informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.05.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 21

SYNERWAY S.A. – dynamiczna i młoda spółka zadebiutuje na NewConnect. [06.05.2008] Firma zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów sprzedażowo - transakcyjnych dla branży turystycznej oraz działaniami promocyjno - wizerunkowymi z zakresu e-commerce... (info)


W drogę!

W drogę! [06.05.2008] Prawie każdej z nas zdarzyło się nerwowo wypatrywać bagażu na lotnisku. Prostym sposobem na to, jak uniknąć niepotrzebnych nerwów, będzie zaopatrzenie się w oryginalnie zdobione torby podróżnicze firmy JanSport... (info)

Kontrola kosztów drukowania i kopiowania dokumentów w firmie- jak to działa? [06.05.2008] Kontrola kosztów drukowania i kopiowania dokumentów w średnich oraz dużych przedsiębiorstwach pozwala planować, jak i też ograniczać wydatki. Tradycyjne systemy kontroli są obarczone 5% marginesem błędu, ze względu na zastosowaną w nich technologię... (info)

HIT MARKET - nowy program Planety FM [06.05.2008] Właśnie ruszył nowy interaktywny projekt Planety FM – HIT MARKET. Już od poniedziałku, 5 maja słuchacze stacji wybierają ulubione hity oraz zostawiają dedykację na stronie www.planeta.fm.. (info)


Honey Polska we współpracy z największymi tour operatorami.

Honey Polska we współpracy z największymi tour operatorami. [06.05.2008] Biuro podróży Honey www.honeytravel.pl podpisało umowę o współpracy z największymi tour operatorami. Podpisana umowa obejmuje współpracę z zakresu organizacji oraz sprzedaży oferowanych wycieczek... (info)

JAVART wdraża metodykę Scrum [06.05.2008] Spółka JAVART – producent i dostawca oprogramowania IT dla biznesu, specjalizujący się w zastosowaniu technologii Java Enterprise Edition – unowocześnia proces realizacji projektów... (info)


Aleja Gwiazd Polskiego Bluesa otwarta!

Aleja Gwiazd Polskiego Bluesa otwarta! [06.05.2008] W miejscowości Sława koło Zielonej Góry w ramach drugiej edycji festiwalu "Las, Woda & Blues” 2 maja 2008 roku otwarta została pierwsza w kraju Aleja Gwiazd Polskiego Bluesa... (info)


QDrain – drenowanie na zawołanie

QDrain – drenowanie na zawołanie [06.05.2008] Już na etapie planowania budowy obiektu, niezależnie od tego czy jest to dom, stadion sportowy czy też tunel, należy wziąć pod uwagę jego nieunikniony kontakt z gruntem... (info)


Tratto - ukojenie zmysłów

Tratto - ukojenie zmysłów [06.05.2008] Tratto, nowa łazienka firmy Disegno Ceramica, umie ukoić zmysły. Szlachetny materiał, harmonijna forma, włoski rodowód ceramicznych elementów przenoszą nas w klimat gorącego, południowego słońca. Tu czas płynie leniwie... (info)

Pobierz mapę na swoją stronę - nowa funkcja w pf.pl [06.05.2008] Twoi Klienci nie wiedzą, jak do Ciebie dojechać?Chcesz pokazać kontrahentom, gdzie jest siedziba główna i ośrodki regionalne Twoje firmy? Chcesz mieć mapę na swojej stronie? Teraz jest to możliwe dzięki nowej usłudze „Mapa na Twojej stronie”.. (info)


Natura w służbie piękna – Flower Water Rose ORGANIQUE

Natura w służbie piękna – Flower Water Rose ORGANIQUE [06.05.2008] Już od zamierzchłych czasów płeć piękna pełnymi garściami czerpie z wszechstronnej mocy kwiatów – dla podkreślenia swego naturalnego piękna, by rozkwitało wciąż od nowa, na podobieństwo tych barwnych cudów natury..... (info)


ATEN pokaże na targach Computex 2008 nową generację rozwiązań KVM

ATEN pokaże na targach Computex 2008 nową generację rozwiązań KVM [06.05.2008] 3 czewrca ruszają na Tajwanie drugie co do wielkości po CeBIT targi komputerowe na świecie. Zapraszamy od odwiedzenia stoiska firmy ATEN w hali 1 na stoiskach D202, D212, D301 i D311.. (info)


Imperatory8 – głosowanie trwa!

