informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.11.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 31

Co robić w weekend? Wisła: Basenowe SPA... [05.11.2008] W przypadku kiepskiej pogody, zmęczenia, czy złego lub wręcz fatalnego samopoczucia, polecam wybrać się na weekend do basenowego SPA. Poza basenami w okolicy znajdują się piękne góry i inne ciekawe atrakcje... (info)


Robert Zafari nowym Prezesem Trane dla regionu EMAIR

Robert Zafari nowym Prezesem Trane dla regionu EMAIR [05.11.2008] Warszawa (4 listopada 2008) - Zarząd Trane, światowego lidera w dziedzinie HVAC (wentylacja, chłodnictwo i klimatyzacja) poinformował, że nowym prezesem firmy w regionie EMAIR (Europa, Bliski Wschód, Afryka i Indie) został Robert Zafari... (info)


Mistral TFT 910, czyli telewizor w kieszeni

Mistral TFT 910, czyli telewizor w kieszeni [05.11.2008] Mistral TFT 910 to urządzenie, które śmiało można nazwać „kieszonkowym LCD”. Przenośny telewizor Mistral TFT 910 umożliwia odbiór programów telewizyjnych w każdym miejscu, gdzie tylko dociera sygnał telewizyjny czy to w pomieszczeniu, czy na otwartym powietrzu... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 05.11.2008 [05.11.2008] Niepokojące dane z USA. Wynik wyborów prezydenckich okazał się zgodny z oczekiwaniami. Amerykańscy obywatele na 44 przywódcę USA wybrali Baracka Obamę... (info)

LCC w Banku i na Poczcie [05.11.2008] Odbiór pieniędzy wysłanych z zagranicy nigdy wcześniej nie był tak łatwy! Dzięki podjęciu współpracy pomiędzy firmą LCC International a Bankiem Pocztowym S.A., pieniądze z Wielkiej Brytanii trafią do naszych portfeli już po niespełna 2 godzinach od wysłania!.. (info)


Gold’s Gym wchodzi do Polski

Gold’s Gym wchodzi do Polski [05.11.2008] Jedna z największych marek fitnessowych na świecie otworzy swoją pierwszą placówkę w Polsce. Klub powstaje na warszawskim Wilanowie w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Wilanowskiego... (info)


SANYO: PLC XC55 Nowy projektor dla edukacji z mocnymi głośnikami,

SANYO: PLC XC55 Nowy projektor dla edukacji z mocnymi głośnikami, [05.11.2008] zapewniający bezobsługową pracę i wyposażony w liczne funkcje antykradzieżowe. Firma SANYO wprowadza na rynek rewolucyjny produkt dla placówek oświatowych i budżetowych... (info)


Łuparka do drewna HSP-250- i siekiera pójdzie w zapomnienie

Łuparka do drewna HSP-250- i siekiera pójdzie w zapomnienie [05.11.2008] Zbliżają się długie zimowe wieczory, które chętnie spędzamy przy blasku ognia w kominku. By móc się nim cieszyć, warto już jesienią przygotować drewno na opał. Pomoże nam w tym dostępna w nowym katalogu Łuparka do drewna firmy Proma... (info)


Wernisaż wystawy: 10-lecie Baletu Dworskiego w Krakowie

Wernisaż wystawy: 10-lecie Baletu Dworskiego w Krakowie [05.11.2008] Stowarzyszenie Willa Decjusza i Balet Dworski „Cracovia Danza” zapraszają na wernisaż wystawy podsumowującej pierwsze 10-lecie działalności Baletu Dworskiego w Krakowie. 7 listopada, godz. 18:00, Willa Decjusza, wstęp wolny.. (info)


Powrót do szkoły w zdrowym stylu – czyli Banah Group dla Żywiec Zdrój

Powrót do szkoły w zdrowym stylu – czyli Banah Group dla Żywiec Zdrój [05.11.2008] Powrót do szkoły na pewno będzie zdrowszy, jeśli dziecku towarzyszy butelka źródlanej wody niegazowanej. Już po raz trzeci firma Żywiec Zdrój jest organizatorem akcji pod hasłem „Mama wie co dla mnie dobre - Back to school”... (info)

