informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.12.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 35


Mikołajki w Arkadach Wrocławskich

Mikołajki w Arkadach Wrocławskich [04.12.2013] W tym roku Mikołajki (6-7.12) w Arkadach Wrocławskich będą miały szczególną oprawę. Dzieci będą mogły spotkać się ze Świętym Mikołajem, zdradzić mu swoje marzenia o idealnym prezencie oraz zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie... (info)


Świąteczne Dni Rabatów w Centrum Handlowym RONDO

Świąteczne Dni Rabatów w Centrum Handlowym RONDO [04.12.2013] Tylko w dniach 6-8 grudnia Centrum Handlowe RONDO w Bydgoszczy zaprasza na Świąteczne Dni Rabatów, będące doskonałą okazją do zakupu prezentów świątecznych dla najbliższych w atrakcyjnych cenach... (info)


Ciesz się świąteczną atmosferą w Centrum Handlowym NoVa Park

Ciesz się świąteczną atmosferą w Centrum Handlowym NoVa Park [04.12.2013] Już w najbliższy weekend 6 i 7 grudnia gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park zaprasza na wyjątkowe Mikołajki... (info)

Czym właściwie jest deska kompozytowa? [04.12.2013] Deska kompozytowa, nazywana także eko deską , to kompozyt drewna WPC, o bardzo różnorodnym zastosowaniu i wyglądzie. Jej standardowy skład to zazwyczaj 60% maczki drewna, 35% polimerów i 5% substancji dodatkowych, polepszających parametry kompozytu... (info)


Świąteczna Iluminacja już po raz piąty rozświetli cały Brzeg 40 tys. światełek już 7 grudnia

Świąteczna Iluminacja już po raz piąty rozświetli cały Brzeg 40 tys. światełek już 7 grudnia [04.12.2013] Lodowa kraina, pracownia bombek i łańcuchów choinkowych czy spektakl teatralny to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowała firma Mondelez Polska, pomysłodawca tradycyjnego grudniowego spotkania mieszkańców Brzegu i okolic... (info)


NAJTAŃSZY TABLET W POLSCE

NAJTAŃSZY TABLET W POLSCE [04.12.2013] Na Klientów NEONET czekają produkty w rekordowo niskich cenach: m.in. tablet GOCLEVER za 99 zł oraz 32-calowy telewizor za 799 zł.. (info)


Św. Mikołaj i elfy w Bonarce… już drugi raz!

Św. Mikołaj i elfy w Bonarce… już drugi raz! [04.12.2013] Nie lada gratka dla wszystkich grzecznych dzieci! Święty Mikołaj wraz z wesołą gromadką elfów postanowił po raz drugi zawitać do Bonarki. I tym razem zostaną tam na dłużej... (info)


Solidna praca gwarancją sukcesu

Solidna praca gwarancją sukcesu [04.12.2013] Polską gospodarkę tworzą rodzime firmy, które swój dynamiczny rozwój zawdzięczają solidnej pracy i zaangażowaniu założycieli oraz pracowników... (info)


Wyjątkowe mikołajki w Parku Handlowym Bielany

Wyjątkowe mikołajki w Parku Handlowym Bielany [04.12.2013] Gdzie można spotkać Świętego Mikołaja? W Parku Handlowym Bielany i to przez trzy dni.Św. Mikołaj wraz ze śnieżynką będą przeprowadzać konkursy dla dzieci!.. (info)

Kluczowe incydenty naruszenia bezpieczeństwa, które ukształtowały krajobraz zagrożeń w 2013 r. [04.12.2013] Niektóre z rewelacji, jakie pojawiły się w ubiegłym roku, zrodziły pytania dotyczące sposobu, w jaki wykorzystujemy obecnie internet, oraz rodzaju zagrożeń, na jakie jesteśmy narażeni... (info)


CIN&CIN i siedem życzeń duetu paprocki&brzozowski

CIN&CIN i siedem życzeń duetu paprocki&brzozowski [04.12.2013] Czarny kot, kostki do gry, czterolistne koniczyny i magiczne bile-wyrocznie - symbole przeznaczenia stworzyły zaskakującą oprawę 13. urodzin duetu paprocki&brzozowski połączonych z pokazem kolekcji wiosna/lato 2014... (info)


Kids Challenge w Blue City – II edycja Wielkiego Turnieju Tańca w towarzystwie bąbelków Piccolo

