informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.05.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 16

Szansa na pracę z WSKiZ [05.05.2008] WSKiZ pragnie pomóc zdolnym studentom i absolwentom w poszukiwaniu wymarzonej pracy. Wykład organizowany przez Biuro Karier WSKiZ pt. „Pokaż się rynku pr@cy!” jest niepowtarzalną okazją do poznania warunków panujących na dzisiejszym rynku zatrudnienia... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 05.05.2008 [05.05.2008] Wzrosty po majowym weekendzie. Pierwsza sesja na warszawskim parkiecie po majowym weekendzie rozpoczęła się od pokaźnych wzrostów. Inwestorzy na GPW pozytywnie zareagowali na dobre zakończenie poprzedniego tygodnia przez amerykańskie giełdy..... (info)


Wnętrza otwarte na drewniane podłogi

Wnętrza otwarte na drewniane podłogi [05.05.2008] Moda na „otwartość” zagościła na dobre w naszych domach. Niezależnie od tego, ile mamy do dyspozycji pokoi, łączymy kuchnię z salonem czy przedpokojem. W takich wnętrzach czujemy się swobodnie i zawsze jesteśmy w centrum domowego życia... (info)

Koncentraty białe i czarne Enerplastics/Kwazar- porządna podstawa. [05.05.2008] Założona w 1989 roku firma Kwazar Corporation to uznany w Polsce i na świecie producent opryskiwaczy i profili z polistyrenu. Produkty Kwazaru są powszechnie znane i cenione nawet w ponad 104 krajach!.. (info)


AVID prezentuje nową generację systemów do montażu HD

AVID prezentuje nową generację systemów do montażu HD [05.05.2008] Avid Media Composer, News Cutter i Symphony - nowe linie produktów do profesjonalnej edycji materiałów cyfrowych umożliwiają realizację najbardziej ambitnych wizji twórczych... (info)


Nowy Dyrektor Zarządzający w Soudal

Nowy Dyrektor Zarządzający w Soudal [05.05.2008] Od kwietnia 2008 stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Soudal Sp. z o.o. pełni Andrzej Kaczor. Nowa funkcja wiąże się przyjęciem odpowiedzialności za rozwój firmy we wszystkich obszarach jej działalności w Polsce... (info)

Grupa Fideltronik rozwija działalność dzięki Oracle E-Business Suite [05.05.2008] Oracle Polska informuje, że specjaliści Grupy Fideltronik z powodzeniem ukończyli wdrożenie zaawansowanego zestawu modułów systemu Oracle E-Business Suite (EBS) oraz zdobyli kontrakt na instalację systemu Oracle w norweskiej spółce NOTE SA... (info)

Avnet Sp. z o.o. oferuje możliwość testowania platformy Tivoli Maximo [05.05.2008] Warszawa, 5 maj 2008 r. – Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor produktów IBM z wartościa dodaną i partner IBM o statusie Premier, uruchomił w swoim centrum technologicznym Avnet Technology Center dwa stanowiska testowe platformy Tivoli Maximo... (info)

Wirtualni.wp.pl - testy trwają! [05.05.2008] Internauci Wirtualnej Polski testują jeden z największych w polskiej sieci serwisów społecznościowych – wirtualni.wp.pl. Serwis Wirtualni (wirtualni.wp.pl) skupia w jednym miejscu internautów o podobnych zainteresowaniach, stylu życia i problemach... (info)


Wygrać 911 razy – wywiad z Mariuszem Miękosiem, zawodnikiem Fastline Racing

Wygrać 911 razy – wywiad z Mariuszem Miękosiem, zawodnikiem Fastline Racing [05.05.2008] W zeszłym sezonie Mariusz Miękoś powrócił na wyścigowe tory. Po wygraniu w 2007 roku z Robertem Kisielem i Jean-Claude Laruelle’em klasy H-3500 (DSMP – przyp. aut), postanowił przesiąść się za kierownicę Porsche 997 GT3 Cup... (info)

Oracle rozszerza ofertę aplikacji do zarządzania cyklem życia produktów [05.05.2008] Podczas konferencji COLLABORATE 2008 odbywającej się w Denver, Kolorado, firma Oracle przedstawiła najnowsze wersje produktów Agile Product Lifecycle Management (PLM) 9.2.2.4 (wcześniej Agile 9) oraz Agile PLM for Process 5.2 (wcześniej Prodika)... (info)

Wspólna lojalność arvato i Heureki [05.05.2008] arvato services Polska, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych, rozpoczął współpracę z agencją reklamową Heureka w zakresie obsługi programów lojalnościowych... (info)

Hozelock – rosa na trawie o każdej porze. [05.05.2008] Deszcz i jego krople mają zbawienny wpływ na rośliny. Czasem doskwiera ich brak, dlatego warto poszukać alternatywy. Sprawdzoną metodą są zraszacze ogrodowe. Hozelock proponuje linię kulistych zraszaczy Aquastorm™ 360 – by krople wody dały roślinom życie... (info)


Dysperbit na wiosnę

Dysperbit na wiosnę [05.05.2008] Ekologiczna masa asfaltowa DYSPERBIT z Izolacji Jarocin to optymalne rozwiązanie do samodzielnej konserwacji, gruntowania dachów, ale również czy izolacji pomieszczeń mokrych. Świetnie nadaje się do wiosennych prac konserwacyjnych czy renowacji... (info)


Fargum na wiosnę

Fargum na wiosnę [05.05.2008] Fargum z Izolacji Jarocin to oferta na wiosenne porządki. Nie tylko renowacje czy konserwacje dachów, ale także malowanie bram płotów, cokołów czy murów. Fargum można stosować natychmiast po nabyciu... (info)


Nawigacja Becker 7977

Nawigacja Becker 7977 [05.05.2008] Becker Traffic Assist 7977 to najnowsze, multimedialne urządzenie nawigacyjne w ofercie firmy Harman Becker z dużym, czytelnym wyświetlaczem 4.3" i pakietem nowoczesnych funkcji... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...