informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.08.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 12

Volkswagen bezkonkurencyjny na piasku [05.08.2005] Volkswagen kontynuuje swoją zwycięską passę na terenach piaszczystych; dwa tygodnie po zwycięstwie Touarega w Rajdzie Orientu, zespół ADAC Volkswagen Polo Cup zwyciężył w turnieju siatkówki plażowej... (info)

Dieter Depping za kierownicą VW Golfa TDI [05.08.2005] W najbliższej eliminacji Volkswagen Castrol Cup, która odbędzie się na torze Eurospeedway w Lausitz gościnnie wystąpi Dieter Depping... (info)

Grupa Fresh odświeża sieć marketów miniMAL [05.08.2005] Odświeżenie wizerunku sieci marketów to kolejny projekt prowadzony przez Grupę Fresh dla miniMAL Polska Sp. z o.o... (info)

Turdus Powertec Europroduktem 2005 roku [05.08.2005] Olej silnikowy Turdus Powertec został wyróżniony tytułem Europrodukt 2005 w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Polskie Towarzystwo Handlowe... (info)

Ostatnia szansa na dotacje [05.08.2005] Uruchomiony w lipcu br. program Phare 2003 to już ostatnia w naszym kraju edycja przedakcesyjnych środków Unii Europejskiej w ramach Phare... (info)

LOTOS Power Cup [05.08.2005] Kolejna, czwarta już eliminacja mistrzostw Polski LOTOS Power Cup w wyścigach równoległych na dystansie 1/4 mili odbyła się w minioną sobotę na lotnisku w Pruszczu Gdańskim... (info)

LOTOS dla Gdańska [05.08.2005] Zabytkowa figura Św. Jerzego, słynnego pogromcy smoków ponownie króluje nad Gdańskiem. Montaż ważącej ok. 100 kg miedzianej rzeźby okazał się możliwy dzięki pomocy spółki LOTOS Straż... (info)

Obchody 25-lecia Solidarności [05.08.2005] Jean Michel Jarre uświetni obchody jubileuszu 25-lecia „Solidarności”. W piątkowy wieczór, 26 sierpnia, na terenie Stoczni Gdańskiej, artysta zagra jedyny w Polsce koncert, zatytułowany „Przestrzeń Wolności”. Sponsorem głównym koncertu jest Grupa LOTOS SA... (info)

Dystrybucja samochodów low cost [05.08.2005] Na polskim rynku motoryzacyjnym rozpoczęła działalność firma CleioCars Polska sp.z.o.o... (info)

Z kartą na wakacje [05.08.2005] Karty płatnicze są wręcz stworzone do podróżowania. Niewielki kawałek plastiku umożliwia bezpieczne płacenie za towary i usługi w dowolnym miejscu na świecie... (info)

Nowoczesny sprzęt ratowniczy dla gmin z województwa pomorskiego od Grupy PZU [05.08.2005] Podczas tegorocznych wakacji Grupa PZU przekazuje 30 gminom nadmorskim z Województw Pomorskiego i Zachodniopomorskiego sprzęt ratowniczy o łącznej wartości blisko 2.000.000 zł brutto... (info)

Wymyśl Letnie Hasło dla Idei i wygraj atrakcyjne nagrody! [05.08.2005] Lato to czas swobody, relaksu i zabawy! Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci Idea zaprasza na Dni Otwarte do Salonu Idei lub Telepunktu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...