Cyfry mówią wszystko – czyli www.szlakzdrowia.pl [05.11.2008] Interaktywny serwis www.szlakzdrowia.pl święci prawdziwe tryumfy! Przypomnijmy - koncepcja kreatywna kampanii dla firmy Żywiec Zdrój S.A pt. „Siła z gór. 14 dni” to efekt pracy Agencji Reklamowej Banah Group... (info)


Biznesowa podróż w przyszłość

Biznesowa podróż w przyszłość [05.11.2008] Rusza Henkel Innovation Challenge, międzynarodowy konkurs studencki organizowany przez firmę Henkel w 11 krajach Europy, w tym także po raz pierwszy w Polsce... (info)


NEC NP905 – łączność bezprzewodowa i odtwarzanie plików MPEG2 przez złącze USB

NEC NP905 – łączność bezprzewodowa i odtwarzanie plików MPEG2 przez złącze USB [05.11.2008] NEC Display Solutions rozszerza serię projektorów NP o nowy model bazujący na technologii LCD, który dysponuje wieloma zaawansowanymi funkcjami dostępnymi zazwyczaj tylko w profesjonalnych modelach... (info)


Multimedialny system nawigacyjny ARISTO voyagerM700 z alkomatem i kamerą cofania

Multimedialny system nawigacyjny ARISTO voyagerM700 z alkomatem i kamerą cofania [05.11.2008] Comes S.A., jako pierwsza firma w Polsce, wprowadza na rynek multimedialny system do nawigacji satelitarnej ARISTO voyagerM700 z 7-calowym ekranem panoramicznym, o wysokiej rozdzielczości WVGA 800×480 pikseli... (info)


Uniwersalna bateria do laptopa, PDA, MP3, GPS firmy Mobile Energy

Uniwersalna bateria do laptopa, PDA, MP3, GPS firmy Mobile Energy [05.11.2008] Strona www.mobile-energy.pl jest poświęcona produktom marki MobileEnergy. W ofercie tej marki są baterie, zasilacze sieciowe i samochodowe do sprzętu mobilnego. Ciekawe rozwiązanie to uniwersalna bateria prawie do wszystkiego... (info)


Maluch idzie do przedszkola - jak czyścić ubrania energicznych kilkulatków?

Maluch idzie do przedszkola - jak czyścić ubrania energicznych kilkulatków? [05.11.2008] Większość maluchów zaczyna uczęszczać do przedszkola w momencie ukończenia 3 roku życia. Wraz ze zbliżaniem się pierwszego dnia, w którym dziecko rozpocznie proces socjalizacji w grupie rówieśniczej, narastają obawy rodziców związane z tym wydarzeniem... (info)


Computex Telecommunication dostawcą systemu inteligentnej analizy zdarzeń

Computex Telecommunication dostawcą systemu inteligentnej analizy zdarzeń [05.11.2008] Firma Computex Telecommunication podpisała umowę z izraelską firmą Artivision Technologies na wyłączną dystrybucję na terenie Polski nowatorskiego systemu inteligentnej analizy zdarzeń (Video Content Analyze – VCA)... (info)


Chroń malucha przed AZS

Chroń malucha przed AZS [05.11.2008] Istotną rolę w powstawaniu atopowego zapalenia skóry odgrywają czynniki genetyczne. Choroba rozwija się na podłożu atopii - czyli nieprawidłowej, nadmiernej reakcji na alergeny -.. (info)


Co to znaczy hipoalergiczny?

Co to znaczy hipoalergiczny? [05.11.2008] Na podstawie badań epidemiologicznych prowadzonych w Polsce i wielu innych krajach wiemy, że problemy z alergią dotyczą już prawie co trzeciego mieszkańca naszej planety... (info)


Edimax poszerza linię nMax o bezprzewodowy router ADSL 802.11n

Edimax poszerza linię nMax o bezprzewodowy router ADSL 802.11n [05.11.2008] Edimax Technology (TSEC: 3047), wiodący producent i dostawca rozwiązań sieciowych prezentuje model AR-7265Wn z serii nMax, wydajny i ekonomiczny router 802.11n do zastosowań w domu i małym biurze... (info)


NEC MultiSync EA221WM - doskonała jakość obrazu oraz niskie koszty użytkowania

NEC MultiSync EA221WM - doskonała jakość obrazu oraz niskie koszty użytkowania [05.11.2008] NEC Display Solutions przedstawia MultiSync® EA221WM, kolejny model monitora z nowej serii NEC MultiSync® EA. 22 calowy panoramiczny monitor, poza doskonałą jakością obrazu, posiada liczne funkcje ergonomiczne... (info)

