informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.06.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 28

Hyundai Assistance [05.06.2006] Już do 1 maja 2006 do nowo zakupionych samochodów marki Hyundai załączamy dodatkowy pakiet ubezpieczenia drogowego „Hyundai Assistance”... (info)

Kampania serwisowa Hyundai [05.06.2006] Od 3 czerwca ruszyła wiosenno – letnia kampania serwisowa, która trwać będzie przez siedem dni do 10 czerwca... (info)

OPNET ACE - prawdziwy as w badaniu wydajności aplikacji sieciowych [05.06.2006] Firma Passus, przedstawiciel OPNET w Polsce, prezentuje specjalistyczny moduł ACE, który umożliwia analizę i optymalizację pracy aplikacji sieciowych oraz podpowiada rozwiązanie ewentualnych problemów... (info)

Z Hammeritem do Paryża [05.06.2006] Zakończył się konkurs zorganizowany przez firmę ICI Polska, producenta farb prosto na metal marki Hammerite... (info)

Rekordowa liczba odwiedzin na stronie internetowej CARTOON NETWORK [05.06.2006] Nowa strona internetowa www.CartoonNetwork.pl odnotowała kolejny sukces oglądalności... (info)

Nie dla wszystkich szczęśliwe losowanie [05.06.2006] Pierwszym akordem płockiego XII Orlen Polish Open, czyli międzynarodowych mistrzostw Polski w tenisie na wózkach, było piątkowe losowanie... (info)

CZTERYCZWARTE dba o Efekty BRE Banku [05.06.2006] Agencja CZTERYCZWARTE przygotowała dla BRE Banku kampanię sprzedażową pakietów Efekt dla małych i średnich przedsiębiorstw... (info)

Własna strona w 5 krokach z OGICOM [05.06.2006] OGICOM Sp. z o.o. - wiodący dostawca kompleksowych usług internetowych dla biznesu - wprowadził do swojej oferty zaawansowany kreator stron internetowych (mojastrona.ogicom.pl)... (info)

Najszybszy NAS na świecie w ofercie Polcomu [05.06.2006] Na mocy umowy z ONStor Inc., Polcom Storage zyskał wyłączność na oferowanie rozwiązań tej firmy na terenie Polski... (info)

Finał wojewódzki XI Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci w województwie lubuskim rozstrzygnięty! [05.06.2006] MKS „Stilon Gorzów” wśród dziewcząt i UKS „Junior Różanki” wśród chłopców to najlepsze drużyny z województwa lubuskiego, wyłonione w finale wojewódzkim tegorocznej edycji Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci... (info)

Akcja - Oświadczenie woli [05.06.2006] Jednym z czynników ograniczających ilość przeprowadzanych w naszym kraju transplantacji jest brak organów pobieranych od zmarłych dawców a wiec osób, wobec których komisja medyczna orzekła śmierć pnia mózgu... (info)

Attyka - Garry Kilworth - fragment książki [05.06.2006] Specjalnie dla Państwa udostępniamy bezpłatnie fragment książki... (info)

Tytuł CoolBrand 2006 dla marki ABSOLUT [05.06.2006] Marka ABSOLUT otrzymała tytuł CoolBrand 2006 w konkursie, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najmodniejszych marek na polskim rynku... (info)

Finał wojewódzki XI Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci w województwie śląskim rozstrzygnięty! [05.06.2006] UKS Olimpijczyk Częstochowa wśród dziewcząt i UKS Ruch Chorzów wśród chłopców to najlepsze drużyny z województwa śląskiego, wyłonione w finale wojewódzkim tegorocznej edycji XI Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci... (info)

Chudnąć z balonem [05.06.2006] Specjaliści z Kliniki Bariatrii o terapii BIB-System.. (info)

Będzie kolejka po domeny .eu [05.06.2006] W związku z kolejną fazą rejestracji domen .EU (Landrush II) firma Domeny.pl wprowadziła nową usługę - "EU-Express"- dla przedsiębiorców, którzy nie mogli nabyć domen unijnych podczas pierwszych etapów ich rejestracji... (info)

Orange wspiera beach soccera [05.06.2006] W tym roku Orange wspiera nie tylko piłkę nożną w tradycyjnym wydaniu. Główny sponsor Orange Ekstraklasa stał się Partnerem wspierającym Lech Beach Soccer Tour 2006, cyklu największych plażowych imprez piłkarskich w Polsce... (info)

Kolorowe Emocje – po raz drugi [05.06.2006] Dzięki farbom z palety kolorów Baumit odbyła się kolejna fantastyczna impreza dla kilku tysięcy dzieci i młodzieży... (info)

MBA a wyzwania współczesnego biznesu - II ogólnopolski Kongres MBA [05.06.2006] Studia MBA to intensywny, międzynarodowy program nauczania z zakresu zarządzania i biznesu przeznaczony dla osób zajmujących stanowiska kierownicze... (info)

Wmurowanie kamienia węgielnego - Carrefour w Rybniku [05.06.2006] 26 maja 2006 roku odbyło się wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Galerii Śląskiej w Rybniku... (info)

Certyfikaty marki Deloitte rozdane [05.06.2006] Zakończył się pilotażowy program jednej z czterech największych firm audytorskich na świecie... (info)

Kolorowo i bajkowo z iN PLUSEM [05.06.2006] Wielka otwarta impreza dla kilku tysięcy dzieci i młodzieży - jednocześnie w siedmiu miastach Polski... (info)

Comarch sponsorem pielgrzymki Papieża Benedykta XVI do Polski [05.06.2006] Comarch został jednym z głównych sponsorów pielgrzymki Papieża Benedykta XVI do Polski... (info)

Multiscreening w Wirtualnej Polsce [05.06.2006] Nowa forma reklamy w portalu Wirtualna Polska.. (info)

Finał wojewódzki XI Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci w województwie dolnośląskim rozstrzygnięty! [05.06.2006] UKS „Harcek” z Żarów wśród dziewcząt i SP Zagłębie Lubin wśród chłopców to najlepsze drużyny z województwa dolnośląskiego, wyłonione w finale wojewódzkim tegorocznej edycji Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci... (info)

ABSOLUT LABEL odkrywa to, co zwykle pozostaje w ukryciu [05.06.2006] Ośmiu projektantów z całego świata, w tym Polka Ania Kuczyńska, odpowiedziało na kolejne zaproszenie marki ABSOLUT... (info)

Profesjonalna deska barlinecka [05.06.2006] Korzystając z najnowszych technologii, w laboratoriach firmy Barlinek S.A. opracowano nowoczesny produkt, odpowiadający zmieniającym się i coraz wyższym oczekiwaniom klientów... (info)

BenQ wprowadza w Polsce komputery przenośne Joybook [05.06.2006] BenQ wprowadził na polski rynek 6 modeli notebooków z rodziny Joybook. Notebooki objęte są 2 letnią gwarancją (bateria 12 miesięcy) w systemie door-to-door... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...