informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 30

Mbank wchodzi do porównywarek. [04.12.2008] Mbank jako drugi direct po Benefia24 kalkuluje swoją ofertę na platformie największej porównywarki ubezpieczeń ipolisa.pl. Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, że do końca roku Mbank gwarantuje najniższą cenę OC i AC... (info)

Pierwsza publiczna oferta AutoGuard S.A. [04.12.2008] AutoGuard S.A. opublikował w dniu 4 grudnia Prospekt emisyjny i zamierza przeprowadzić pierwszą publiczną ofertę akcji. W ramach Transzy Inwestorów Instytucjonalnych oferowanych będzie 2,25 mln akcji serii B, natomiast w ramach Transzy Otwartej 0,75 mln akcji... (info)


Czy inwestujący w fundusze mogą bez obaw wyjechać na urlop?

Czy inwestujący w fundusze mogą bez obaw wyjechać na urlop? [04.12.2008] Urlop powinien kojarzyć się z beztroskim wypoczynkiem. Odpoczynkiem od pracy, spraw bieżących, zarządzania finansami. Ale czy to do końca możliwe? Jak zabezpieczyć się przed stratami na rynku funduszy bez konieczności codziennego monitorowania rynku?.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 04.12.2008 [04.12.2008] Mocne cięcie stóp procentowych przez ECB. W czwartek na GPW indeksy rosły od samego początku, a w trakcie dnia sytuacja byków z każdą godziną stawała się coraz lepsza... (info)

Otwarte spotkanie edukacyjne dla pacjentów i ich bliskich w Częstochowie [04.12.2008] W sobotę, 6 grudnia o godzinie 10.00 w auli Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny przy ul. Bialskiej 104/118 odbędzie się otwarte spotkanie edukacyjne w ramach Programu „Rak to nie wyrok”. Wstęp wolny... (info)


Cyfrowy obraz w ramie art deco - Mistral LTV 19CB06 Już od stycznia 2009!

Cyfrowy obraz w ramie art deco - Mistral LTV 19CB06 Już od stycznia 2009! [04.12.2008] Firma Mistral Polska z początkiem roku 2009 dołącza do swojej oferty nowy produkt. Mistral LTV 19CB06 to niezwykle funkcjonalny 19” telewizor LCD z wbudowanym odtwarzaczem CD i DVD... (info)

Warto wiedzieć – fundusze aktywów niepublicznych [04.12.2008] Współczesne rynki finansowe pozwalają na uczestnictwo w rynku aktywów niepublicznych większej ilości inwestorów, nawet tych którzy dysponują skromnymi zasobami... (info)

"Pajacyk" Polskiej Akcji Humanitranej w wirtualnym świecie Second Life [04.12.2008] W tym roku po raz pierwszy Polska Akcja Humanitarna zbiera pieniądze na Program Pajacyk w wirtualnym świecie. Od 5 do 7 grudnia można pomóc niedożywionym dzieciom z najbiedniejszych rodzin, siedząc przed monitorem komputera... (info)

Kolporter konsoliduje handel na Śląsku [04.12.2008] Kolporter Sieci Handlowe przygotował projekt konsolidacji handlu, który pozwoli właścicielom sklepów i lokalnym hurtownikom uzyskać szereg korzyści handlowych. Innowacyjny model najpierw będzie realizowany na Śląsku i w centralnej Polsce... (info)


Inwestujący w fundusze mają już swojego Opiekuna.

Inwestujący w fundusze mają już swojego Opiekuna. [04.12.2008] opiekuninwestora.pl to serwis dla wszystkich zainteresowanych funduszami inwestycyjnymi. Po raz pierwszy w Polsce dostarcza analizy statystyczne funduszy dopasowane do profili inwestorów oraz system powiadomień monitorujących strategie inwestycyjne... (info)

Polska - Szwajcaria 1:1 [04.12.2008] Nowa linia drobnicowa w ofercie DB Schenker • regularne połączenia pomiędzy DB Schenker i Szwajcarią odpowiedzią na potrzeby firm, dla których w budowaniu przewagi konkurencyjnej liczą się codzienne dostawy.. (info)

Rozwój sieci logistycznej DB Schenker w Polsce [04.12.2008] Nowy terminal w nowoczesnym parku logistycznym w Rzeszowie obsługuje ponad 30 regularnych codziennych połączeń samochodowych. DB Schenker uruchomił nowy cross-dockingowy terminal logistyczny w Rzeszowie.. (info)

Prawa Człowieka Dotyczą Nas Wszystkich [04.12.2008] 60 Rocznica Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka w publicznych kanałach telewizyjnych oraz w sieci www i mobilnej sieci WAP. Obejrzyj przygotowane specjalnie na tę okoliczność spoty filmowe... (info)

Komentarz Expandera: Rynek znów na krawędzi (2.12.2008) [04.12.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Ileż to już razy w ostatnich miesiącach przeżywaliśmy podobną sytuację, jak w ostatnich dniach. Przez kilka sesji amerykański rynek dawał złudne poczucie swojej siły..... (info)


Czego pragną mężczyźni?

