i energooszczędna konstrukcja.. (info)

Nowa strategia DrayTek w Polsce [06.06.2007] DrayTek - wiodący na świecie producent sprzętu sieciowego – ogłosił na konferencji prasowej nową strategię działania w Polsce. Jej celem jest zdobycie 15 proc. udziałów w rynku urządzeń sieciowych (30 proc. na rynku routerów VoIP), w ciągu najbliższych 2 lat... (info)


Mocna strona: eksport

Mocna strona: eksport [06.06.2007] Nagroda Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej za doskonałe wyniki w polityce eksportowej w tym roku trafiła do PROFIm - producenta krzeseł i foteli biurowych z Turku.. (info)


Kupiec Poznański - zmiana organizacji dojazdu

Kupiec Poznański - zmiana organizacji dojazdu [06.06.2007] Informujemy, że w związku z postępem prac związanych z budową nowej linii tramwajowej od piątku, 8 czerwca br. zmianie ulegnie organizacja ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie Kupca Poznańskiego... (info)


Agencja Merix współtworzy nowy wizerunek dziennika Irish Independent.

Agencja Merix współtworzy nowy wizerunek dziennika Irish Independent. [06.06.2007] Nowy serwis WWW najbardziej poczytnej gazety w Irlandii dziennika Irish Independent (www.independent.ie), doczekał się swojej premiery. Koncepcję nowego serwisu opracowano dzięki współpracy trzech grup projektowych z Nowego Jorku, Dublinu i Poznania... (info)

B3System S.A. korzysta z rozwiązań Fortinetu – światowego lidera rynku UTM [06.06.2007] B3System jako jedyna firma na polskim rynku, oferuje usługę Bezpiecznego Dostępu do Internetu (BDI). Sercem innowacyjnego rozwiązania, służącego do ochrony sieci komputerowej, jest zewnętrzne Centrum Monitoringu, oparte na urządzeniach firmy Fortinet.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...