informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 06.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 20

Andrey Eisenberg nowym prezesem BI Insight [06.02.2008] Spółka BI Insight zajmująca się wdrażaniem systemów Business Intelligence zyskała nowego prezesa. Od 14 stycznia został nim Andrey Eisenberg.Nowy prezes posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu IT.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 06.02.2008 [06.02.2008] Dzisiejsza sesja zakończyła się niewielkim wzrostem indeksu WIG20, który zyskał na zamknięciu 0,19%. Po słabym otwarciu w dalszej części dnia, do głosu doszli kupujący, co pomogło indeksom w odrobieniu strat z porannego otwarcia... (info)

Nowy rekord na rynku domen [06.02.2008] Serwis Domeny.pl poinformował, że pobity został rekord na brytyjskim rynku domen. Adres cruises.co.uk sprzedany został za 560.000 funtów (1 milion dolarów)... (info)


Czas miłości z Time Trend.

Czas miłości z Time Trend. [06.02.2008] Tradycją już stało się, że 14 lutego, w ogólnoświatowy dzień zakochanych salony z ekskluzywnymi zegarkami Time Trend przygotowują nową kolekcję zegarków Levi’s... (info)


Bezpiecznie ze Steinel.

Bezpiecznie ze Steinel. [06.02.2008] W dzisiejszym zabieganym świecie na wszystko brakuje nam czasu, mimo tego, urządzając mieszkanie czy biuro chcemy aby było wyjątkowe. Szukamy takiego wyposażenia, które będzie funkcjonalne, a zarazem ładne... (info)


Skala sukcesu

Skala sukcesu [06.02.2008] Wykorzystywany przez tysiące firm na całym świecie, dostępny w trzydziestu pięciu językach. Z nowym systemem iScala pracują już studenci Wyższej Szkoły Logistyki. Program pomoże im stać się profesjonalnymi logistykami... (info)


internetowa Aplikom aCADemia

internetowa Aplikom aCADemia [06.02.2008] „internetowa Aplikom aCADemia” Pierwszy w Polsce „interaktywny, internetowy road show on-line” dla projektantów i inżynierów rozpoczyna się w lutym 2008 roku.. (info)


Presto Structure Dąb palony – kwintesencja elegancji

Presto Structure Dąb palony – kwintesencja elegancji [06.02.2008] Kompozycja jaśniejszych i ciemniejszych odcieni brązu sprawia, że podłoga Presto Structure Dąb palony spełni oczekiwania zarówno miłośników ciepłych i przytulnych pokoi, jak i zwolenników surowych, nowoczesnych wnętrz... (info)


NEC Display Solutions liderem sprzedaży monitorów wielkoformatowych

NEC Display Solutions liderem sprzedaży monitorów wielkoformatowych [06.02.2008] NEC Display Solutions Europe GmbH osiągnął doskonałe rezultaty w sprzedaży plazmowych oraz ciekłokrystalicznych monitorów wielkoformatowych w trzecim kwartale 2007 roku, podkreślając w ten sposób swoją wiodącą pozycję rynkowego lidera technologicznego... (info)


Pierwsze w Polsce procesory 45nm w notebookach ARISTO

Pierwsze w Polsce procesory 45nm w notebookach ARISTO [06.02.2008] Spółka Comes S.A. – lider wśród producentów i dystrybutorów notebooków w środkowo-wschodniej Europie, jako pierwsza w Polsce rozpoczęła produkcję komputerów przenośnych opartych na procesorach Intel Core 2 Duo wykonanych w technologii 45nm (nanometrów)... (info)


Jotkel znów Gazelą

Jotkel znów Gazelą [06.02.2008] Gazelę Biznesu został po raz piąty w swej historii krotoszyński Jotkel. To ważne wyróżnienie, bo jedno z ostatnich bezpłatnych na zalanym pseudowyróżnieniami rynku, gdzie jedynym kryterium przyznania nagrody jest opłacona faktura... (info)


