informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.06.2007 r.



ilość opublikowanych tekstów: 16


Świdnica słynie majonezem

Świdnica słynie majonezem [05.06.2007] Gdy zapytamy mieszkańca Wrocławia z czym kojarzy mu się oddalona o niespełna 50 km od stolicy Dolnego Śląska - Świdnica, możemy być prawie pewni, że wymieni słynny w całym regionie Majonez Świdnicki... (info)

Wypróbuj Ketchupy Świdnicki [05.06.2007] Niewiele osób wie, że firma M&J producent popularnego w regionie dolnośląskim Majonezu Świdnickiego wyrabia także ketchupy i musztardy… Równie świetne co słynny majonez... (info)


Noclegi na mapie?

Noclegi na mapie? [05.06.2007] W Internecie spotyka się mnóstwo baz noclegowych a w nich telefony, adresy i nazwy firm. Ale przecież wyjeżdżając na wakacje nie znasz adresu noclegu, w którym spędzisz noc. Czyż nie lepiej byłoby mieć wszystkie noclegi zaznaczone na mapie?.. (info)

Agencja Fastline wygrała przetarg firmy Adamed [05.06.2007] Fastline advertising wygrała przetarg na projekt, wykonanie i obsługę stoiska targowego firmy Adamed, dedykowanego nowemu produktowi gastrologicznemu Anesteloc... (info)


Prometeo podbija rynek

Prometeo podbija rynek [05.06.2007] Na zakończonych w ubiegłym tygodniu w Poznaniu targach HOME DECOR – dużym zainteresowaniem cieszyła się oferta świec z katalogu LOTOS Parafin. Producent oferował zarówno świece maszynowe, jak i ofertę świec z Galerii Kształtów... (info)

Niekonwencjonalnie o bezpieczeństwie [05.06.2007] Kampania Akademia Bezpiecznego Samochodu nieustannie edukuje kierowców. Tym razem dociera do nich za pomocą niekonwencjonalnych metod. W 6 największych miastach w Polsce odbywają się happeningi związane z bezpieczeństwem na drogach... (info)

Datera i Mobito tworzą sieć dilerską [05.06.2007] 6 dużych firm branży teleinformatycznej to początek nowo powstającej sieci dilerskiej spółki Datera i konsorcjum FEN. Dzięki współpracy, firmy partnerskie poszerzyły swoją ofertę o sprzęt VoIP oraz innowacyjny serwer telekomunikacyjny Datera Call-eX... (info)


Delikatne pasztety Rolnik

Delikatne pasztety Rolnik [05.06.2007] Wreszcie nadszedł upragniony czas. Czas urlopów, wakacji, wojaży. Aura sprzyja nawet jednodniowym wypadom za miasto. Nie warto tracić czasu i energii na przygotowywanie czasochłonnych dań... (info)

Asseco Business Solutions złotym partnerem Microsoft [05.06.2007] Asseco Business Solutions SA (Pion Biznesowy Incenti) zdobyło certyfikat Złotego Partnera Programu Partnerskiego Microsoft. Wszystkie punkty firma uzyskała za specjalizację Small Business Specialist... (info)

PROGRES - pierwsze zatrudnienie celem rehabilitacji socjopsychiatrycznej [05.06.2007] W dniach 31 maja – 1 czerwca 2007 r. w Warszawie i w pobliskim Zagórzu odbyła się ponadnarodowa konferencja organizowana w ramach Partnerstwa PIN-CODE... (info)


Akcja informacyjna Racji Polskiej Lewicy w Radomiu

Akcja informacyjna Racji Polskiej Lewicy w Radomiu [05.06.2007] W dniach 2 – 3 czerwca 2007 roku z inicjatywy Kolegi Macieja Tokarskiego, przewodniczącego Koła RACJI Polskiej Lewicy w Radomiu odbyła się akcja promocyjna partii w tym mieście. Akcję zorganizowano w podczas trwających właśnie Dni Radomia 2007.. (info)

Dynamiczny rozwój WPtv [05.06.2007] WPtv poszerza swoją ofertę programową o nowe kanały tematyczne, wprowadza atrakcyjne programy autorskie i możliwość tworzenia własnej ramówki przez użytkowników. Pierwsza odsłona zupełnie nowej telewizji internetowej Wirtualnej Polski... (info)

PYTON dla Europejskiego Funduszu Leasingowego [05.06.2007] Europejski Fundusz Leasingowy, lider usług leasingowych w Polsce, zdecydował się na znaczną modyfikację systemu PYTON Workflow będącego częścią Platformy PYTON Enterprise... (info)

Sprzedać okno warsztaty [05.06.2007] Sprzedać okno – warsztaty Jak skutecznie sprzedawać okno i budować mocną pozycję firmy? Branża producentów okien rozpędziła się niczym lokomotywa. Producenci doceniają nowoczesne technologie, inwestują w systemy informatyczne, specjalistów... (info)


Nowe konwertery i 10 modułowa obudowa Chassis marki TRENDnet.

Nowe konwertery i 10 modułowa obudowa Chassis marki TRENDnet. [05.06.2007] Firma TRENDnet wprowadziła na rynek nową wydajną i funkcjonalną obudowę, umożliwiającą zamontowanie maksymalnie 10 konwerterów światłowodowych z nowej serii TFC-210 i TFC-2000... (info)

Zaproszenie do dyskusji o sytuacji współczesnych kobiet [05.06.2007] Klub Dyskusyjny „Wolna Myśl” RACJI Polskiej Lewicy serdecznie zaprasza na spotkanie i dyskusję o sytuacji współczesnych kobiet w Polsce. Spotkanie odbędzie się 5 czerwca o godz. 17 w siedzibie SLD.. (info)



kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...