Imperatory8 – głosowanie trwa! [06.05.2008] W serwisie ósmej edycji Imperatorów Wirtualnej Polski – imperatory.wp.pl – można znów głosować na najlepsze gry komputerowe. W tym roku użytkownicy wybierają najlepsze pozycje w dziesięciu kategoriach... (info)

Kontrakt OSH - bezpłatnych kursów dla menadżerów online. [06.05.2008] Kontrakt OSH (www.kontraktosh.pl) udostępni serię bezpłatnych kursów elektronicznych dla menadżerów. Na stronie firmy jest już dostępny pierwszy kurs z serii - "Jak przekazać trudną informację zwrotną pracownikowi, na którym zależy szefowi?"... (info)


Przyjęcie komunijne

Przyjęcie komunijne [06.05.2008] Komunia dziecka to dzień wyjątkowy dla niego i dla całej rodziny.Przygotowania na długo przed niezwykłą niedzielą zaprzątają głowę rodziców. Przyjęcie musi być wyjątkowe. Villa Italia podpowiada co zrobić, aby komunijny stół zachwycił wszystkich gości... (info)

Raport psz.pl: Rosja po ośmiu latach rządów Putina [06.05.2008] Formalny koniec drugiej kadencji Władimira Putina skłania do dokonania pewnych podsumowań. Jak Rosja zmieniła się przez te osiem lat rządów Putina jako głowy państwa?.. (info)


Grześki w całym mieście…

Grześki w całym mieście… [06.05.2008] Pod koniec kwietnia Jutrzenka uruchomiła nową witrynę internetową www.grzeski.pl. Wirtualna mapa miasta, prezentuje wszystkie smaki popularnych Grześków... (info)


Comfort Max firmy Dospel – żyj z Comfortem

Comfort Max firmy Dospel – żyj z Comfortem [06.05.2008] Zadaniem instalacji wentylacyjnych jest utrzymanie przez cały rok odpowiedniej jakości powietrza w pomieszczeniach użytkowych. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie wentylacji mechanicznej nawiewno – wywiewnej, opartej na centrali wentylacyjnej... (info)

Oracle w polu liderów w raporcie Gartnera na temat centrów kontaktów z klientami [06.05.2008] Firma Oracle ogłosiła, że według raportu firmy Gartner pt. „Magic Quadrant for CRM Customer Service Contact Centers, 2008” Oracle znajduje się w polu liderów w kategorii centrów kontaktów z klientami... (info)

Rekordowe wyniki finansowe BCC w I kwartale 2008 [06.05.2008] Pierwszy kwartał nowego roku był bardzo udany dla BCC. Przychody netto ze sprzedaży wzrosły o 76% w stosunku do analogicznego okresu w 2007 roku. Najbardziej dynamiczny wzrost (o 118%) został odnotowany w obszarze usług outsourcingowych i serwisowych... (info)


Nowość! Grunt epoksydowy Artelit Professional Primer EB-270 – Grunt to podstawa

Nowość! Grunt epoksydowy Artelit Professional Primer EB-270 – Grunt to podstawa [06.05.2008] Grunt epoksydowy EB-270 to nowy produkt uznanej na rynku marki Artelit Professional. Bezrozpuszczalnikowy grunt wzmacnia, zwiększa przyczepność oraz chroni przed wilgocią niemal wszystkie typy podłoża, zarówno chłonne jak i niechłonne... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...