informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


Big Five X otworzyła biuro na Ukrainie

Big Five X otworzyła biuro na Ukrainie [05.07.2007] Firma konsultingowa Big Five X uruchomiła biuro na Ukrainie. Spółka konsekwentnie realizuje przyjętą strategię wzrostu, zakładającą m.in. rozwój działalności zagranicą... (info)


Big Five X wdrożyła unikalny system wsparcia IT w ukraińskim UniCredit Bank

Big Five X wdrożyła unikalny system wsparcia IT w ukraińskim UniCredit Bank [05.07.2007] Firma konsultingowa Big Five X zakończyła wdrożenie infrastruktury IT w UniCredit Bank na Ukrainie, z myślą o rozwoju nowoczesnej bankowości detalicznej w ukraińskim banku. To pierwszy tego typu projekt zrealizowany dla instytucji finansowej na Ukrainie... (info)


Moto Gratka z Mediatak

Moto Gratka z Mediatak [05.07.2007] Dom prasy regionalnej Mediatak poszerzył swoją dotychczasową ofertę sprzedaży o dodatek motoryzacyjny Moto Gratka dołączony do 6 dzienników regionalnych i Echa Miasta Warszawa... (info)

3 grosze na całą Polskę we FreecoNet [05.07.2007] FreecoNet ma nowy wakacyjny cennik. Rozmowy na numery stacjonarne w Polsce są w atrakcyjnej stawce - już od 3 groszy brutto za minutę połączenia przy sekundowym naliczaniu... (info)

PMS Labs 11 partnerem wdrożeniowym Solemis Group S.A. [05.07.2007] PMS Labs 11 partnerem wdrożeniowym Solemis Group S.A. w zakresie systemów klasy Business Intelligence – PROPHIX i TARGIT. W czerwcu br. katowicka spółka PMS Labs została jedenastym autoryzowanym partnerem wdrożeniowm Solemis Group SA.. (info)


„Manifest Lipcowy” w Gościńcu Kołomyja

„Manifest Lipcowy” w Gościńcu Kołomyja [05.07.2007] W każdą lipcową sobotę Gościniec Kołomyja w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na huczne manifestacje na dechach, czyli utrzymane w klimacie „PRL-u na wesoło” potupaje przy muzyce rodem z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych... (info)


Podwójnie trojaczkowy zawrót głowy

Podwójnie trojaczkowy zawrót głowy [05.07.2007] Na ulicy Cisowej w niedużym mieście pod Lublinem już od roku dzieją się rzeczy niezwykłe i niespotykane nigdzie indziej. W krótkim czasie zaskakująco wzrósł wskaźnik urodzeń. Kosmici? Niezbadane pole elektromagnetyczne? Kto potrafi wytłumaczyć tę zagadkę?.. (info)

Gazprom zaprzecza stwierdzeniom o konflikcie z PGNiG [05.07.2007] Gazprom zaprzecza stwierdzeniom opublikowanym w polskich mediach, jakoby usiłował przejąć kontrolę nad Europolgazem - spółką joint venture, jaką tworzy z PGNiG, poprzez blokowanie porozumienia o cenach transportu i presję na wewnętrzny zarząd firmy... (info)

Sukcesy Bonair SA w konkursach Microsoft [05.07.2007] Firma Bonair SA po raz kolejny potwierdziła swoje kompetencje na rynku dostawców systemów ERP zajmując pierwsze miejsce w Rankingu Partnerskim Microsoft Dynamics... (info)

Za 1 grosza do miliona Polaków [05.07.2007] IPFON obiera kierunek na Wielką Brytanię i już w najbliższą niedzielę, 8 lipca, rozmowy do Anglii będą za 1 grosza. Promocja towarzyszy kolejnym emocjom związanym z występem Roberta Kubicy na torze w Silverstone w Wielkiej Brytanii... (info)

Statuetka HIT Pomorza 2007 dla Poldanor S.A. [05.07.2007] Poldanor S.A. otrzymał statuetkę HIT Pomorza 2007 w kategorii „zarządzanie nowoczesnym gospodarstwem rolnym” za system oparty o zasady Total Quality Management... (info)

