informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 20

Testy DNA na ojcostwo na topie [05.02.2008] Usługi badań genetycznych w zakresie testów na ojcostwo stają się coraz bardziej popularne, szacuje się, że w ubiegłym roku w Polsce skorzystało z nich kilkanaście tysięcy osób... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 05.02.2008 [05.02.2008] Podaż zdominowała warszawski parkiet. Przewaga sprzedających, która zarysowała się pod koniec wczorajszej sesji była również widoczna podczas dzisiejszych notowań... (info)


Sensilab – wiosną pełna energii

Sensilab – wiosną pełna energii [05.02.2008] Dieta bogata w nowalijki, regularna gimnastyka i ruch na świeżym powietrzu to wiosenny plan minimum, by w pierwszych promieniach słońca zabłysnąć młodym wyglądem i nienaganną figurą... (info)

Obcokrajowcy a język polski [05.02.2008] Potrzeba dużej determinacji, aby opanować wymowę polskiego „sz” i „cz”. Wielu cudzoziemców uczących się naszego języka twierdzi, że polski jest zbyt trudny, by uczyć się go samodzielnie. Niezbędne jest wsparcie profesjonalistów... (info)


Niepowtarzalne efekty dekoracyjne odmienią każde wnętrze

Niepowtarzalne efekty dekoracyjne odmienią każde wnętrze [05.02.2008] Wszyscy chcemy, aby wnętrza naszych mieszkań i domów urzekały wyjątkowym klimatem oraz oryginalną aranżacją. Nowoczesne efekty dekoracyjne nadadzą pomieszczeniom elegancji i wyrafinowanego smaku... (info)

„Grasz o staż” z Profi-Lingua [05.02.2008] Ruszyła XIII edycja ogólnopolskiego konkursu „Grasz o staż”. Można w nim wygrać 270 płatnych praktyk oraz inne atrakcyjne nagrody. Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua jest jednym z fundatorów nagród... (info)


Inspirujący Heatwave

Inspirujący Heatwave [05.02.2008] Heatwave, nowy grzejnik firmy Jaga, można już zobaczyć w salonie ekspozycyjnym firmy ANB – przedstawiciela tej marki na polskim rynku. Heatwave to kolejny grzejnik Jagi, który wymyka się wszelkim konwencjom w projektowaniu i konstrukcji tego typu urządzeń... (info)

Wybrano Książki Roku Internautów 2007 [05.02.2008] Wirtualna Polska podsumowuje wyniki plebiscytu na najlepszą książkę 2007 roku. Internauci – już po raz czwarty – oddawali głosy na swoje ulubione lektury w czterech kategoriach: literatura polska, zagraniczna, dziecięca oraz najlepsza powieść faktu... (info)


Meble mogą więcej

Meble mogą więcej [05.02.2008] Meble łazienkowe, oprócz przechowywania rzeczy, oferują nam teraz jeszcze więcej - wygodę użytkowania i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Oto kilka przykładów z oferty Coram Poland... (info)


Farba pod lupą

Farba pod lupą [05.02.2008] Decydując się na malowanie mieszkania i zastanawiając się nad wyborem farby, skupiamy się na wyborze jej koloru, często zapominając o jej właściwościach technicznych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu specjaliści marki Beckers..... (info)


Raport Symetrii: Użyteczność a popularność serwisów informacyjnych.

Raport Symetrii: Użyteczność a popularność serwisów informacyjnych. [05.02.2008] Czy użyteczność serwisów informacyjnych i bogactwo funkcjonalności wiążą się z popularnością witryny i odwiedzalnością? Agencja Symetria podjęła próbę eksperckiej analizy czołowych serwisów informacyjnych. Wyniki zawiera opublikowany właśnie raport z badań... (info)


Nowa jakość WiFi ze StraightCore

Nowa jakość WiFi ze StraightCore [05.02.2008] Veracomp - specjalizowany dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych - poszerzył ofertę urządzeń do budowy sieci bezprzewodowych o model GWP-116VE firmy StraightCore, specjalizującej się w rozwijaniu technologii bezprzewodowego dostępu do Internetu... (info)


Kużdżał nowym Account Executive w MS Services

Kużdżał nowym Account Executive w MS Services [05.02.2008] Do zespołu MS Services - agencji świadczącej usługi kompleksowego wsparcia sprzedaży, dołączył w styczniu Jacek Kużdżał. W Dziale Eventów i Promocji Sprzedaży objął stanowisko Account Executive... (info)

Inwestycja w złoto [05.02.2008] Gold Finance rozszerzyło swoją ofertę o trwałą i stabilną inwestycje w czyste złoto. Klienci mają możliwość wyboru spośród 5 portfeli inwestycyjnych, nie podatnych na inflację oraz wahania kursów walut... (info)


Kompletny sklep za mniej niż 500 złotych!

Kompletny sklep za mniej niż 500 złotych! [05.02.2008] IAI-Shop.com wychodząc na przeciw klientom sprzedającym na serwisach aukcyjnych przygotowała rewolucyjną ofertę – sklep IAI-Shop.com w wersji STANDARD w cenie tylko 499 złotych netto... (info)


Rozbudowa Centrum Maximus

Rozbudowa Centrum Maximus [05.02.2008] Sybilgroup, właściciel Centrum Maximus w podwarszawskim Nadarzynie, rozpoczyna prace nad projektem kompleksowej rozbudowy Centrum. Planowana budowa czterech nowych hal powiększy powierzchnię centrum o ok. 100 000 m2... (info)


Dieta na wzmocnienie

Dieta na wzmocnienie [05.02.2008] Zimową porą wszyscy boimy się infekcji. W mroźnych miesiącach potrzebujemy zwiększonej dawki witamin i mikroelementów wzmacniających nasz układ odpornościowy... (info)


Pierwszy SmartGPS z mapą Europy

Pierwszy SmartGPS z mapą Europy [05.02.2008] W sklepie internetowym należącym do grupy Media Service - www.swiatgps.pl - pojawił się właśnie najnowszy model nawigatora SmartGPS - N90 z mapą Polski oraz 43 krajów Europy... (info)


Stanley znaczy dokładnie

Stanley znaczy dokładnie [05.02.2008] Markery FatMax XL i Fine Tip to ciekawe uzupełnienie oferty firmy Stanley o profesjonalne przyrządy piszące dla stolarzy, dekarzy, elektryków czy hydraulików... (info)

PGNiG stawia na bezpieczeństwo [05.02.2008] Wola Info rozbuduje system zabezpieczania danych w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie, jednym z największych i najstarszych przedsiębiorstw w Polsce. Zakończenie prac planowane jest na koniec lutego... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...