informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.11.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 32


Instytutu Techniki Budowlanej potwierdza klasę ścieralności „T” wykładzin Coniveo

Instytutu Techniki Budowlanej potwierdza klasę ścieralności „T” wykładzin Coniveo [05.11.2013] Badanie przeprowadzone przez polski Instytut Techniki Budowlanej, potwierdziło klasę ścieralności „T” wykładzin obiektowych Tarkett Eurohomogen, ofertowanych przez firmę Coniveo... (info)


Belkin przedstawia nowe akcesoria i etui do iPada Air

Belkin przedstawia nowe akcesoria i etui do iPada Air [05.11.2013] Marka Belkin zaprezentowała najnowszą linię klawiatur i etui do iPada Air. Znalazły się w niej trzy nowe klawiatury Quode, etui Apex 360 oraz pokrowce, które świetnie sprawdzą się podczas korzystania z iPada zarówno w podróży jak i na kanapie... (info)

SEGRO zwycięzcą CIJ Real Estate Awards 2013: Industrial/Warehouse Investment Transaction of the Year [05.11.2013] Inwestycja SEGRO Business Park Warsaw, Żerań zwyciężyła w tegorocznym konkursie CIJ Real Estate Awards 2013 w kategorii „Industrial / Warehouse Investment Transaction of the Year”. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 30 października 2013... (info)


System Sanpress w Pałacu na Wyspie w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

System Sanpress w Pałacu na Wyspie w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie [05.11.2013] W obiektach zabytkowych kwestia wysokiej jakości instalacji nabiera szczególnego znaczenia. Awaria groziłaby powstaniem trudnych do oszacowania szkód. Dlatego warto postawić na sprawdzone systemy instalacyjne, takie jak Sanpress... (info)

Raport Oracle: 2/3 szefów działów marketingu i IT uważa, że są bardziej efektywni dzięki współpracy [05.11.2013] Respondenci zgłaszali też takie korzyści biznesowe, jak silniejszy przekaz komunikatów marketingowych, szybsze wprowadzanie nowych produktów na rynek, większa akceptacja produktów przez użytkowników oraz obniżenie kosztów projektów... (info)

Tytoń i jego 40 substancji mogących aktywować chorobę nowotworową [05.11.2013] Zdrowie jest jednym z najbardziej pożądanych przez Polaków dóbr . Według danych CBOS 74% społeczeństwa uznaje je za najcenniejszą wartość codziennego życia ... (info)


LC Corp otwiera biurowiec Wola Center w Warszawie

LC Corp otwiera biurowiec Wola Center w Warszawie [05.11.2013] LC Corp SA oddaje do dyspozycji najemców nowoczesny kompleks biurowy Wola Center, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33. Od października br. mieszczą się tu siedziby firm m.in. z branży finansowej, ubezpieczeniowej i nieruchomości... (info)


Oszczędzaj pieniądze i czas dzięki nowej termicznej drukarce paragonów

Oszczędzaj pieniądze i czas dzięki nowej termicznej drukarce paragonów [05.11.2013] Nowe urządzenie TM-T20II, z którego można korzystać od razu po rozpakowaniu, to jedna z najbardziej przystępnych cenowo drukarek paragonów firmy Epson, europejskiego lidera w produkcji drukarek POS.. (info)

KiK szuka partnerów biznesowych w całej Polsce [05.11.2013] Firma KiK, najszybciej rozwijająca się w Europie sieć dyskontów odzieżowo - tekstylnych, sukcesywnie zwiększa udziały w Polsce i na arenie międzynarodowej... (info)


BenQ debiutuje na rynku profesjonalnych monitorów dla grafików

BenQ debiutuje na rynku profesjonalnych monitorów dla grafików [05.11.2013] Nowa seria monitorów Pro Graphics przeznaczona dla profesjonalnych zastosowań graficznych i spełnia standardy G7, Fogra i wiele innych standardów graficznych. Przestrzeń barwna jest w 100% zgodna z CMYK oraz w 99% z Adobe RGB... (info)


Przepis na udane Święto Niepodległości

Przepis na udane Święto Niepodległości [05.11.2013] „Salud” nie bez powodu jest jednym z najbardziej znanych hiszpańskich słów. Oznacza „toast na zdrowie”, a jak wiadomo Hiszpanie uwielbiają świętować... (info)

