informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 15

Ruszył portal mapGO.pl [06.04.2007] mapGO to portal, w którym można odnaleźć 1260 planów miast i miejscowości, 1,7 mln adresów na mapie Polski + planowanie podróży... (info)


Targi Kijów 2007 odzwierciedlają dynamiczny rozwój Ukrainy

Targi Kijów 2007 odzwierciedlają dynamiczny rozwój Ukrainy [06.04.2007] W dniach 27 - 31 marca b.r. Barlinek zaprezentował się na Międzynarodowych Targach Architektura i Budownictwo w Kijowie. Już wkrótce polska spółka będzie największym producentem podłóg naturalnych na Ukrainie... (info)


Koniec żartów

Koniec żartów [06.04.2007] Czy w Polsce zostanie zniszczona niezależna dystrybucja zewnętrznych części zamiennych? To nie żarty, ani też czarne scenariusze tylko fakty... (info)

Innowacje i ekonomia kreatywnosci - wyniki badania Weber Shandwick [06.04.2007] Wg wyników badań przeprowadzonych przez Weber Shandwick, 76 proc. kadry menadżerskiej oczekuje wzrostu znaczenia innowacyjności... (info)


Rewolucyjne podejście do gier komputerowych

Rewolucyjne podejście do gier komputerowych [06.04.2007] Wielki krok w ewolucji gier komputerowych. Debiut Małego Cyklopa sprawi, iż będziemy mogli sterować przebiegiem gry bez użycia klawiatury, myszki i joystick’a... (info)


Salt & Pepper zwiększa apetyt na Telepizzę

Salt & Pepper zwiększa apetyt na Telepizzę [06.04.2007] Agencja reklamowa Salt & Pepper realizuje kolejny projekt dla Telepizzy - kampanię promocji „2 za 1”... (info)

Inter Partner Assistance Polska SA partnerem strategicznym Grupy UNIQA w Polsce [06.04.2007] Grupa Ubezpieczeniowa UNIQA wybrała Inter Partner Assistance Polska SA (d. AXA Assistance) na swojego partnera strategicznego w drodze kilkuetapowego przetargu ofertowego, zakończonego w połowie marca b.r... (info)

Czas wolny w Galerii Białej [06.04.2007] Pierwsze w Białymstoku centrum handlowo-rozrywkowe rośnie w oczach. Na działce przy ul. Augustowskiej powoli zarysowuje się bryła Galerii Białej. .. (info)

Nastrojowe święta z radiem [06.04.2007] Nic tak, jak dobra muzyka oraz retransmisje koncertów, nie poprowadzą przez Święta Wielkanocne. W wyśmienity nastrój wprowadzi specjalny układ programów Polskiego Radia Wrocław... (info)


Logistyka po Amerykańsku

Logistyka po Amerykańsku [06.04.2007] Dobre studia to nie tylko teoria. To doświadczenie, które można nabyć podczas pobierania nauki. To także poszerzanie horyzontów na świat. Wiedzą o tym w Poznaniu... (info)


Citifinancial zaangażowany w akcję zakupu drzew i krzewów

Citifinancial zaangażowany w akcję zakupu drzew i krzewów [06.04.2007] Pracownicy radomskiego Oddziału Citifinancial zaangażowani w akcję zakupu drzew i krzewów na potrzeby Parku na osiedlach Gołębiów i Południe... (info)

Nowy asortyment w ofercie ViDiS Sp. z o.o. [06.04.2007] Firma ViDiS Sp. z o.o., wyspecjalizowany dystrybutor systemów audiowizualnych oraz urządzeń nawigacyjnych z dniem dzisiejszym wprowadza do swojej oferty nową linię produktową - aparaty i kamery cyfrowe marki Sanyo... (info)


Przewidywane zmiany prawa budowlanego w zakresie hałasu

Przewidywane zmiany prawa budowlanego w zakresie hałasu [06.04.2007] Hałas pogłosowy zostanie uwzględniony w warunkach technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie... (info)

Dolar słabnie w oczach [06.04.2007] Dolar amerykański spadł do najniższego poziomu od dwóch lat w oczekiwaniu na dane z amerykańskiego rynku pracy... (info)


Zmiana siedziby firmy Glazura Królewska S.A. w Lublinie

Zmiana siedziby firmy Glazura Królewska S.A. w Lublinie [06.04.2007] Dnia 1 marca 2007 roku polski dystrybutor płytki ceramicznej Glazura Królewska S.A. zmienił siedzibę. Aktualny adres firmy to: ul. Metalurgiczna 9b, Lublin... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...