Kids Challenge w Blue City – II edycja Wielkiego Turnieju Tańca w towarzystwie bąbelków Piccolo [04.12.2013] Widowiskowe show porwie do tańca wszystkie dzieci, które 7 i 8 grudnia odwiedzą Centrum Handlowe Blue City... (info)


Energooszczędność w praktyce

Energooszczędność w praktyce [04.12.2013] Opłaty z tytułu zużycia energii elektrycznej stanowią jeden z podstawowych kosztów działalności przedsiębiorstwa. Wzrost świadomości przedstawicieli sektora MSP w zakresie oszczędzania niesie więc za sobą potrzebę optymalizacji tego rodzaju kosztów... (info)


GWIAZDKOWE EKOWARSZTATY

GWIAZDKOWE EKOWARSZTATY [04.12.2013] Czas przedświątecznych przygotowań trwa w najlepsze. Trwa też cykl warsztatów plastyczno-recyklingowych poświęconych pomysłom na niebanalne ozdoby choinkowe i prezenty. Kolejne zajęcia już 8 grudnia!.. (info)


Gminy w lepszym świetle

Gminy w lepszym świetle [04.12.2013] Polskie miasta oświetlane są obecnie przez ponad 3 miliony opraw generujących pobór energii elektrycznej na poziomie 1500 GWh rocznie. Łączny koszt ich funkcjonowania to ok. 680 mln złotych w skali 12 miesięcy... (info)


Łącznik obrotowy dwukierunkowy GN 490

Łącznik obrotowy dwukierunkowy GN 490 [04.12.2013] Piaseczno, 4 grudnia 2013 r. – Firma Elesa+Ganter rozszerzyła uniwersalny system mocowania czujników o łącznik obrotowy, dwukierunkowy o oznaczeniu GN 490... (info)

W Toruniu Mikołajki na lodzie [04.12.2013] 6 grudnia 2013 r. w Toruniu otworzą swe podwoje ślizgawki pod chmurką. Jedno lodowisko powstanie na pl. Św. Katarzyny, drugie w kompleksie sportowym Przy Skarpie... (info)


Wielkie tłumy na otwarciu Galerii Renova!

Wielkie tłumy na otwarciu Galerii Renova! [04.12.2013] W ubiegłą sobotę, 30 listopada, warszawska Galeria Renova (znana do niedawna jako Galeria Rembielińska) przeżywała prawdziwe oblężenie. Wszystko za sprawą imprezy inaugurującej otwarcie odmienionego wizualnie centrum... (info)


Mikołajkowy wieczór z Hiszpańską Oliwką

Mikołajkowy wieczór z Hiszpańską Oliwką [04.12.2013] Wkrótce Mikołajki, czyli tradycyjnie czas obdarowywania się prezentami. Co dać ukochanej osobie, żeby sprawić jej przyjemność? Najbardziej cieszą prezenty przygotowane samemu, może warto w ten szczególny dzień przygotować coś specjalnego?.. (info)


Konkurs dla lubelskich organizacji pożytku publicznego: 1% na 100%

Konkurs dla lubelskich organizacji pożytku publicznego: 1% na 100% [04.12.2013] Agencja PR ROmedia ogłasza konkurs dla lubelskich organizacji pożytku publicznego. Nagrodą będzie przygotowanie i prowadzenie profesjonalnej trzymiesięcznej kampanii PR zachęcającej mieszkańców Lublina do przekazania 1% na zwycięską organizację... (info)


Mikołajki w Hotelu Interferie Medical SPA w Świnoujściu

Mikołajki w Hotelu Interferie Medical SPA w Świnoujściu [04.12.2013] 8 grudnia hotel Inteferefie Medical SPA w Świnoujściu zaprasza na wyjątkowe Mikołajki dla dzieci i rodziców. Dla mieszkańców miasta przygotowano wiele kulinarnych, sportowych i kosmetycznych atrakcji... (info)


Wrocławskie Targi Dobrych Książek także dla dzieci!

Wrocławskie Targi Dobrych Książek także dla dzieci! [04.12.2013] Już 5 grudnia ruszą 22.Wrocławskie Targi Dobrych Książek. To święto wszystkich miłośników literatury, także tych najmłodszych! Organizatorzy pamiętali o dzieciach i specjalnie dla nich przygotowali mnóstwo atrakcji... (info)

2014 choinek do rozdania! [04.12.2013] Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz nowego, 2014 roku, Centrum Handlowe Korona przygotowało 2014 choinek dla swoich klientów... (info)