Pierwszy rok to jeszcze nie dorosłość Dieta dziecka po 12. miesiącu życia [05.11.2013] Świętowanie pierwszych urodzin dziecka to ważny moment dla całej rodziny. Maluch w ciągu ostatniego roku bardzo się zmienił. W związku z tym potrzebuje urozmaiconego jadłospisu, który da mu energię do poznawania świata... (info)


Ruszaj na stok z Napapijri – modne propozycje na narty i snowboard

Ruszaj na stok z Napapijri – modne propozycje na narty i snowboard [05.11.2013] Sezon narciarski i snowboardowy zbliża się wielkimi krokami. Dlatego warto już teraz pomyśleć o stylizacjach, które będą królowały w tym roku w górskich kurortach... (info)

Bonair wdroży rozwiązanie do zarządzania pracami badawczo-rozwojowymi w firmie Krakodlew [05.11.2013] Krakodlew SA, jedna z czołowych polskich odlewni żeliwa szarego oraz sferoidalnego, zdecydowała się na zakup i implementację rozwiązania ERP – Microsoft Dynamics AX 2012 wraz z modułem AX Honoraria 2012 do zarządzania pracami badawczo-rozwojowymi... (info)

Teradata zmienia postrzeganie technologii in-memory [05.11.2013] Nowe rozwiązanie firmy Teradata zapewnia wysoką wydajność przetwarzania analitycznego i pozwala wykorzystać potencjał technologii in-memory w cenie typowej hurtowni danych.. (info)


Przygotowujemy mieszkanie do remontu: kurtyna jak w teatrze, drzwi jak w namiocie

Przygotowujemy mieszkanie do remontu: kurtyna jak w teatrze, drzwi jak w namiocie [05.11.2013] Przygotowując mieszkanie do remontu warto odpowiednio zabezpieczyć pomieszczenia, w których będą się odbywały prace. Dzięki temu - co oczywiste - unikniemy czasochłonnego sprzątania... (info)


Dachser Najlepszym Partnerem w Biznesie

Dachser Najlepszym Partnerem w Biznesie [05.11.2013] Dachser został uhonorowany przez magazyn ekonomiczny Home & Market tytułem Najlepszy Partner w Biznesie. Firma została wyróżniona w kategorii „Transport” za dobry wynik finansowy spółki, który udało się uzyskać mimo trudnych warunków rynkowych... (info)


Współpraca firmy Anhor z drogerią internetową Pielęgnuj-Kobiecość

Współpraca firmy Anhor z drogerią internetową Pielęgnuj-Kobiecość [05.11.2013] Z radością informujemy, że agencja marketingowa Anhor podjęła współpracę z drogerią internetową Pielęgnuj-Kobiecość.pl.. (info)

Koń pod ochroną ubezpieczenia [05.11.2013] Na polskim rynku coraz bardziej popularne staje się ubezpieczenie koni. Właściciele tych zwierząt pragną chronić zarówno swoich dużych pupili, jak i siebie - przed finansowymi skutkami nieprzewidzianych zdarzeń losowych związanych z ich posiadaniem... (info)


Udostępnij post i pomóż zwierzakom – przyłącz się do akcji AP Edukacja!

Udostępnij post i pomóż zwierzakom – przyłącz się do akcji AP Edukacja! [05.11.2013] Zbliżają się najtrudniejsze miesiące dla przebywających w schroniskach zwierzaków. AP Edukacja, jako odpowiedzialna społecznie firma, rozpoczyna akcję zbierania złotówek na rzecz Schroniska Dla Zwierząt w Łodzi przy ulicy Marmurowej 4... (info)

75 000 pln za najlepszy projekt w zakresie odnawialnych źródeł energii [05.11.2013] Tematyka ochrony środowiska cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Fundacja Amon Re ogłosiła konkurs na dofinansowanie projektów związanych bezpośrednio z działalnością naukową i oświatową w dziedzinie odnawialnych źródeł energii... (info)


Wróżki i księżniczki niosą pozytywną moc w kampanii IKEA „Pluszaki dla edukacji. 1 euro to majątek”