O nowych trendach w obrazowaniu medycznym [05.11.2008] Konferencja Obrazowanie medyczne - najnowsze trendy w technologii i polskim prawodawstwie, która odbędzie się 20 listopada br. w Warszawie, ma na celu uświadomienie praktykom medycyny korzyści z użycia najnowszych rozwiązań teleinformatycznych... (info)

Altar wdrożył usługę "BILLIX" dla Telewizji Nowej Generacji "n" [05.11.2008] Firma Altar, jako pierwsza w Polsce, zrealizowała komercyjną integrację z aplikacją BILLIX, umożliwiającą dokonywanie płatności on-line za usługi masowe. Implementację przeprowadzono we dla spółki ITI Neovision – właściciela Telewizji Nowej Generacji „n”... (info)


Wyjątkowo jasne, szybkie oraz ultra przenośne projektory NEC NP41 oraz NEC NP61

Wyjątkowo jasne, szybkie oraz ultra przenośne projektory NEC NP41 oraz NEC NP61 [05.11.2008] NEC Display Solutions wprowadza na rynek dwa nowe projektory DLP™. NEC NP41 oraz NEC NP61 łączą w sobie zaawansowane funkcje, prostotę obsługi, niską wagę, niewielkie gabaryty oraz wysoką żywotność lampy wynoszącą 3500 godzin... (info)


Beata Pawlikowska - W dżungli miłości - nowa książka

Beata Pawlikowska - W dżungli miłości - nowa książka [05.11.2008] James Bond miłości. 007 zgłoś się i skacz w otchłań samotności. Bądź w miłości pokornym mnichem, wdzięcznym za to, co dostaje i nie proś o więcej. Bądź gotów na to, że twoja przyszłość może umrzeć w każdej chwili.. (info)

Nowa BOTOINA+ filler. Przełom w redukcji zmarszczek. [05.11.2008] BOTOINA została wzbogacona o nową formułę. BOTOINA +filler to najnowsze odkrycie w redukcji zmarszczek zarówno mimicznych, jak i tych spowodowanych starzeniem się skóry. Preparat jest już dostępny w Twojej aptece... (info)

System Gospodarki Własnej Oracle w Alior Banku [05.11.2008] Oracle Polska informuje, że nowo powstały Alior Bank zakończył kompleksowe wdrożenie scentralizowanego Systemu Gospodarki Własnej Oracle (SGW). System jest oparty na aplikacjach zestawu Oracle E-Business Suite... (info)


Kłania się PRL - Nowa książka Stefanii Grodzieńskiej

Kłania się PRL - Nowa książka Stefanii Grodzieńskiej [05.11.2008] Właśnie na rynku ukazała się nowa książka Stefanii Grodzieńskiej zatytułowana „Kłania się PRL”. Jest to zbiór felietonów, humoresek i skeczy z lat 40., 50. i 60., będących wyrafinowanymi przykładami zabawy w kotka i myszkę z peerelowską cenzurą... (info)


Nanotechnologia w służbie zdrowiu

Nanotechnologia w służbie zdrowiu [05.11.2008] Odkryciem ostatnich lat w dziedzinie badań nad otaczającą nas materią stała się nanotechnologia. Okazuje się, że może być ona pomocna również w produkcji farb i skutecznie chronić ściany przed rozwojem bakterii, pleśni i grzybów... (info)

Kaspersky Internet Security 2009 wyróżniony przez francuski magazyn PC Achat [05.11.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych informuje, że PC Achat, jeden z najpopularniejszych francuskich magazynów IT, przyznał programowi Kaspersky Internet Security 2009 wyróżnienie "Wybór Redakcji"... (info)


Zostań Mistrzem Śląskiego Turnieju Gier JAMBOX TV

Zostań Mistrzem Śląskiego Turnieju Gier JAMBOX TV [05.11.2008] W dniach 20-21 (czwartek – piątek) listopada br. na czterech śląskich osiedlach rusza pierwszy Śląski Turniej Gier JAMBOX TV. Rozgrywki są organizowane przez cyfrową telewizję kablową JAMBOX z okazji Światowego Dnia Telewizji... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...