informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.12.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 30


Powstaje nowa bio opona Goodyeara!

Powstaje nowa bio opona Goodyeara! [05.12.2006] Komisja Europejska przyznała Goodyearowi prestiżowy grant LIFE-Environment na prace nad oponą ultranowoczesną i przede wszystkim przyjazną dla środowiska.. (info)

Puls Biznesu wydaje trzy magazyny w grudniu br. [05.12.2006] Do najbliższych wydań dziennika „Puls Biznesu” dołączone zostaną specjalne magazyny przygotowane przez redakcję dziennika: „Filary Polskiej Gospodarki”, „Gazele Biznesu” i dodatek poświęcony finansom osobistym... (info)

Sukces debiutu giełdowego HTL-Strefa [05.12.2006] Sukcesem zakończyła się oferta publiczna firmy HTL-Strefa, która zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w środę (15 listopada)... (info)

trzy, 14 public relations dla Clubistro Sofa [05.12.2006] Dział public relations agencji trzy,14 rozpoczął współprace z warszawską restauracją Clubistro Sofa... (info)


“19” od NEC Display Solutions nagrodzona przez PC World Komputer

“19” od NEC Display Solutions nagrodzona przez PC World Komputer [05.12.2006] 19-calowy monitor NEC MultiSync® 195VXM+, który na rynku polskim pojawił się na początku lata, został nagrodzony za „Najlepszą opłacalność” w rankingu przeprowadzonym przez laboratorium testowe PC World Komputer... (info)

Wizytówki przez Internet [05.12.2006] Wizytówka jest niezbędnym narzędziem pracy dla wielu osób. Umożliwia najłatwiejsze utrwalenie kontaktu z klientem lub partnerem biznesowym... (info)

„Innowacyjność śląskich firm kluczem do sukcesu w globalnej gospodarce” [05.12.2006] Województwo śląskie jest regionem z długą tradycją gospodarczą. Mieszkają tu ludzie innowacyjni, przedsiębiorczy i kreatywni. Tutejsze przedsiębiorstwa i firmy zagraniczne zapewniają stabilny wzrost gospodarki... (info)

Assistance dla młodych rodziców we Włoszech [05.12.2006] Europ Assistance we Włoszech, we współpracy z siecią Farmacap, oferuje specjalny pakiet usług przeznaczonych dla rodziców noworodków... (info)

Konferencje ubezpieczeniowe w Jałcie na Ukrainie i w Warszawie [05.12.2006] W dniach 18 – 22 września w Jałcie na Ukrainie odbyła się coroczna konferencja ubezpieczeniowa – Yalta International Forum for Insurance Market Participants. Wzięło niej udział ponad 600 uczestników z całej Europy... (info)


Assistance w prestiżowych kartach kredytowych w Polsce dla Klientów private banking

Assistance w prestiżowych kartach kredytowych w Polsce dla Klientów private banking [05.12.2006] W listopadowym wydaniu miesięcznika Forbes został zamieszczony ranking 15 najbardziej prestiżowych kart kredytowych na polskim rynku... (info)

Trendy społeczno-ekonomiczne a światowy rynek assistance [05.12.2006] Od chwili powstania w latach 60. XX wieku, rynek assistance podlega ciągłej ewolucji... (info)

Europ Assistance pomaga wybudować dom Klientom w Austrii [05.12.2006] Europ Assistance w Austrii proponuje nowe usługi Klientom pragnącym wybudować lub gruntownie odnowić swój dom... (info)

Nowy „Pakiet Assistance Gold” oraz „Pakiet Concierge Gold” dla Klientów Banku Millennium [05.12.2006] Posiadacze kart kredytowych Millennium Visa Gold i Millennium MasterCard Gold, wydanych przez Bank Millennium, mogą już korzystać z nowego pakietu assistance oraz usług concierge... (info)

LUKAS Gwarancja [05.12.2006] „LUKAS Gwarancja” – nowe ubezpieczenie sprzętu gospodarstwa domowego dostępne dzięki współpracy LUKAS Banku, STU Ergo Hestia i Europ Assistance Polska.. (info)


Pożyczkobiorcy w LUKAS Banku bezpieczni z nowym pakietem assistance

Pożyczkobiorcy w LUKAS Banku bezpieczni z nowym pakietem assistance [05.12.2006] LUKAS Bank we współpracy z Europ Assistance Polska przygotował nowy pakiet "LUKAS Assistance"... (info)


Appetita w trosce o Klienta

Appetita w trosce o Klienta [05.12.2006] W najnowszej promocji „Warzywna z puszką” producent marki Appetita zadbał nie tylko o doznania smakowe, ale także o wygodę swoich Klientów... (info)

PowerPal – wystarczy ci tylko „paluszek” [05.12.2006] W ofercie firmy Passus pojawiła się ładowarka PowerPal stanowiąca awaryjne źródło zasilania dla telefonów... (info)