Wróżki i księżniczki niosą pozytywną moc w kampanii IKEA „Pluszaki dla edukacji. 1 euro to majątek” [05.11.2013] IKEA od wielu lat wspiera programy edukacyjne dla dzieci z krajów rozwijających się, realizowane przez organizacje UNICEF i Save the Children... (info)


KORZYSTNA ENERGIA W KAŻDEJ FIRMIE

KORZYSTNA ENERGIA W KAŻDEJ FIRMIE [05.11.2013] Energia elektryczna jest podstawą funkcjonowania większości podmiotów. W niewielkim sklepie problemy pojawiają się dopiero, gdy nastąpi przerwa w jej dostawie, lecz dla większych przedsiębiorstw istotne mogą być nawet niewielkie odstępstwa od normy... (info)


EMwise - optymalizacja zużycia energii

EMwise - optymalizacja zużycia energii [05.11.2013] Jak optymalizować zużycie energii? Jak w sposób nieskomplikowany skutecznie mierzyć oszczędność? Jak odnieść z tego realny zysk? To pytania, które nierzadko stoją przed nowoczesnymi małymi i średnimi przedsiębiorstwami... (info)

PiFace Control & Display zapewnia większą elastyczność i mobilność komputerom Raspberry Pi [05.11.2013] Firma Farnell element14 przedstawiła nowy produkt PiFace Control and Display. Pozwala on obsługiwać platformę Raspberry Pi zapewniając między innymi dostęp do informacji bez konieczności korzystania z osobnego monitora czy klawiatury... (info)


HUAWEI nawiązało współpracę z grupą pomorskich firm w ramach inicjatywy Invest in Pomerania

HUAWEI nawiązało współpracę z grupą pomorskich firm w ramach inicjatywy Invest in Pomerania [05.11.2013] Firma HUAWEI podpisała deklarację o współpracy biznesowej z inicjatywą pomorskich przedsiębiorstw - Invest in Pomerania. Deklaracja ma na celu upowszechnianie technologii informacyjnych, edukacyjnych i wspieraniu współpracy gospodarczej... (info)


Rusza nowy serwis NordGlass w Szczecinie

Rusza nowy serwis NordGlass w Szczecinie [05.11.2013] 4 listopada 2013 roku w Szczecinie, przy ul. Piskorskiego 2 został otwarty nowy serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce - firmy NordGlass... (info)


Październikowa kronika cyberkryminalna

Październikowa kronika cyberkryminalna [05.11.2013] Każdy potrzebuje wakacji lub przynajmniej wolnego weekendu raz na jakiś czas, by złapać oddech. Niestety cyberprzestępcy działają non stop - aby ukraść dane użytkowników, są w stanie zrezygnować z jedzenia i snu... (info)

Rozbudowa Panattoni Łódź East - 11 300 m² nowoczesnej powierzchni magazynowej [05.11.2013] Panattoni Europe, lider powierzchni przemysłowych w Polsce, rozbudowuje Panattoni Park Łódź East o kolejne 11 300 m². Najemcą zaplanowanej powierzchni jest firma TERG-Mediaexpert specjalizująca się w dystrybucji produktów RTV, AGD oraz multimediów... (info)

Saint-Gobain ponownie wybiera obiekty Panattoni Europe - umowy na ponad 24 670 m² [05.11.2013] Panattoni Europe, lider powierzchni przemysłowych w Polsce został wybrany przez Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska Sp. z o.o. W Panattoni Park Czeladź, przedłużono umowę najmu na blisko 15 400 m² oraz wynajęła dodatkowe 4 875 m²... (info)

Nowy obiekt Panattoni Europe dla Faurecia da pracę setkom osób w rejonie Pilzna [05.11.2013] Faurecia w piątek, 18 października br.,oficjalnie rozpoczęła produkcję foteli samochodowych, głównie dla marki BMW, w nowym zakładzie niedaleko Pilzna, zbudowanym przez Panattoni. Szacuje się, iż w nadchodzących latach pracę znajdzie tu 800 osób... (info)


LUXAN – DOBRY WZÓR 2013

LUXAN – DOBRY WZÓR 2013 [05.11.2013] Marka Luxan dołączyła do grona najlepiej zaprojektowanych produktów i usług na polskim rynku. W XX edycji konkursu „Dobry Wzór” wśród finalistów w kategorii „Sfera publiczna” znalazł się jej produkt – system Kwadlux LED... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...