informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 20


Serwer wydruku Edimax do udostępniania drukarek GDI

Serwer wydruku Edimax do udostępniania drukarek GDI [05.10.2007] Edimax Technology (TSEC: 3047), wiodący producent rozwiązań sieciowych, jest jednym z pierwszych dostawców sprzętu umożliwiającego udostępnianie w sieci drukarek GDI... (info)


Słoweński przepis na udane na święta

Słoweński przepis na udane na święta [05.10.2007] Święta Bożego Narodzenia to nie tylko prezenty, śpiewanie kolęd i rodzinna wyprawa na pasterkę. To również żmudne przygotowanie potraw, które z dumą zaprezentujemy na świątecznym stole... (info)


Alfa Romeo I Mistrzostwa Polski w Match Racingu rozpoczęte!

Alfa Romeo I Mistrzostwa Polski w Match Racingu rozpoczęte! [05.10.2007] 5 października br. baza regat, Akwarium Gdyńskie na Skwerze Kościuszki. Inauguracja pierwszych w historii żeglarstwa w Polsce regat Alfa Romeo I Mistrzostwa Polski w Match Racingu zaliczanych do Pucharu Świata... (info)


Fastline Racing walczy o zwycięskie trofea w Wyścigowych Mistrzostwach Polski

Fastline Racing walczy o zwycięskie trofea w Wyścigowych Mistrzostwach Polski [05.10.2007] Mariusz T. Miękoś z agencji Fastline, startujący 6-7.10.2007 w finałach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski z zespołem Seat Sport Polska, będzie walczył o niemal pewny tytuł Mistrza Polski w klasie H-3500 oraz miejsce na podium w generalce DSMP... (info)

Intel Racing Tour w Krakowie! [05.10.2007] 5 i 6 października, w Galerii Krakowskiej przy ulicy Pawiej 5, w rodzinnym mieście Roberta Kubicy – Krakowie, odbędzie się trzecia impreza z cyklu Intel Racing Tour... (info)


Niepołomice i MAN - przykład korzystnej współpracy

Niepołomice i MAN - przykład korzystnej współpracy [05.10.2007] Zaledwie dwa lata wystarczyło, aby zbudować najnowocześniejszy zakład przeznaczony do montażu ciężarówek. Dzięki ścisłej współpracy władz samorządowych z MAN Nutzfahrzeuge fabryka ruszyła pełną parą... (info)

Amann na Szwalni 2008 [05.10.2007] Szwalnia 2008 dała firmie Amann doskonałą sposobność odpowiedzi na otrzymywane od klientów pytania, dotyczące problemów, z którymi spotykają się na co dzień, a także zaprezentowania swoich najlepszych stron... (info)


XIII Forum Teleinformatyki - podsumowanie

XIII Forum Teleinformatyki - podsumowanie [05.10.2007] 200 uczestników XIII Forum Teleinformatyki w Legionowie dyskutowało o architekturze korporacyjnej, funduszach na informatyzację oraz o neutralności technologicznej.. (info)

Physio-Control w orbicie Planet PR [05.10.2007] Agencja Planet PR od 1 października rozpoczęła w Polsce współpracę z firmą Physio-Control, należącą do koncernu Medtronic. Do zadań agencji należy pełna obsługa w zakresie relacji z mediami oraz prowadzenie działań PR dla wszystkich kategorii produktów... (info)


Mars Festiwal - święto ludzi o szerokich horyzontach

Mars Festiwal - święto ludzi o szerokich horyzontach [05.10.2007] W dniach 27 – 28 października, w centrum konferencyjnym EC Kraków, odbędzie się pierwsza edycja imprezy o nazwie Mars Festiwal. Na stronie internetowej www.festiwal.marssociety.pl wystartował zegar, odliczający czas pozostały do otwarcia Festiwalu... (info)


Niezawodność Nissanów

Niezawodność Nissanów [05.10.2007] Rewelacyjnie spisały się Nissany przygotowane przez serwis Japan Motors do ekspedycji Szlakiem Benedykta Polaka, zakończonej w Krakowie. Dwa Patrole i dwie Navary pokonały w sumie 80 tysięcy kilometrów bezdroży, a jedyną naprawą była wymiana żarówki... (info)


Nashuatec w dużym formacie - MPW2400 i MPW3600

Nashuatec w dużym formacie - MPW2400 i MPW3600 [05.10.2007] Euroimpex SA – wyłączny dystrybutor Nashuatec – wprowadził na rynek serię wielofunkcyjnych urządzeń szerokoformatowych Nashuatec MPW2400 oraz MPW3600. Maszyny drukują, skanują i kopiują z szybkością odpowiednio 4,4 i 6,4 strony A1 na minutę... (info)


Tradycyjne wędliny w sklepie internetowym

Tradycyjne wędliny w sklepie internetowym [05.10.2007] Wraz z rosnącą modą na tradycyjne wyroby kulinarne powstał sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży wędlin wytwarzanych według staropolskich receptur... (info)

Oracle największym dostawcą Analityki Biznesowej w Polsce według IDC [05.10.2007] Połączone udziały firm Oracle oraz Hyperion (przejętego przez Oracle pod koniec lutego 2007) wynoszą w 27,5% w roku 2006 według raportu IDC, czyli są o prawie 4% większe niż dotychczasowego lidera... (info)

Chiny przyjęły nowy standard w telewizji cyfrowej - zmiana warty? [05.10.2007] Przełomem w cyfrowej technice telewizyjnej można nazwać, przyjęty w ubiegłym miesiącu w Chinach, dualny standard cyfrowej telewizji naziemnej DMB-TH (Digital Multimedia Broadcast-Terrestria/Handheld)... (info)


W najważniejszym dniu Kobiety....

W najważniejszym dniu Kobiety.... [05.10.2007] Miesiące przygotowań, by wszystko było zapięte na ostatni guzik to czas, w którym Państwo młodzi przygotowują się do najważniejszego dnia życia, jakim jest ślub i wesele... (info)

Ubezpieczenia online to nie tylko direct [05.10.2007] Ubezpieczenia online przeżywają prawdziwą rewolucję. Do tej pory większość z nas kojarzyła sprzedaż przez internet ze sprzedażą typu direct. Pojawiła się jednak nowa, rewolucyjna alternatywa - Ipolisa.pl.. (info)


Oryginalna i kusząca bielizna Konrad. Przekonaj się sama.

Oryginalna i kusząca bielizna Konrad. Przekonaj się sama. [05.10.2007] Jak się połapać w najnowszych trendach mody? Raz nawiązują do romantycznego buduaru pełnego romantycznych koronek i haftów, innym razem stawia na wygodne, klasyczne sportowe kroje... (info)

Porozmawiajmy o Zdrowiu [05.10.2007] 24 października 2007 w Pałacu Pugetów w Krakowie rozpoczyna sie cykl debat społeczno-medialnych poświęconych propagowaniu profilaktyki zdrowotnej wśród kobiet... (info)

Appetita ujawnia Domowe Sekrety na Święta [05.10.2007] Przed nami Święta i okres pracochłonnych przygotowań do rodzinnych spotkań. W te dni na świątecznym stole nie może zabraknąć tradycyjnych słodkich wypieków... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...