informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 05.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 12


VMP-410 VR  marki Trak – jeden dotyk, wiele możliwości !

VMP-410 VR marki Trak – jeden dotyk, wiele możliwości ! [05.01.2007] Odtwarzacz VMP-410 VR marki Trak wyróżnia się smukłym wzornictwem oraz dużym, czytelnym 1,8” wyświetlaczem LCD, który gwarantuje wysoką jakość obrazu i animacji... (info)


TITILLAPAPILLA do kąpieli

TITILLAPAPILLA do kąpieli [05.01.2007] Włoska seria produktów kosmetycznych marki TITILLAPAPILLA to wyjątkowe zapachy od czekolady, poprzez kokosy aż do mandarynek... (info)

Prywatyzacja jak po grudzie [05.01.2007] Do 15 stycznia rząd ma zatwierdzić harmonogram prywatyzacji stoczni. Pytanie tylko, czy uda się dotrzymać zapisanych w nim terminów... (info)

Czas żniw dla prawników [05.01.2007] UOKiK chce dorzucić do budżetu ponad 160 mln zł. Mimo że znalazł je w bankach, pewne jak w banku wcale nie są... (info)


Mieczysław Kijek w DRSA

Mieczysław Kijek w DRSA [05.01.2007] Na początku stycznia 2007 Mieczysław Kijek, były Prezes Zarządu dataCOM został doradcą Zarządu niezależnego operatora telekomunikacyjnego Długie Rozmowy S.A. (DRSA)... (info)

Polityka wkracza do NBP [05.01.2007] Koalicjanci PiS mają wątpliwości, czy Sławomir Skrzypek jest odpowiednim kandydatem na szefa NBP. Ekonomiści i opozycja — nie... (info)

Nowe oblicze Przedstawiciela Handlowego [05.01.2007] Baza wiedzy, oferty pracy, forum to tylko niektóre z wielu funkcjonalności jakie oferuje Portal Handlowców swoim użytkownikom od nowego roku... (info)

TVN skręca w stronę Kościoła [05.01.2007] Mariusz Walter ma wizję. W grupie TVN pojawi się kanał religijny. Stacja nie chce na nim zarabiać kokosów. Czy chodzi o politykę?.. (info)

Kolejny dobry rok dla spółki Newitech [05.01.2007] W minionym roku Newitech umocnił swoją pozycję wśród dostawców rozwiązań informatycznych dla administracji oraz informatycznych usług outsourcingowych. W roku 2006 warszawska spółka rozpoczęła eksport oprogramowania i usług oraz zwiększyła przychody o 30 proc. w stosunku do roku ubiegłego... (info)


Skarpetki do masażu stóp marki ESSENCE

Skarpetki do masażu stóp marki ESSENCE [05.01.2007] Coraz większe zainteresowanie klientek budzą skarpetki do masażu stóp z serii ’Happy Essentials’ marki ESSENCE... (info)


Rynek kosmetyków kolorowych

Rynek kosmetyków kolorowych [05.01.2007] Według danych z raportu firmy analitycznej PMR, wartość całego polskiego rynku kosmetycznego w 2005 r. wyniosła około 8,7 mld zł. Oznacza to wzrost w stosunku do roku poprzedniego o 3,1 proc. Rynek wzrasta, wraz ze wzrostem gospodarczym. Wzrastają wynagrodzenia, a zatem Polacy mogą przeznaczać więcej pieniędzy na zakup nowych kosmetyków - mówi w wywiadzie Arkadiusz Gołębiowski Prezes Zarządu firmy Sense and Body Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor takich marek jak ESSENCE, TITILLAPAPILLA, L’ACTION COSMETIQUE, MARTINI SPA oraz WOODS OF WINDSOR... (info)


Gąbki do kąpieli MARTINI SPA

Gąbki do kąpieli MARTINI SPA [05.01.2007] Nowe pachnące gąbki do mycia i masażu ciała – rodem z Włoch. Od pierwszego dotyku, nieprawdopodobnie gładkie, świeże i idealne dla skóry... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...