CW TOP 200: OPTeam wśród 10 największych [05.07.2007] OPTeam S.A., czołowy polski producent i integrator systemów wykorzystujących technologię kart elektronicznych, znalazł się wśród 10 największych firm dostarczających rozwiązania dla sektora utilities według prestiżowego rankingu Computerworld TOP 200... (info)

IV edycja Rankingu Zakładów Mleczarskich [05.07.2007] We wrześniu br. redakcja dwutygodnika AgroTrendy, przy współudziale Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich (KZSM) oraz Związku Prywatnych Przetwórców Mleka (ZPPM), zamierza opublikować IV edycję Rankingu Zakładów Mleczarskich... (info)


Meble kuchenne Londyn firmy Gawin – nowoczesność i dynamizm

Meble kuchenne Londyn firmy Gawin – nowoczesność i dynamizm [05.07.2007] Świat XXI wieku to świat szybkich zmian, postępu, nowości technicznych, to świat, który otacza nas kontrastami i zmusza do ciągłego ruchu. Tę nowoczesność w ekskluzywnej formie zawarła firma Gawin, tworząc najnowszy zestaw mebli kuchennych - Londyn... (info)

„Uchwyć Twoją Kulturę” tematem konkursu fotograficznego Lumix Award 2007 [05.07.2007] Panasonic rozpoczął piątą edycję konkursu fotograficznego Lumix Award 2007. Uczestnicy będą zgłaszać swoje zdjęcia bezpośrednio na stronach internetowych Lumix. W tym roku tematem przewodnim jest hasło „Uchwyć Twoją Kulturę”... (info)

O nowej koncepcji zarządzania [05.07.2007] Dzięki Balanced Scorecard firmy mogą tworzyć lepsze strategie i precyzyjniej mierzyć efektywność ich realizacji. Do takich wniosków można było dojść podczas seminarium poświęconego Balanced Scorecard, które odbyło się w dniach 26-27 czerwca br. w Warszawie... (info)


Wyniki finansowe i operacyjne Grupy Europ Assistance za rok 2006

Wyniki finansowe i operacyjne Grupy Europ Assistance za rok 2006 [05.07.2007] Rok 2006 był trzecim z kolei rokiem realizacji przez Europ Assistance programu Columbus, zakładającego podwojenie przychodów i potrojenie zysków Grupy w latach 2004 – 2008... (info)


Wybierz Rock’a i nie daj się wandalom!

Wybierz Rock’a i nie daj się wandalom! [05.07.2007] Rock to nowoczesna linia zestawów domofonowych i wideodomofonowych marki Golmar, przeznaczonych do domków jednorodzinnych, dostępnych w ofercie firmy KONTAKT – SIMON SA. Wysoka wandaloodporność gwarantuje bezpieczeństwo i długotrwałe użytkowanie produktu... (info)


Ciasto marchewkowe – nowość od Delecty

Ciasto marchewkowe – nowość od Delecty [05.07.2007] Piękna skóra, sokoli wzrok i znakomite samopoczucie – wszystko dzięki marchewce. Dzisiaj można cieszyć się smakiem marchewki nie tylko w surówkach i sałatkach, ponieważ Delecta proponuje jedyne na rynku Ciasto marchewkowe z linii Duża Blacha... (info)

Prawo Pracy 2007 [05.07.2007] Top Consulting zaprasza do wspólnej dyskusji nad najtrudniejszymi i kontrowersyjnymi zagadnieniami związanymi z prawem pracy podczas konferencji pt. PRAWO PRACY 2007, która odbędzie się 13-14 września 2007 w hotelu Marriott... (info)


Konkurs - Cukiereczki

Konkurs - Cukiereczki [05.07.2007] Portal ByćKobietą.pl objął patronat medialny nad książką „Cukiereczki” Mian Mian. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. w serii „z miotłą”. W związku z objęciem patronatu portal ByćKobietą.pl zaprasza do udziału w konkursie!.. (info)

Liderzy się nie zmieniają [05.07.2007] O tym, czy nowa generacja Skody Fabia pójdzie w ślady swojej poprzedniczki i będzie najczęściej kupowanym modelem na polskim rynku, przekonamy się najwcześniej dopiero pod koniec tego roku... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...