informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 27

Inwestują w polską dializoterapię [06.03.2007] Budowę kolejnych stacji dializ, modernizację i rozbudowę prowadzonych placówek, wdrażanie najnowszych technologii medycznych zapowiada w Polsce w 2007 roku Fresenius Nephrocare... (info)

Nowa strona internetowa Carrefour [06.03.2007] Na 10-lecie działalności Carrefour Polska inauguruje nową stronę internetową www.carrefour.pl. Jako pierwsza sieć handlowa w Polsce Carrefour zmodernizował istniejącą stronę zgodnie z najnowszymi trendami i wprowadził szereg innowacji... (info)

Microsoft i Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” wspólnie na rzecz edukacji i aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych [06.03.2007] Microsoft informuje o przyznaniu Stowarzyszeniu „Otwarte Drzwi” grantu w postaci oprogramowania firmy o wartości ponad 60 tysięcy złotych... (info)


Sztuka podawania trunków - część II – koniak

Sztuka podawania trunków - część II – koniak [06.03.2007] Są takie alkohole, które jak żadne inne, kojarzone są z tzw. „wielkim światem”, sukcesem i prestiżem. Picie ich jest niezwykłą podróżą w świat zmysłowych doznań... (info)


Nowy dyrektor w Fiege Polska

Nowy dyrektor w Fiege Polska [06.03.2007] Kris Pauwels objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju (Director Business Development) w Fiege Polska – oddziale jednej z wiodących europejskich firm logistycznych... (info)


MapaMap traffic Polska w wersji BLACK

MapaMap traffic Polska w wersji BLACK [06.03.2007] Jedyny system nawigacyjny gotowy do pracy natychmiast po kupieniu.. (info)


Kuchnia pełna blasku

Kuchnia pełna blasku [06.03.2007] Kuchnia to pomieszczenie, w którym szczególnie ważne jest połączenie estetyki z funkcjonalnością... (info)


Słoneczny alians Viessmann i BRAAS

Słoneczny alians Viessmann i BRAAS [06.03.2007] Uczestnictwo w poznańskich targach BUDMA 2007 dla firmy Viessmann oznacza wiele nowego. Oprócz debiutów produktowych, pojawiły się również nowe porozumienia biznesowe... (info)

Luty w budownictwie – raport Telefonicznej Agencji Informacyjnej [06.03.2007] Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o. opracowała kolejny raport, w którym przeanalizowano i podsumowano przetargi i zlecenia na usługi, wykonanie i dostawy dotyczące branży budowlanej ogłoszone w Polsce, w lutym 2007 r. W porównaniu do poprzedniego miesiąca, w lutym b.r. wzrosła liczba ogłoszonych przetargów. Dotyczyły one głównie robót drogowych i prac energoelektrycznych, pochodziły z województwa mazowieckiego i ogłaszane były w Internecie... (info)


E-ten / Glofiish – Pierwszy Pocket PC Phone z 3G

E-ten / Glofiish – Pierwszy Pocket PC Phone z 3G [06.03.2007] Podczas rozpoczynających się 15 marca targów CeBIT firma E-ten zaprezentuje pierwszy na świecie Pocekt PC Phone przystosowany do pracy w technologiach 3G. Jeszcze w tym roku firma E-ten wprowadzi na rynek nowy model Pocekt PC Phona pod swoją marką Glofiish. Nowy model przystosowany będzie do działania w systemach 3G... (info)


Poznański SORUS rozpoczął współpracę z firmą Konica Minolta

Poznański SORUS rozpoczął współpracę z firmą Konica Minolta [06.03.2007] W lutym 2007 roku poznańska firma SORUS rozpoczęła wykonywanie usług na cyfrowych systemach druku produkcyjnego firmy Konica Minolta. Urządzenia zostały zakupione i zainstalowane w drukarni firmy w Poznaniu pod koniec 2006 roku... (info)


Kolejny krok - nowy OKNONET

Kolejny krok - nowy OKNONET [06.03.2007] Po intensywnych pracach 26.02.2007 ruszyła nowa odsłona największego portalu branży stolarki budowlanej www.oknonet.pl, który został zbudowany na najnowocześniejszych technologiach tworzenia otwartych portali. Pozwala to łatwiej zarządzać treścią i wprowadzać kolejne innowacje... (info)

Telewizja Polsat i Wirtualna Polska uruchamiają kolejne wspólne projekty [06.03.2007] Wirtualna Polska uruchomiła internetowe serwisy wiosennych nowości Telewizji Polsat; programu „jak Oni śpiewają?” i serialu „Prawo miasta”... (info)


