informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.05.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

OKNOPLAST - Kraków podbija rynki Europy [06.05.2006] Okno firmy OKNOPLAST - Kraków jako jedyne z 10 produktów okiennych badanych Związek Polskie Okna i Drzwi spełniło wszystkie formalne i techniczne badania, wymagane przez polskie prawo... (info)

Zrzeszenie BPS wyniki za I kwartał [06.05.2006] Banki Spółdzielcze zrzeszone w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. systematycznie zwiększają zakres swojej działalności... (info)

Utrata danych - kataklizm epoki cyfrowej [06.05.2006] Do katalogu katastrof niszczących dorobek życia milionów ludzi, w XXI wieku dołączy jeszcze jedna. Obok powodzi, trzęsień ziemi, wojen, tornad i krachów finansowych, będziemy obawiać się także utraty danych cyfrowych... (info)

Juwenalia z Gadu-Gadu - START! [06.05.2006] Ruszył serwis informacyjny „Juwenalia z Gadu-Gadu”. Pod adresem http://juwenalia.gadu-gadu.pl można zapoznać się z programem wielu wydarzeń studenckich organizowanych od Bałtyku po Tatry pod patronatem medialnym komunikatora Gadu-Gadu... (info)

Sposób na Warszawę - Sposób na dyskryminację [06.05.2006] W Europejskim Dniu Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Urząd Miasta St. Warszawy pragną zwrócić uwagę na konieczność przeciwstawienia się marginalizacji osób niepełnosprawnych w społeczeństwie... (info)

Przedsprzedaż biletów na PLANETE DOC REVIEW [06.05.2006] 5 maja została uruchomiona przedsprzedaż biletów na Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych PLANETE DOC REVIEW, który odbędzie w warszawskiej Kinotece w dniach 12 - 21 maja 2006 roku... (info)

Dzień Dziecka na kanale Planete [06.05.2006] Z okazji Dnia Dziecka kanał PLANETE w paśmie dokumentalnym dla dzieci „Mała Planeta” podczas emisji serialu „Moja muzyka” uruchomi grę interaktywną „Gra cieni”... (info)

KJS Czeladź [06.05.2006] W ramach obchodów Dni Czeladzi w ostatnią sobotę kwietnia Automobilklub Zamkowy zorganizował Konkursową Jazdę samochodem - GRABEK 2006... (info)

Wygrywaj aukcje, ustrzel nagrody [06.05.2006] Snipe24.pl zaprasza swoich użytkowników do wzięcia udziału w konkursie "Sniper Miesiąca"... (info)

Marketingowa karma [06.05.2006] Wielu z nas, poproszonych o podanie nazw kilku karm dla psów i kotów, wymieni co najwyżej trzy, cztery znane z telewizji i sklepowych półek... (info)

LOTOS Power Cup [06.05.2006] Marcin Czernik, prowadzący Subaru Imprezę oraz Arkadiusz Oziębło w Audi S4 zajęli drugie miejsca w swoich klasach podczas pierwszej eliminacji MP serii LOTOS Power Cup w wyścigach równoległych na dystansie 1/4 mili... (info)

Przenośne, przemysłowe, bezprzewodowe... komputery Tablet PC firmy Wonderware [06.05.2006] ASTOR sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor komputerów przemysłowych firmy Wonderware, posiada w swojej ofercie przemysłowe komputery przenośne typu Tablet PC... (info)

JETNet SuperRing przemysłowe switche dla niezawodnych sieci Ethernet [06.05.2006] W dniach 21-24 marca 2006 r. w Warszawie, podczas targów Automaticon 2006, firma ASTOR na swoim stoisku zaprezentowała niezawodne połączenie Ethernet z wykorzystaniem switchy ethernetowych Jet, wyposażonych w technologię SuperRing... (info)

O abstrakcji... w Muzeum Śląskim w Katowicach [06.05.2006] 9 maja br. o godz. 17.00 Muzeum Śląskie w Katowicach zaprasza na warsztaty poświęcone współczesnej sztuce abstrakcyjnej. Zajęcia są kolejnym z cyklu spotkań „Wtorki z niespodzianką”, organizowanych każdego miesiąca w Muzeum Śląskim... (info)

Volkswagen AG - wyraźny wzrost sprzedaży i obrotów [06.05.2006] W pierwszym kwartale 2006 roku sprzedaż, obroty i wynik finansowy Volkswagen AG w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego wyraźnie wzrosły... (info)

Serwis Concierge – wyjątkowe usługi dla posiadaczy kart BRE Banku [06.05.2006] Od 1 maja br. klienci korporacyjni oraz Private Banking, posługujący się kartami BRE Banku mogą korzystać z Serwisu Concierge... (info)

Mrożona DILMAH dla ochłody [06.05.2006] Herbata jest nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. W Polsce przede wszystkim jest ona kojarzona z filiżanką parującego rozgrzewającego naparu, natomiast od ponad 100 lat w Stanach Zjednoczonych czy też w Szwajcarii herbata spożywana jest w postaci mrożonego napoju... (info)

Bogata oferta ogrodowa po raz pierwszy w sieci Carrefour [06.05.2006] Piękna wiosenna pogoda i coraz więcej świecące słońce zachęcają wszystkich do spędzania czasu na świeżym powietrzu w parkach, na działkach i balkonach... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...