informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19

Jak powiedzieć nie? - warsztaty w warszawskim Ośrodku Polana [05.09.2007] Masz problemy z zaakceptowaniem samego siebie? Wydaje Ci się, że wciąż myślisz tylko o innych a nie o sobie? Czujesz, że czego się nie dotkniesz, zamienia się w porażkę? Nie umiesz lub boisz się mówić nie?.. (info)

O literaturze niepięknej [05.09.2007] Projekt ustawy Prawo budowlane jest dziełem wybitnie nieudanym. Zawiera stare i nowe pomysły Ministerstwa Budownictwa, które utrwalają pozycję i przywileje urzędników a jednocześnie godzą w interes społeczny i są groźne dla efektów gospodarczych... (info)


Fastline z Benedyktem Polakiem już na Trakcie Czujskim

Fastline z Benedyktem Polakiem już na Trakcie Czujskim [05.09.2007] Trwa jedna z najciekawszych wypraw offroadowo-filmowych na świecie, która wyruszyła w trasę 4 sierpnia: Ekspedycja Śladami Benedykta Polaka. Agencja Fastline wspiera jej łączność satelitarną, ułatwiając uczestnikom komunikację medialną... (info)

Firma Chantarelle zaprasza na szkolenia kosmetyczne w Poznaniu i Gorzowie Wlkp. [05.09.2007] Prof.Cosmetica-Chantarelle i Firma WAMP ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenia kosmetyczne w Poznaniu i Gorzowie Wlkp z najnowszych zabiegów i zabiegów z kwasami specjalistycznymi.. (info)

Serwis ksiazki.wp.pl wzbogacony o felietony Dehnela i Dukaja [05.09.2007] W Wirtualnej Polsce Jacek Dehnel i Jacek Dukaj, na zmianę, w cotygodniowych odsłonach, przekazują osobisty punkt widzenia na temat współczesnej literatury – najnowszych książek autorstwa prozaików rodzimych i zagranicznych... (info)


TBWA Worldhealth na zdrowie

TBWA Worldhealth na zdrowie [05.09.2007] Od 1 września 2007r. TBWA GROUP POLAND powiększyła portfolio business unitów o TBWA WORLDHEALTH, agencję wyspecjalizowaną w obsłudze klientów z branży farmaceutycznej. Stanowisko dyrektora zarządzającego w TBWA WORLDHEALTH objęła Anna Paczek - Skupień... (info)

Heureka dla marki Amino. [05.09.2007] Agencja Heureka w sierpniu 2007 rozpoczęła współpracę z marką Amino (Unilever) przy promocji „Uwaga Mamy – dla dzieci plecaki mamy!” Clem kampanii jest wzmocnienie wizerunku marki Amino jako ciepłej i przyjaznej rodzinie... (info)

Red Bird ubiera hotele Ibis [05.09.2007] Pracownicy wszystkich dziewięciu hoteli IBIS w Polsce będą ubierani przez łódzką firmę Red Bird. To jeden z projektów, który ma wspomagać rozpoznawalność marki wśród klientów... (info)


AJM Electronics autoryzowanym dystrybutorem szaf Tecnosteel

AJM Electronics autoryzowanym dystrybutorem szaf Tecnosteel [05.09.2007] Warszawa, 5 września 2007: AJM Electronics podpisał umowę dystrybucyjną z włoską firmą Tecnosteel, producentem najwyższej klasy szaf teleinformatycznych i telekomunikacyjnych oraz rozwiązań dla sieci... (info)


Rynek domów w Krakowie i okolicach

Rynek domów w Krakowie i okolicach [05.09.2007] Ostatnie miesiące przyniosły „ochłodzenie” we wszystkich segmentach rynku nieruchomości, w tym również wśród domów. Złożyło się na to kilka przyczyn: wzrost cen ziemi, materiałów budowlanych i robocizny oraz ograniczenia w udzielaniu kredytów przez banki... (info)

DrayTek zwycięzcą testów Komputer Świat [05.09.2007] W najnowszych testach routerów magazynu Komputer Świat, urządzenie DrayTek Vigor 2700Ge zajęło pierwsze miejsce. Zwycięstwo jest kolejnym potwierdzeniem wysokiej jakości rozwiązań producenta sprzętu sieciowego... (info)


ARISTO Vision i375+ - multimedialna Santa Rosa

ARISTO Vision i375+ - multimedialna Santa Rosa [05.09.2007] Firma Comes - największy producent notebooków w Środkowej i Wschodniej Europie – poszerzyła swoją ofertę o wysoce zaawansowany technologicznie komputer przenośny ARISTO Vision i375+... (info)

Advatech wdrożył system centralnego backupu w Amica Wronki [05.09.2007] Advatech Sp. z o. o., integrator rozwiązań informatycznych, zakończył wdrożenie systemu centralnego backupu w firmie Amica Wronki S.A., będącej największym krajowym producentem sprzętu AGD... (info)

Chorwackie wino - dla krawaciarzy gratis [05.09.2007] Festiwal krawatów w restauracji Banja Luka trwa. Również przez cały wrzesień na wszystkich krawaciarzy czeka w Banja Luce przyjemna niespodzianka. We wrześniu krawaciarze otrzymają w Banja Luce butelkę wspaniałego chorwackiego wina gratis... (info)

Ile to ma kalorii? [05.09.2007] Jesteś na diecie odchudzającej. Prowadzisz zdrowy styl życia. Zwracasz uwagę na to co kupujesz i jesz. Zastanawiasz się czy to jest zdrowe lub kaloryczne. Teraz możesz to łatwo sprawdzić w Bazie kalorii i wartości odżywczych portalu ByćKobietą.pl.. (info)


Twój prywatny przewodnik!!!

Twój prywatny przewodnik!!! [05.09.2007] Wybierasz się w podróż? Chcesz szybko dotrzeć na wymarzone miejsce i korzystać z jego uroków? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi tak, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Pomożemy Ci wyznaczyć najkrótszą drogę z miejsca Twojego zamieszkania, aż do celu... (info)


Seria farb TAIKA – perła w koronie Tikkurila

Seria farb TAIKA – perła w koronie Tikkurila [05.09.2007] TAIKA to farby dekoracyjne, które nadają perłowy odcień ścianom i meblom. Podobnie jak biżuteria, która ozdabia i rozświetla każdy strój, nawet mały wzór wykonany w perłowych kolorach TAIKA nadaje pomalowanej powierzchni niepowtarzalny charakter... (info)

B3System implementuje procesy ITIL® w Wyborowej [05.09.2007] Pełnym sukcesem zakończył się pierwszy etap adaptacji najlepszych praktyk zarządzania infrastrukturą IT wg ITIL® - Information Technology Infrastructure Library - dla Wyborowej S.A., przeprowadzony przez B3System... (info)


Ocet Świdnicki

Ocet Świdnicki [05.09.2007] Wszystko zaczęło się od majonezu. Tak można krótko podsumować historię marki Świdnicki, która nie tylko doskonale wspomaga świdniczan i innych mieszkańców Dolnego Śląska w codziennych zmaganiach kulinarnych..... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...