informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.11.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 12

Przygotuj samochód do zimy - Bezpłatne przeglądy w sieci Bosch-Service [05.11.2005] Zima to najtrudniejszy czas dla samochodu, ponieważ warunki atmosferyczne mogą negatywnie wpływać na jego stan techniczny. Niesprawny pojazd stanowi zaś zagrożenie na drodze... (info)

Przełom w ochronie komputerów [05.11.2005] Firma Kaspersky Lab informuje o rozpoczęciu testów beta dwóch najnowszych produktów zapewniających ochronę przed wirusami, hakerami i spamem: Kaspersky Anti-Virus 2006 oraz Kaspersky Internet Security 2006... (info)

Nowy MIO 169 z GPS-em [05.11.2005] Wrocławska firma Comes wprowadziła do swoje oferty nowy model PDA MIO Digi Walker 169. Urządzenie jest wyposażone w moduł pozycjonowania GPS SiRF III i współpracuje z oprogramowaniem MS Pocket PC 2003 SE... (info)

Dla przywódców i negocjatorów [05.11.2005] W listopadzie po raz pierwszy odbędą się nowe szkolenia z dziedziny technik negocjacji biznesowych oraz wywierania wpływu organizowane przez firmę szkoleniową Ernst and Young Academy of Business... (info)

Orange zaprasza na koncert Macy Gray [05.11.2005] Jedyny koncert w Europie - 17 listopada; Sala Kongresowa w Warszawie.. (info)

Bogate wnętrza Wydziału Teologicznego [05.11.2005] Nowoczesny gmach Wydziału Teologicznego w Katowicach harmonijnie dopełnił przestrzeń pomiędzy innymi budynkami kościelnymi... (info)

Firma Technologie Satelitarne wprowadza na polski rynek szerokopasmowy Internet skyDSL [05.11.2005] Usługa umożliwia bardzo szybki dostęp do Internetu na terenie całego kraju poprzez satelity Eutelsat (EuroBird-3 oraz Telecom 2D)... (info)

Ewolucja szkodliwego oprogramowania lipiec - wrzesień 2005 r. - stałe trendy i nowe czynniki [05.11.2005] Firma Kaspersky Lab, producent oprogramowania służącego do ochrony przed wirusami, końmi trojańskimi, atakami hakerów i spamem, opublikowała kwartalny raport na temat ewolucji złośliwych programów i zagrożeń cybernetycznych w okresie: lipiec - wrzesień 2005... (info)

Oficjalny trening Polskiej Sztafety Olimpijskiej [05.11.2005] 27 października odbył się w klubie OASIS w hotelu Hyatt w Warszawie oficjalny trening polskiej ekipy, która weźmie udział w Sztafecie Olimpijskiej Turyn 2006... (info)

Drukarki foto Samsung - po raz pierwszy w Polsce [05.11.2005] Od czasu wejścia na rynek drukarek laserowych Samsung uzyskał olbrzymi postęp technologiczny, stając się jednym z liderów w tej dziedzinie... (info)

Strona dla każdego [05.11.2005] Na firmową stronę www trafia się najczęściej w poszukiwaniu adresu i numeru telefonu. Specjaliści szukają tu szczegółowej oferty... (info)

Kolejny twardziel na rynku [05.11.2005] Firma Passus wprowadziła na polski rynek kolejny notebook z serii super-wytrzymałych urządzeń do zadań specjalnych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...