informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.02.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 31

IDMnet stawia na rozrywkę i muzykę [05.02.2007] Sieć reklamy internetowej IDMnet w roku 2007 planuje intensywnie rozbudować swoje portfolio witryn o charakterze rozrywkowo-muzycznym... (info)


Wysyp iGadżetów

Wysyp iGadżetów [05.02.2007] Prawdziwy wysyp nowych akcesoriów do iPoda towarzyszy trwającym właśnie w San Francisco targom Macworld Expo... (info)


Gadu Radio w transie

Gadu Radio w transie [05.02.2007] Gadu Radio – najpopularniejsze polskie radio internetowe – uruchomiło nowy kanał muzyczny - Trance. Słuchacze mają do wyboru już 11 różnych kanałów... (info)


NETGEAR® prezentuje nowy dwusystemowy telefon bezprzewodowy DECT współpracujący z tradycyjną telefonią oraz SKYPE

NETGEAR® prezentuje nowy dwusystemowy telefon bezprzewodowy DECT współpracujący z tradycyjną telefonią oraz SKYPE [05.02.2007] Dwusystemowy telefon bezprzewodowy NETGEAR z obsługą Skype (SPH200D) łączy wygodę tradycyjnej telefonii z tanimi międzynarodowymi rozmowami w systemie Skype... (info)

Compuware przejmuje Proxima Technology [05.02.2007] Przejęcie pozwoli rozszerzyć funkcje rozwiązania Compuware Vantage.. (info)

Wyszukiwarka NetSprint w sklepie Kolporter.pl [05.02.2007] NetSprint.pl zakończył wdrożenie wyszukiwarki zasobów sklepu internetowego www.kolporter.pl należącego do Grupy Kapitałowej Kolporter – jednej z najdynamiczniej rozwijających się organizacji gospodarczych w Polsce... (info)

Blog.pl w strukturach Onet.pl [05.02.2007] OnetBlog, największa blogosfera w polskiej sieci, została poszerzona o zasoby Blog.pl – trzeciego pod względem popularności serwisu o tej tematyce... (info)

Finansowi klienci Rowland [05.02.2007] Firma Rowland Communications podpisała bezterminowy kontrakt na kompleksową obsługę PR dla Secus Asset Management SA – niezależnego domu maklerskiego - oraz Secus Sp. z o.o. – inwestora działającego na rynku private equity... (info)


Xdock Wireless – bezprzewodowy system przesyłania muzyki przeznaczony dla odtwarzaczy IPOD

Xdock Wireless – bezprzewodowy system przesyłania muzyki przeznaczony dla odtwarzaczy IPOD [05.02.2007] Muzyka w najwyższej jakości Xtreme Fidelity z odtwarzaczy iPod za pośrednictwem bezprzewodowych odbiorników wykorzystujących technologię X-Fi.. (info)


Spektakularne zakończenie najlepszego w historii roku Volvo - limuzyna S60 bije rekordy sprzedaży!

Spektakularne zakończenie najlepszego w historii roku Volvo - limuzyna S60 bije rekordy sprzedaży! [05.02.2007] 2006 rok należy do najbardziej udanych w historii działalności firmy Volvo w Polsce... (info)

BRE Bank najlepszy na rynku Private Banking w rankingu „Euromoney Magazine” [05.02.2007] BRE Bank został uznany przez prestiżowy brytyjski „Euromoney Magazine” za najlepszą instytucję oferujacą usługi Private Banking w Polsce... (info)


Ziołowy eliksir zdrowia

Ziołowy eliksir zdrowia [05.02.2007] Nawet najbardziej łagodna zima nie uchroni nas przed chorobami. Infekcje, bóle czy stany zapalne gardła mogą nas zaskoczyć o każdej porze roku. Jednak początek wiosny bywa pod tym względem wyjątkowo zdradliwy... (info)


Nowe salony Mebli KLOSE

Nowe salony Mebli KLOSE [05.02.2007] Ciekawe aranżacje wnętrz, klasyczny i nowoczesny styl, inspirujące rozwiązania to wszystko można znaleźć w salonach meblowych KLOSE... (info)


DIBI Time Return pod oczy

DIBI Time Return pod oczy [05.02.2007] Włoski lider kosmetyki profesjonalnej, stworzył pierwszy zabieg przeznaczony do pielęgnacji okolic oczu oparty na innowacyjnym czynniku aktywnym Ageless 10... (info)


Warto mieć w apteczce. Magnez na zdrowie.

Warto mieć w apteczce. Magnez na zdrowie. [05.02.2007] Firma Filofarm®, producent preparatów poprawiających jakość życia i zdrowia, wprowadził na rynek nowy lek Magnesium Asparticum 0,6. Preparat doskonale niweluje skutki nadużywania kawy, papierosów oraz przewlekłego stresu... (info)


Lepsza sieć bezprzewodowa od Apple

Lepsza sieć bezprzewodowa od Apple [05.02.2007] Nowy AirPort Extreme – pięć razy szybciej, dwa razy dalej.. (info)


Apple TV – iTunes w salonie!

