informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


Furious.pl obchodzi swoje pierwsze urodziny!

Furious.pl obchodzi swoje pierwsze urodziny! [05.11.2007] Portal motoryzacyjny Furious.pl w pierwszych dniach listopada obchodzi swoje pierwsze urodziny, które są dobrą okazją do podsumowania jego dotychczasowej działalności... (info)


Ewangelizacja przez telefony komórkowe i inne urządzenia mobilne.

Ewangelizacja przez telefony komórkowe i inne urządzenia mobilne. [05.11.2007] Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, grupa iTTv uruchomiła na platformie otwartej mobilnej interaktywnej telewizji mobiTV transmisje Mszy Świętych i Nabożeństw z Parafii Dobrego Pasterza w Lublinie ... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 05.11.2007 [05.11.2007] GPW ponownie na czerwono. Po znacznych spadkach na giełdach azjatyckich, sesja na GPW rozpoczęła się poniżej piątkowego zamknięcia. Od początku dnia na giełdzie dominowali sprzedający... (info)


Portal 4GIRS w październikowym numerze Bravo Girl (2007)

Portal 4GIRS w październikowym numerze Bravo Girl (2007) [05.11.2007] W artykule pt: "Wszystko o blogach dla tych, co piszą i tych, co czytają" dwutygodnika Bravo Girl, w numerze z 11 X 2007 autorka umieściła link do Portalu www.4girls.pl.. (info)

Marszałek przystępuje do ChemiParku [05.11.2007] 30 października Sejmik Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę o przystąpieniu do spółki ChemiPark Technologiczny. Oznacza to, że władze regionu dofinansują kwotą 1 mln złotych utworzenie wyspecjalizowanego w chemii parku technologicznego w Brzegu Dolnym... (info)


Popieprzona promocja

Popieprzona promocja [05.11.2007] Agencja innowacji marketingowych Han Galee przygotowała dla swojego klienta, firmy Frito Lay konkurs, którego głównym zadaniem jest poinformowanie grupy celu o nowych smakach chipsów Star Chips: „Solone popieprzone” i „Popieprzona cebula”... (info)


Remis o włos

Remis o włos [05.11.2007] Rzeczpospolita i Gazeta Wyborcza były o włos od zwycięstwa ex aequo w rankingu Instytutu Monitorowania Mediów „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”... (info)

ITIL – Adaptacja najlepszych praktyk zarządzania infrastrukturą IT w organizacji [05.11.2007] 16 października w warszawskim Hotelu Marriot odbyło się seminarium współorganizowane przez Spółkę B3System S.A. dotyczące kluczowych czynników sukcesu, waznych przy adaptacji najlepszych praktyk zarządzania IT według ITIL® w organizacji... (info)

System do zarządzania produkcją Wonderware zalecany użytkownikom SAP [05.11.2007] System do zarządzania produkcją Wonderware zalecanym rozwiązaniem klasy MES dla użytkowników SAP. Wspólne działania SAP i Wonderware przyspieszają wprowadzanie strategii Wytwarzania Adaptacyjnego.. (info)


Kino Full HD prosto z Hollywood

Kino Full HD prosto z Hollywood [05.11.2007] Panasonic, wprowadza na polski rynek zaprojektowany we współpracy z filmowcami z Hollywood nowy projektor kina domowego PT-AE2000 pełnej rozdzielczości (Full HD, 1920 x 1080)... (info)

RD, czyli Rosnący Dom [05.11.2007] Dom murowany, ale zbudowany z modułów jak z klocków – to jedna z innowacji które mogą stać się przebojem najbliższych lat. Budujemy mały niedrogi domek, a kiedy wzrastają możliwości finansowe i powiększa nam się rodzina – po prostu powiększamy go... (info)

Kolejne warsztaty SEM [05.11.2007] 29 - 30 listopada 2007 agencja SEM - Bluerank zaprasza do Łodzi na kolejne autorskie warsztaty szkoleniowe z zakresu search engine marketing... Będzie teoria i praktyka... (info)

100 000 kart kredytowych AIG Banku w portfelach klientów [05.11.2007] AIG Bank Polska po raz pierwszy zaoferował swoim klientom kartę kredytową we wrześniu ubiegłego roku. Już w listopadzie 2006 kart było 10 000, a po roku liczba kart wzrosła dziesięciokrotnie... (info)

Rekordowy Półmaraton w Kościanie zakończony [05.11.2007] 4 listopada odbył się III Międzynarodowy Kościański Półmaraton im. dra Henryka Florkowskiego. Wzięła w nim udział rekordowa ilość biegaczy – 354 osoby. Prócz Polaków na starcie stanęli goście z Ukrainy, Białorusi i Kenii... (info)


Cały świat w jednym miejscu

Cały świat w jednym miejscu [05.11.2007] Starając się wyjść naprzeciw zjawisku rosnącego „tłoku” w świecie domen powstał serwis DomenyNarodowe.pl, który umożliwia polskim internautom rejestrowanie adresów z niemal całego świata... (info)


Biznes przez komórkę

Biznes przez komórkę [05.11.2007] Wirtualna Polska rozwija swoją ofertę w obszarze telefonii komórkowej. Serwis portalu przeznaczony na urządzenia przenośne wzbogacił się o kolejną sekcję – Biznes... (info)

Sukces emisji akcji AB [05.11.2007] Dużym sukcesem zakończyła się przeznaczona dla inwestorów instytucjonalnych emisja akcji AB. Spółka pozyskała ponad 110 mln zł i sfinalizowała przejęcie czeskiej firmy AT Computers Holdings... (info)


Budowlana gwiazda - Mercedes Actros

Budowlana gwiazda - Mercedes Actros [05.11.2007] Pojazdy budowlane są w obecnym czasie bardzo poszukiwanym towarem na rynku. Rozwój inwestycji w naszym kraju spowodował, że klienci chętnie zaczęli kupować wywrotki, betonomieszarki lub inne samochody przeznaczone do obsługi placów budowy... (info)


Lekcja uwodzenia z uroczą bielizną Obsessive…

Lekcja uwodzenia z uroczą bielizną Obsessive… [05.11.2007] Od dawna wiadomo, że bielizna to jedna z najbardziej seksownych części damskiej garderoby pobudzająca wyobraźnię niejednego mężczyzny. To symbol kobiecości, oraz jeden z najpopularniejszych fetyszy... (info)

Nowe, obowiązkowe pomiary hałasu w środowisku życia człowieka [05.11.2007] Ukazał się nowy akt prawny nakazujący przeprowadzenie kontroli emisji hałasu z kolejnych źródeł silnie zanieczyszczających środowisko życia człowieka, generujących hałas obciążający budynki w obszarach zurbanizowanych... (info)


Targi ProMaTap – pierwsza edycja ogromny sukces

Targi ProMaTap – pierwsza edycja ogromny sukces [05.11.2007] W dniach od 25 do 26 października pod Łodzią odbyły się targi ProMaTap- platforma komunikacyjna pomiędzy dostawcami surowców i komponentów do produkcji mebli tapicerowanych i materacy, a ich producentami na Polskim rynku... (info)

„What a colourful Job” – praktyka inna niż wszystkie [05.11.2007] Z końcem września w SigmaKalon Deco Polska zakończyła się kolejna edycja praktyk letnich, które w tym roku przebiegały pod hasłem „What a colourful Job”... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...