Historia opowiedziana obrazem

Historia opowiedziana obrazem [04.12.2013] Niezwykłe kobiety, fascynujące tematy, inspirujące pomysły, to uczyniło warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel w Hotelu SPA Dr Irena Eris wydarzeniem, o którym się mówi... (info)


Jadalnię każdy mieć może

Jadalnię każdy mieć może [04.12.2013] Dom to przestrzeń w której powinniśmy się czuć najlepiej. Urządzona nie tylko pięknie, ale i funkcjonalnie. Jednym z najważniejszych miejsc, w którym spędzamy czas na rozmowach i jedzeniu wśród rodziny oraz przyjaciół jest jadalnia... (info)

MLP Group przedłuża umowę z Kongsberg Automotive Sp. z o.o. [04.12.2013] Firma Kongsberg Automotive przedłużyła umowę najmu w parku MLP Pruszków I. Łączna powierzchnia produkcyjno-magazynowa wraz z pomieszczeniami biurowymi wynajmowana przez norweski koncern motoryzacyjny wynosi blisko 12 000 m2... (info)

Zabezpiecz elewacje przed uszkodzeniem mechanicznym [04.12.2013] Grad z nieba, spadająca gałąź – to tylko nieliczne z niespodziewanych przypadków mogące dość poważnie uszkodzić elewację budynku... (info)


Krem ochronny na wiatr i mróz SPF 20 - emolient z wysokim filtrem UV

Krem ochronny na wiatr i mróz SPF 20 - emolient z wysokim filtrem UV [04.12.2013] Zimą skóra dziecka narażona jest na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak wiatr, mróz czy promieniowanie UV... (info)

Getin Bank - 50 zł za 5 na egzaminie w Promocji dla Studentów [04.12.2013] Już po najbliższej sesji, aktywni użytkownicy otwartego w ramach promocji rachunku Getin UP otrzymają od Banku 50 zł za każdy egzamin zdany na piątkę. Promocja obejmie 3 kolejne sesje egzaminacyjne, studenci będą mogli zyskać nawet 250 zł rocznie... (info)


Poczuj magię świąt z Magnolia Park

Poczuj magię świąt z Magnolia Park [04.12.2013] Fabryka ozdób świątecznych i pokaz wytwarzania lizaków. Kreatywne gry i warsztaty dla dzieci oraz spotkanie z Mikołajem. To tylko część rozrywek, jakie przygotowała Magnolia Park. W dniach 6-22 grudnia galeria stanie się domem Świętego Mikołaja... (info)


W Katowicach kupujących nie brakuje

W Katowicach kupujących nie brakuje [04.12.2013] Choć w porównaniu z innymi aglomeracjami, liczba inwestycji w Katowicach jest dość skromna, powstaje w nich najwięcej mieszkań w województwie śląskim... (info)


Przywołaj dziecięce wspomnienia ze świątecznymi, bajkowymi kolekcjami Villeroy & Boch

Przywołaj dziecięce wspomnienia ze świątecznymi, bajkowymi kolekcjami Villeroy & Boch [04.12.2013] W czasach dzieciństwa święta były odbierane zachłannie wszystkimi zmysłami. Chciałbyś przeżyć to jeszcze raz? Villeroy & Boch zaprasza w niezwykłą podróż! Za sprawą kolekcji bożonarodzeniowych na nowo przeniesiesz się do krainy beztroski i fantazji... (info)


Polski system ERP Navireo w piekarniach w Londynie i Manchesterze

Polski system ERP Navireo w piekarniach w Londynie i Manchesterze [04.12.2013] System Navireo, produkowany przez firmę InsERT, został wdrożony w piekarniach Polish Village Bread w Londynie i Manchesterze. Navireo w wersji dla piekarni i cukierni zarządza m.in. zwrotami, zamówieniami i dostawami, planowaniem produkcji... (info)


Ilość rdzeni, a wydajność Androida

Ilość rdzeni, a wydajność Androida [04.12.2013] Producenci sprzętu komputerowego prześcigają się w zaopatrywaniu go w coraz to nowsze i bardziej zaawansowane rozwiązania. Z kolejnymi modelami otrzymujemy więcej pamięci RAM i bardziej wydajne procesory... (info)


Konkurs Avans i Samsung – do wygrania Opel Corsa!

Konkurs Avans i Samsung – do wygrania Opel Corsa! [04.12.2013] Avans ruszył właśnie z nowym konkursem organizowanym wspólnie z marką Samsung. Nagrodą główną w konkursie jest samochód – Opel Corsa, a co drugi uczestnik otrzyma od Avans telefon Samsung. Do wygrania również telewizory i smartfony... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...