Zmysłowe WRAP-UP LANORO

Zmysłowe WRAP-UP LANORO [06.03.2007] W Warszawie trwa trzymiesięczna kampania typu Transit Advertising realizowana przez CAM Media dla LANORO – sieci salonów z ekskluzywną bielizną. Realizowana na autobusach kampania promuje stołeczne placówki firmowe LANORO, w tym największy w Europie salon bielizny otwarty w styczniu na Placu Konstytucji. Jest to największa, aktualnie realizowana, warszawska kampania tranzytowa wykorzystująca format Wrap-Up... (info)


Max Vital: pogodna herbata na pogodę ducha

Max Vital: pogodna herbata na pogodę ducha [06.03.2007] Jesteś wyczerpana? Dzieci, praca,dom… wszystko jest na twojej głowie? Warto pomyśleć o czymś naprawdę energetyzującym, wzmacniającym odporność działającym na zmęczenie i stres... (info)


Gun Powder

Gun Powder [06.03.2007] Dawno temu, w VIII wieku n.e., chińscy alchemicy próbowali stworzyć eliksir nieśmiertelności... (info)


Odchudzanie z Mandaryną

Odchudzanie z Mandaryną [06.03.2007] Nie wchodzisz w ulubioną spódniczkę? – Bez paniki, jest na to rada... (info)

Telefonia Dialog w kampanii na Dolnym Śląsku [06.03.2007] Obecnie, na wybranych dworcach Polski Południowej Telefonia Dialog prowadzi intensywne działania promujące nową usługę „Abonament DIALOGu”. Oferta skierowana jest do wszystkich abonentów telefonicznych TP SA. Klienci rezygnując z usług TP SA na rzecz DIALOGu nadal mogą zachować dotychczasowy numer telefonu... (info)

Szkoleń szał [06.03.2007] Szkolenia są obecnie obowiązującą normą w polskich firmach. Według raportu Ipsos Pt „Szkolenia w Polsce”, zrealizowanego na zlecenie Fundacji Obserwatorium Zarządzania i Nowoczesnej Firmy korzysta z nich ok. 90% firm zatrudniających powyżej 9 pracowników. Firmy, które inwestują w szkolenia pracowników, zyskują przewagę potencjału ludzkiego i w rezultacie odnoszą sukcesy... (info)

Centrum zarządzania e-usługami [06.03.2007] OGICOM - wiodący dostawca kompleksowych usług internetowych dla biznesu - przygotował dla swoich klientów nową, usprawnioną wersję panelu klienta... (info)


Pu-erh & Gingko

Pu-erh & Gingko [06.03.2007] Wiosna w pełni, nie trudno zauważyć jak wszystko wokół wybudzone z zimowego letargu rozwija się i kwitnie. Nowe wyzwania w pracy ,szkole oraz obowiązki domowe nie pozwalają Ci jednak stać się częścią rozkwitającego krajobrazu?.. (info)

Swisspor Polska budowlaną firmą roku [06.03.2007] Firma Swisspor Polska otrzymała 18 stycznia 2007 roku tytuł „Budowlana firma roku 2006”. Nagroda miesięcznika „Builder” została przyznana za „spektakularne osiągnięcia biznesowe oraz wprowadzanie na rynek nowych, innowacyjnych produktów”... (info)

Swisspor integruje i śrubuje [06.03.2007] W sezonie budowlanym 2007 firma Swisspor Polska zintegruje całą swoją ofertę styropianową wokół marki Swisspor... (info)

Rynek ICT w Rosji: kontynuacja trendu wzrostowego [06.03.2007] PMR wiodąca firma badawcza w Europie Środkowo-Wschodniej, wprowadziła na rynek nową publikację – ICT Update Russia, dwutygodnik prezentujący najważniejsze wydarzenia i trendy na rosyjskim rynku telekomunikacyjnym i IT... (info)


Alphol i ProMen – „Zawsze razem” nowa produkcja IMR advertising by PR

Alphol i ProMen – „Zawsze razem” nowa produkcja IMR advertising by PR [06.03.2007] Tymofarm podpisał roczną umowę z IMR advertising by PR. Agencja zajmie się kampanią promującą Alphol i ProMen jako idealną parę... (info)

Terapia grupowa DDA w Polanie [06.03.2007] Polana – Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej w Warszawie uruchamia grupy wsparcia dla DDA – Dorosłych Dzieci Alkoholików. Oferta Polany to nie tylko gwarancja profesjonalnej i absolutnie anonimowej pomocy, ale także konkurencyjnej ceny... (info)


Szklana elegancja

Szklana elegancja [06.03.2007] Villa Italia przygotowała gratkę dla pasjonatów eleganckich nakryć stołowych. Kolekcja wytwornych pater do owoców i ciast Elegance może stanowić doskonałą dekorację nowoczesnego wnętrza, jak również być wspaniałym prezentem na każdą okazję... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...