informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 29

Nowości Manty - MM3100 Thunder Power [05.08.2008] Manta MM3100 3.1 Speakers Thunder Power – dla miłośników basu. 3.1 Speaker System | X–Bass | Cinema | Hall Dnia 5.08.2008 roku Manta Multimedia wprowadza na rynek zestaw głośników komputerowych MM3100 Thunder Power... (info)

Nowe miejsca pracy w Częstochowie [05.08.2008] Otwarto nową fabrykę produkcji stolarki aluminiowej w Częstochowie. Zakład należący do międzynarodowej grupy Pressiton funkcjonuje jako producent i wykonawca, eksportując swoje produkty nie tylko na rynek krajowy ale również irlandzki, szkocki czy szwedzki... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 05.08.2008 [05.08.2008] Taniejąca ropa pomogła indeksom. Wtorkową sesję na GPW indeksy rozpoczęły od niewielkich spadków, jednak byki z pomocą innych giełd europejskich szybko wyprowadziły indeksy nad kreskę... (info)

Specjalny komentarz Expandera do raportu NBP: Franki będą nadal dominować [05.08.2008] Popyt na kredyty mieszkaniowe silnie wzrósł w drugim kwartale – napisał dziś NBP w cyklicznym raporcie „Sytuacja na rynku kredytowym”. Zdaniem Expandera, wzrost popytu miał miejsce przede wszystkim w segmencie kredytów walutowych... (info)


Nie częstuj hakera poufnymi danymi – zabezpiecz sieć!

Nie częstuj hakera poufnymi danymi – zabezpiecz sieć! [05.08.2008] Coraz więcej osób dostrzega zalety bezprzewodowego dostępu do sieci. Wielu wciąż jednak nie stosuje właściwych środków ostrożności - ostrzegają specjaliści z AVM, firmy produkującej routery FRITZ!Box umożliwiające korzystanie z szerokopasmowego internetu... (info)

iFusion – nowa specjalistyczna spółka w grupie kapitałowej One-2-One [05.08.2008] W strukturze grupy kapitałowej One-2-One powstała nowa spółka iFusion o kompetencjach agencji interaktywnej i butiku kreatywnego. Jej celem jest zapewnienie wielokanałowego dotarcia do ostatecznego użytkownika/klienta... (info)

Wirtualna Polska współpracuje z Forbes.com [05.08.2008] Wirtualna Polska, jako pierwszy polski portal, podjęła stałą współpracę z Forbes.com. Dzięki podpisanej właśnie umowie strony WP wzbogacać będą co miesiąc newsy, unikalne rankingi, analizy, raporty i badania, których źródłem jest Forbes.com... (info)


Zatrzymaj smak lata na dłużej...

Zatrzymaj smak lata na dłużej... [05.08.2008] Lato w pełni obdarowuje nas pysznymi, soczystymi owocami, o których w zimie można tylko pomarzyć… Dla wielbicieli letnich smaków jest nowa czekolada jogurtowo-truskawkowa firmy Wawel!.. (info)


System SAP w Wyższej Szkole Logistyki

System SAP w Wyższej Szkole Logistyki [05.08.2008] SAP – najpopularniejszy na świecie system informatyczny wspomagający zarządzanie firmą poznają studenci w trakcie nauki w Wyższej Szkole Logistyki. To już czwarty system wdrożony w laboratoriach dydaktycznych WSL..... (info)

Kredyt na pierwsze mieszkanie [05.08.2008] Mimo rosnących kosztów kredytów hipotecznych i wysokich cen mieszkań zainteresowanie pożyczkami na ich zakup nie słabnie. Wolimy kupować mieszkania, niż je wynajmować mimo, że wynajem stał się teraz, w większości przypadków, tańszym rozwiązaniem... (info)


Uchwyty SAN Z ochroną antymikrobiologiczną

Uchwyty SAN Z ochroną antymikrobiologiczną [05.08.2008] Dzięki współpracy działu rozwoju Elesa+Ganter oraz producentów tworzyw udało się stworzyć linie produktów SAN gwarantującą użytkownikom długoletnią ochronę przed bakteriami i mikrobami... (info)


Seniorów potyczki z niepamięcią

Seniorów potyczki z niepamięcią [05.08.2008] Już we wrześniu wielkopolscy seniorzy spotkają się na 10 edycji Warsztatów Pamięci w Centrum Naukowo – Społecznym GlaxoSmithKline w Poznaniu. Chętni mogą się zapisywać dzwoniąc pod numer (061) 860 19 06... (info)


IX Festiwal Tańców Dworskich w Krakowie

IX Festiwal Tańców Dworskich w Krakowie [05.08.2008] Stowarzyszenie Willa Decjusza, Fundacja Ardente Sole i Balet Dworski Cracovia Danza zapraszają na IX Festiwal Tańców Dworskich w Krakowie. Tematem przewodnim tegorocznej edycji Festiwalu jest „Taniec dworski w krajach Orientu – Indie”... (info)


Domy klasy A

Domy klasy A [05.08.2008] Firma BuildDesk Polska, ekspert w dziedzinie efektywności energetycznej przedstawia trzy europejskie przykłady domów niskoenergetycznych oraz pasywnych i przekonuje, że warto inwestować w nowoczesne rozwiązania, by w przyszłości wiele zaoszczędzić... (info)

