informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.03.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 11

5 zawodników KSS SMOK na podium [05.03.2006] W niedzielę (05.03.2006 r.) w Krzywaczce k/Krakowa odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej w Kick-boxingu w formule LIGHT CONTACT Seniorów, Juniorów i Młodzików... (info)

W greckiej Tawernie [05.03.2006] Kuchnia grecka zdaniem smakoszy zalicza się do najlepszych kuchni świata. Co sprawia, że kuchnia grecka ma swój oryginalny charakter?.. (info)

Po prostu... SAM SOK [05.03.2006] Firma Viands jest dystrybutorem zdrowych, ekologicznych przysmaków z najdalszych zakątków świata. Od wielu lat firma zaskakuje konsumentów oryginalnymi smakami, najwyższą jakością i właściwościami prozdrowotnymi produktów, które sprowadza do Polski... (info)

Joga dobra na wszystko [05.03.2006] Modę na jogę zapoczątkowały gwiazdy takie jak Madonna, Sting, czy Gwyneth Paltrow i wielu z nas kojarzy się ona właśnie z ekskluzywną rozrywką wyższych sfer... (info)

Zanim pójdziesz do lekarza [05.03.2006] Dla większości z nas wizyta u lekarza to ostateczność. Nie ufamy służbie zdrowia, tłumaczmy, że nie mamy czasu na regularne badania... (info)

Migrena [05.03.2006] Co znaczy migrena, wie tylko ten kto choć raz jej doświadczył. Pozostali podchodzą raczej sceptycznie do tego zagadnienia i często traktują cierpiących na migrenę z przymrużeniem oka lub nawet lekceważeniem... (info)

Królewskie bordo we włosach [05.03.2006] DELIA COLOR NATURAL - nowa farba do włosów trwale koloryzująca “Sfera stylu i koloru”.. (info)

Rozświetlony Mecz Gwiazd Dominet Basket Ligi [05.03.2006] Dominet Bank po raz kolejny został sponsorem Meczu Gwiazd polskich koszykarzy... (info)

Trzy nowe roamingi Orange w lutym [05.03.2006] Orange uruchomił w lutym 2006 r. trzy nowe roamingi, a także usługę Prostego Wybierania dla klientów (dla użytkowników ofert prepaid w Orange) w dwóch nowych krajach... (info)

Ze szkolenia po sukces [05.03.2006] Agencja Rozwoju Franczyzy rozpoczęła działalność szkoleniowo-doradczą. Dzięki organizacji specjalistycznych kursów i warsztatów chce wspierać polskie firmy franczyzowe... (info)

Prawie 2 mln złotych wsparcia od Klientów Orange [05.03.2006] W ciągu miesiąca w sieci Orange przesłano blisko 1 mln SMSów na rzecz pomocy ofiarom tragedii budowlanej w Katowicach... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...