Najlepiej sprzedająca się na świecie seria aparatów fotograficznych

Najlepiej sprzedająca się na świecie seria aparatów fotograficznych [05.12.2006] W 1991 Olympus wprowadził aparat fotograficzny, który stał się zdobywcą światowego rynku i w ciągu pierwszego roku od wprowadzenia zanotował sprzedaż na poziomie 1,000,000 sztuk... (info)


Nowy pracownik PR KWADRAT

Nowy pracownik PR KWADRAT [05.12.2006] W listopadzie do zespołu agencji PR Kwadrat dołączyła Anita Celarska. Jako Account Executive będzie wspomagać obsługę klientów z branż: farmaceutycznej i wydawniczej... (info)


Tańczący z Wurcami

Tańczący z Wurcami [05.12.2006] W kończącym tegoroczny czeski sezon rajdzie TipCars Pražský Rallysprint Leszek Kuzaj i Maciej Szczepaniak zajęli drugie miejsce, ulegając tylko Vaclavovi Pechowi... (info)


Mikołajkowy prezent od IPFON

Mikołajkowy prezent od IPFON [05.12.2006] IPFON – jedna z największych w Polsce sieci telefonii VoIP – z okazji mikołajek wprowadził dla swoich abonentów kolejną darmową usługę. Jest nią pokój konferencyjny, który umożliwia równoczesne połączenia nawet z 7 osobami, z których każda może być na innym kontynencie... (info)

Inotel obniża taryfy dla biznesu [05.12.2006] Inotel SA, niezależny operator telekomunikacyjny specjalizujący się w profesjonalnych usługach telefonii internetowej, obniżył ceny rozmów w ofercie dla przedsiębiorstw... (info)


Nowe Przełączniki KVM z Audio (TK-209K, TK-409K) w ofercie TRENDnet

Nowe Przełączniki KVM z Audio (TK-209K, TK-409K) w ofercie TRENDnet [05.12.2006] Firma TRENDnet – producent rozwiązań sieci przewodowych i bezprzewodowych oferuje szeroki wybór przełączników KVM, od 2-portowych po 16-portowe, z interfejsem USB lub PS/2, z funkcją DVI, Audio oraz OSD... (info)

Ogólnopolski konkurs rzeźbiarski VECTRY [05.12.2006] VECTRA, drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce oraz dostawca usługi triple play i telewizji cyfrowej, ogłosiła ogólnopolski konkurs artystyczny „Technologia w sztuce, sztuka w technologii”. Jego założeniem jest stworzenie projektów rzeźb, które zostaną wkomponowane w teren wokół siedziby. Prace konkursowe można składać w dniach 17-18 kwietnia 2007 roku... (info)

Civic wyrównuje rekordy [05.12.2006] W listopadowym rankingu Top Ten mojeauto.pl po miesięcznej absencji na najwyższym stopniu podium na pozycję liderów powróciły zarówno Honda Civic, w klasyfikacji modeli, jak i Mercedes Sprinter wśród pojazdów użytkowych... (info)

Bloki programowe w Zone Reality - grudzień 2006 [05.12.2006] W grudniu Zone Reality przedstawi dwa bloki tematyczne prezentujące wzruszające i przejmujące historie zwykłych ludzi, jak również przerażające, mrożące krew w żyłach programy o zwierzętach, które wzbudzają strach wszystkich znajdujących się w ich pobliżu... (info)

Urodzinowy prezent od easyCALL [05.12.2006] NEUTRON-IT, operator telefonii internetowej easyCALL, wprowadził niższe stawki za połączenia realizowane do sieci komórkowych... (info)

Agro-adwokat [05.12.2006] Zdarzają się sytuacje kiedy swoich racji musimy dochodzić przed sądem, jednak koszt wynajęcia prawnika, obrońcy czy pełnomocnika często jest barierą nie do przekroczenia. Pomocą może okazać się wówczas usługa ochrony prawnej dostępna u ubezpieczyciela. Ofertę skierowaną specjalnie dla rolników posiadają już niektóre polskie towarzystwa ubezpieczeniowe... (info)


Antyprezent i superprezent świąteczny

Antyprezent i superprezent świąteczny [05.12.2006] Firma Corex, jeden z największych w Polsce importerów i dystrybutorów produktów biurowych i szkolnych rozpoczęła w listopadzie br. kampanię ANTYPREZENT ŚWIĄTECZNY... (info)

Otwarcie sklepu Carrefour Express w Puławach [05.12.2006] 22 listopada 2006 r. Carrefour Polska otworzył swoją kolejną placówkę w Puławach. Nowy sklep mieści się przy ul. Lubelskiej 2 i jest drugim sklepem sieci w tym mieście... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...