informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.12.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 7

Aniołki z origami [05.12.2005] Udekorowana choinka, stroik na drzwiach wejściowych i piękny obrus na stole. Co raz więcej osób pamięta także o przedświątecznej dekoracji okien, które są naszą wizytówką na zewnątrz domów... (info)

Rajdowa Barbórka z LOTOSEM [05.12.2005] 43. Rajd Barbórki, rozegrany w ubiegłą sobotę, 4 grudnia,w Warszawie był ostatnim akcentem tegorocznego sezonu rajdów samochodowych... (info)

Od kilku miesięcy serwis www.mtv.pl notuje rekordy oglądalności [05.12.2005] Rośnie liczba osób odwiedzających stronę. Z badań przeprowadzonych przez firmę monitorującą witryny internetowe Stat.pl wynika, że miesięczna liczba unikalnych użytkowników (czyli osób, które w danym miesiącu przynajmniej raz weszły na stronę) od kwietnia 2005 wzrosła o 61% i w listopadzie wyniosła 194 000... (info)

Technologia GPS rewolucjonizuje pracę kurierów [05.12.2005] Dyspozytorzy z X-Press Couriers korzystają z systemu lokalizacji kurierów i przesyłek w czasie rzeczywistym autorstwa firmy Indigo... (info)

Jak krok po kroku zostać inwestorem? [05.12.2005] Coraz więcej Polaków lokuje swoje oszczędności w funduszach inwestycyjnych. Przede wszystkim dlatego, iż jest to łatwy i wygodny sposób na pomnażanie pieniędzy. Wystarczy wybrać fundusz i złożyć odpowiednie dyspozycje w przeznaczonych do tego placówkach... (info)

Pierwsza adopcja - niestety nie okazała się szczęściem [05.12.2005] Reks, pies, który został jako pierwszy zaadoptowany wirtualnie wczoraj w jeleniogórskim schronisku - nie żyje... (info)

SnipClik optymalizuje zdjęcia [05.12.2005] Firma SmartKite Software, producent znanego programu Lottomaniak.NET, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży polskiej wersji programu SnipClik 1.0... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...