Początek roku 2008 – więcej przetargów budowlanych

Początek roku 2008 – więcej przetargów budowlanych [06.02.2008] TAI Sp. z o.o. opracowała raport, w którym przeanalizowano i podsumowano przetargi dotyczące branży budowlanej ogłoszone w Polsce, w styczniu 2008 r. W porównaniu do stycznia 2007 r., w styczniu b.r. o ponad 2,5 tys. wzrosła liczba ogłoszeń... (info)

NEC Display Solutions na ISE Amsterdam - od cyfrowego kina po cyfrową reklamę [06.02.2008] NEC Display Solutions weźmie udział, w odbywającej się w Amsterdamie, piątej wystawie Integrated Systems Europe, pełniącej rolę największych europejskich targów rozwiązań audiowizualnych... (info)


NEC PlasmaSync XC - kontrast 15 000:1 oraz odtwarzanie obrazu w formacie 24p

NEC PlasmaSync XC - kontrast 15 000:1 oraz odtwarzanie obrazu w formacie 24p [06.02.2008] NEC Display Solutions prezentuje trzy nowe, stylowo wyglądające monitory plazmowe z serii PlasmaSync® XC. PlasmaSync® 42XC10, PlasmaSync® 50XC10 oraz PlasmaSync® 60XC10 to doskonale prezentujące się monitory o rozmiarach ekranu 42, 50 i 60 cali... (info)


NEC na międzynarodowej wystawie minerałów na AGH

NEC na międzynarodowej wystawie minerałów na AGH [06.02.2008] Ponad 100 profesjonalnych zdjęć minerałów oraz innych okazów paleontologicznych, można było oglądać na monitorach NEC Display Solutions podczas XXXIII Międzynarodowej Wystawy i Giełdy Minerałów, Skamieniałości i Bursztynu, w dniach 19-20 stycznia br... (info)

Więcej o wirtualizacji serwerów w ITL Polska - nowe szkolenia VMware [06.02.2008] ITL Polska zaprasza na nowe certyfikowane szkolenia z zakresu wirtualizacji serwerów. VMware Infrastructure 3: Overview, Fast Track Program i Skills for Operators. Spotkania dedykowane są dla menedżerów IT, administratorów systemowych oraz integratorów... (info)

NEC PlasmaSync XP - profesjonalne monitory plazmowe od NEC Display Solutions [06.02.2008] NEC Display Solutions prezentuje trzy nowe wielkoformatowe monitory plazmowe z serii PlasmaSync® XP, o rozmiarach ekranu 42, 50 oraz 60 cali, które imponują wspaniałą jakością obrazu oraz doskonałym kontrastem 15 000:1... (info)


Mocny punkt dostępowy z poe 108Mb/s marki TRENDnet.

Mocny punkt dostępowy z poe 108Mb/s marki TRENDnet. [06.02.2008] Trendnet pokazał, że jest godnym producentem na rynku światowym, z roku na rok poszerzając swoją ofertę produktów. Pod koniec grudnia ruszył z nowym urządzeniem, wysokiej mocy Bezprzewodowym Punktem Dostępowym do zastosowań na zewnątrz budynku... (info)


Uroczyste otwarcie stacji dializ w Gryficach

Uroczyste otwarcie stacji dializ w Gryficach [06.02.2008] Po zakończeniu przeprowadzki stacji dializ z pomieszczeń wynajmowanych przy SPZZOZ w Gryficach do nowego budynku, nareszcie nastąpiło oficjalne otwarcie i poświęcenie Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Gryficach... (info)

Konkurs Magic Hour [06.02.2008] Konkurs fotograficzny MAGIC HOUR towarzyszący targom FILM VIDEO FOTO odbędzie się w roku 2008 po raz pierwszy. W założeniu ma stać się cyklicznym wydarzeniem, ściśle związanym z Targami Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Video i Kinowego FILM VIDEO FOTO... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...