Europejski Zlot Samolotów AN-2 [05.08.2008] Od czwartkowego popołudnia na wilamowskim lotnisku zameldowało się 30 statków powietrznych, w tym 25 An-2, których załogi pilnie przygotowywały się do zawodów... (info)

APC by Schneider Electric wspiera Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe [05.08.2008] Zasilacze UPS MGE Galaxy zapewniają pełną dostępność mocy obliczeniowej, połączeń sieciowych i usług Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego dla najważniejszych, polskich ośrodków badawczych i akademickich w sieci PIONIER.. (info)

Lemoniq.pl - designerskie torby ekologiczne [05.08.2008] W ofercie sklepu Lemoniq.pl pojawiły się niezwykle designerskie, EKOLOGICZNE torby na zakupy, prosto z Australii. Idealnie nadają się na zakupy czy do fitness klubu... (info)


Mężczyzna pret a porter według Geox

Mężczyzna pret a porter według Geox [05.08.2008] Pomysłowy i coraz bardziej świadomy nowych trendów - taki mężczyzna stał się inspiracją dla Geox w projektowaniu kolekcji jesień-zima 2008/2009. Wyróżnikiem nowej kolekcji jest swoboda i wyraziste odwołanie do pret a porter... (info)

Budowa domu to najlepsza inwestycja! [05.08.2008] Marzenie o posiadaniu własnego domu jest jednym z tych najpiękniejszych. Każdy kto zdecyduje się na rozpoczęcie budowy domu zadaje sobie bardzo istotne pytanie:.. (info)

Daj odpocząć stopom [05.08.2008] Latem nasze stopy przeżywają naprawdę gorące dni. Jak sobie radzić, gdy z nieba leje się żar i czujemy dyskomfort z powodu pocenia się stóp? Sam pot jest bezwonny, jest on jednak pożywką dla bakterii, które wywołują nieprzyjemny zapach... (info)

Polman oczyścił Elektrownię Ostrołęka [05.08.2008] Polman, notowany na rynku NewConnect, zrealizował pakiet specjalistycznych usług oczyszczania infrastruktury technicznej w Zespole Elektrowni Ostrołęka S.A... (info)

Olympus Imaging i Panasonic zapowiadają nowy standard Mikro Cztery Trzecie [05.08.2008] Firmy Olympus Imaging Corporation (Olympus Imaging) i Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. (Panasonic) zapowiedziały dziś wspólne opracowanie technologii i urządzeń zgodnych z nowym standardem Mikro Cztery Trzecie („Micro Four Thirds System”)... (info)


Sauna dla zdrowia i urody

Sauna dla zdrowia i urody [05.08.2008] Wymyślono wiele sposobów na odpoczynek, jednak niewiele rzeczy odpręża tak jak sauna. W Finlandii znana jest od ponad 2000 lat. Sauna stanowi sekret urody Finek, które elastyczną, zdrową i młodo wyglądającą skórę zawdzięczają właśnie częstym „parowym” kąpielom... (info)

On Board PR: 30-procentowy wzrost przychodów z doradztwa PR. [05.08.2008] Firma On Board PR odnotowała 30-procentowy wzrost przychodów ze sprzedaży usług PR. W ciągu pierwszych 6-ciu miesięcy 2008 roku przychód On Board PR wyniósł 3 mln 900 tys. zł. To o 1/3 więcej, niż w tym samym okresie ubiegłego roku... (info)

Lekko, coraz lżej…. [05.08.2008] Postanowione – remontujemy dach! Chcemy żeby ten nowy był nie tylko idealnie położony, miał ciekawy kształt i piękną kolorystykę. Nowa dachówka musi być również lekka, tak aby konstrukcja naszego wyremontowanego dachu przetrwała wiele lat... (info)


PQI chroni pliki i wspomnienia

PQI chroni pliki i wspomnienia [05.08.2008] Za sprawą Konsorcjum FEN - jednego z największych w Polsce dystrybutorów IT z wartością dodaną (VAD) - pojawiają się właśnie w sklepach ubezpieczone od utraty danych karty CF i SD oraz pamięci flash USB firmy Power Quotient International (PQI)... (info)

Aladdin kupił SafeWord za 65 mln dolarów [05.08.2008] Firma Aladdin Knowledge Systems za kwotę 65 mln dolarów przejęła od amerykańskiej spółki Secure Computing linię produktów Secure SafeWord. Aladdin umocni pozycję największego na rynku globalnym dostawcy rozwiązań..... (info)

Nowa Marka w Nowych Mediach [05.08.2008] Sierpień przyniesie rewolucję na polskim rynku usług e – marketingowych. Stanie się to za sprawą marki Semantika, która swoje działania koncentrować zamierza na promocji przedsiębiorstw w Nowych Mediach. Inwestorem projektu jest spółka Empathy Interactive... (info)


Finał Pucharu Świat w Gdyni rozegrany

Finał Pucharu Świat w Gdyni rozegrany [05.08.2008] 2 i 3 sierpnia na wodach Zatoki Gdańskiej rozegrano regaty Gdynia Match Race – grade 4, czyli 7 eliminacje Polish Match Tour – cyklu regat Pucharu Świata i Pucharu Polski... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...