Apple TV – iTunes w salonie! [05.02.2007] Filmy, TV, muzyka i zdjęcia cyfrowe na dużym ekranie.. (info)

Pomoc psychologiczna dla par w Ośrodku Polana [05.02.2007] W lutym 2007 roku Polana - Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej oferuje konsultacje dla par 30% taniej... (info)

PÓŁNOC lider w południowej Polsce na rynku nieruchomości zdobywa Wrocław. [05.02.2007] Krakowskie Biuro Nieruchomości Północ w lutym 2007 r. otworzy kolejny oddział swojego biura we Wrocławiu. Będzie to piąty oddział Północy, po oddziałach w Krakowie, Bochni i Zakopanym. W rankingu ogólnopolskim Wydawnictwa C.H. Beck „Notowania Rynku Nieruchomości” Biuro Nieruchomości Północ zajęło 4 pozycję. Północ jest też liderem w południowej Polsce... (info)


Begimo zakłada 50 proc. wzrost obrotów w 2007 roku

Begimo zakłada 50 proc. wzrost obrotów w 2007 roku [05.02.2007] Begimo, firma specjalizująca się w sprzedaży reklamy na kolei, podwoiła swoje przychody w 2006 roku, w porównaniu do roku poprzedniego. Jednocześnie wprowadziła nowe formy promocji. Jej oferta kierowana jest głównie do domów mediowych, obsługujących kompleksowo reklamodawców... (info)


iPhone – telefon wymyślony na nowo!

iPhone – telefon wymyślony na nowo! [05.02.2007] Firma Apple® przedstawiła iPhone, urzą-dzenie łączące w sobie rewolucyjny telefon komórkowy, szerokoekranowy odtwarzacz cyfrowy iPod® z ekranem dotykowym, oraz supernowoczesne urządzenie do komunikacji internetowej z obsługą poczty elektronicznej, www, wyszukiwarek i map... (info)

Opinia analityka ma coraz większe znaczenie [05.02.2007] Analitycy biznesowi ogrywają coraz większą rolę w realizacji projektów technologicznych wynika z badań realizowanych przez Evans Data na zlecenie firmy Compuware oraz portalu Requirements Networking Group (RQNG)... (info)

Złoty odzyskuje siłę [05.02.2007] ...polska waluta wyjdzie z kryzysu wzmocniona, więc w lutym będzie już lepiej.. (info)

Porządki w Polfach według prezesa holdingu [05.02.2007] Plan konsolidacji zjednoczył w oporze załogi trzech spółek Murem za prezesem holdingu stoi tylko kierownictwo resortu skarbu. Przeciw jest reszta urzędników, zarządy i załogi Polf oraz związki... (info)

Mars wraca do gry. Ale nie sam [05.02.2007] Mix jest o krok od przejęcia Marsa, Neonet też ma chrapkę Sieć sklepów ze sprzętem RTV i AGD wychodzi z zapaści. Z pomocą dwóch konkurentów. Z jednym z nich się połączy... (info)

Bracia Kaczyńscy polecą po ropę [05.02.2007] Premier i prezydent rozjadą się po świecie w poszukiwaniu dostępu do złóż surowca. Premier — do Kuwejtu, prezydent — do Kazachstanu. Robią, co mogą, by Rosja nie mogła używać energetycznego straszaka... (info)


Röben - Budowlaną Marką Roku

Röben - Budowlaną Marką Roku [05.02.2007] Firma Röben kolejny raz z rzędu zdobyła tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii pokryć dachowych w rankingu marek budowlanych. Badania przeprowadziło ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, a ich wyniki za rok 2006 ogłoszono podczas branżowych targów Budma 2007... (info)


Z historią za pan brat

Z historią za pan brat [05.02.2007] Röben podjął się trudnego zadania wykonania cegieł kształtowych dla malowniczego zamku w Bobrowie pod Jelenią Górą.. (info)

Samorządowy dura-lex [05.02.2007] Za sprawą naszych czołowych polityków starożytni prawnicy rzymscy mogą kraśnieć, choć może niekoniecznie z dumy. Furorę robi jedna z ich licznych paremii – Dura lex, sed lex. Twarde prawo, ale prawo... (info)

Romantyczne walentynki z Eveline Cosmetics - konkurs! [05.02.2007] W Konkursie Romantyczne walentynki z Eveline Cosmetics organizowanym w Portalu 4GIRLS do wgrania jest 10 zestawów kosmetyków którymi można wykonać modny make up proponowany przez markę... (info)

Sukces WPtv [05.02.2007] Liczba użytkowników telewizji Wirtualnej Polski przekroczyła milion!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...