Czego pragną mężczyźni? [04.12.2008] Nie muszą pasować do spódnicy, posiadać fantazyjnych dodatków i odcieni. Muszą być jednak wygodne, trwałe i ciepłe – tego wymagają panowie od butów na zimę. Geox proponuje męskie, komfortowe, oddychające obuwie za kostkę - w wersji praktycznej i eleganckiej... (info)

Sztuka zakupów - jak nie zginąć w gąszczu kuszących promocji [04.12.2008] Akademia Rodzinnych Finansów radzi, jak przygotować się do zakupów, by uniknąć pokus, które szykują dla nas właściciele sklepów, nie ulegać impulsom i nie kupować rzeczy „nikomu niepotrzebnych”... (info)

Telepresence – doskonałe narzędzie biznesowe w czasie kryzysu [04.12.2008] Teleobecność (ang. telepresence) oraz wideokonferencje to narzędzia, które mogą pomóc firmom odpowiedzieć na obecne wyzwania związane z globalną recesją ekonomiczną... (info)


V Warszawski Otwarty Festiwal Badmintona

V Warszawski Otwarty Festiwal Badmintona [04.12.2008] W weekend 6 i 7 grudnia w Warszawie odbędzie się V Warszawski Otwarty Festiwal Badmintona. W ramach Festiwalu rozegrane zostaną młodzieżowe i dziecięce turnieje: Krajowy Otwarty Turniej Juniorów..... (info)

Podsumowanie i prognozy Gold Finance - GPW [04.12.2008] Mijający rok dla klientów TFI okazał się mocno rozczarowujący. Inwestorzy, którzy lokowali środki w agresywne fundusze inwestycyjne, w skrajnych przypadkach mogli stracić nawet ponad 60%... (info)


Masz już pomysł na Sylwestra?

Masz już pomysł na Sylwestra? [04.12.2008] Przerwa świąteczna zbliża się wielkimi krokami. Warto odreagować zimowe mrozy i pomyśleć o urlopie. Jakie są najlepsze pomysły na spędzenie przerwy świąteczno-noworocznej? HolidayCheck, niezależny portal internetowy z opiniami o hotelach już je zna... (info)

Investor FIZ zyskał 4% w listopadzie [04.12.2008] Jak wynika z ostatniej comiesięcznej wyceny funduszu Investor FIZ, wartość jego certyfikatów inwestycyjnych wzrosła w listopadzie o 4%. Dla porównania, w tym samym czasie indeks WIG spadł o 4,5%. Należy przypomnieć, że w październiku Fundusz zarobił 10,74%... (info)


Nowe oprogramowanie dla dysków sieciowych QNAP

Nowe oprogramowanie dla dysków sieciowych QNAP [04.12.2008] Firma QNAP udostępniła nowy firmware w wersji 2.1.0. Nowe oprogramowanie wprowadza obsługę iSCSI oraz szyfrowanie AES 256-bit wolumenów, automatyczne blokowanie adresów IP i wysyłanie alarmowych SMS z alarmem... (info)


Rewolucja na polskim rynku wkrętarek akumulatorowych – Swing Drill FDSD-1800K2

Rewolucja na polskim rynku wkrętarek akumulatorowych – Swing Drill FDSD-1800K2 [04.12.2008] W ofercie firmy Proma Polska znalazła się innowacyjna Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa FDSD-1800K2 zwana SWING DRILL. To wielofunkcyjne urządzenie dzięki udoskonalonej budowie głowicy znacznie ułatwia pracę w miejscach trudnodostępnych... (info)


Świąteczne porządki z mikrofibrą marki Stella pack

Świąteczne porządki z mikrofibrą marki Stella pack [04.12.2008] Tym, którym czyszczenie luster oraz mycie okien zdecydowanie nie kojarzy się ze świątecznym nastrojem, Stella Pack S.A. proponuje ściereczkę z mikrofibry do szyb i luster. Ściereczka idealnie usuwa smugi ze szklanych powierzchni i nie pozostawia śladów... (info)


Blu-ray + DivX za 999 zł

Blu-ray + DivX za 999 zł [04.12.2008] Przedstawiamy najnowszy odtwarzacz Blu-ray marki Funai o nazwie kodowej B1-M110.Oprócz płyt Blu-ray, DVD oraz CD, urządzenie ma także dodatkową możliwość odtwarzania plików JPEG/MP3/WMA/DivX co sprawi, że nadal można się cieszyć posiadaną kolekcją audio-wideo... (info)


Prezent na fali

Prezent na fali [04.12.2008] Nie wiesz, co kupić pod choinkę? Jedyny pomysł, jaki przychodzi Ci do głowy, to kolejny niepotrzebny bibelot? W tym roku zaskocz swoją drugą połówkę. Podaruj oryginalny prezent - karnawałowy rejs promem Stena Baltica do Szwecji... (info)


Mieszkanie pokazowe Alpha

Mieszkanie pokazowe Alpha [04.12.2008] W czerwcu przyszłego roku RED Real Estate Development planuje oddanie mieszkań budowanych w I etapie realizacji osiedla ALPHA. Już teraz można obejrzeć mieszkanie pokazowe, w którym deweloper prezentuje jakość wykończenia i zastosowane rozwiązania.  .. (info)

Prezenty w Vobis.pl [04.12.2008] Wraz ze zbliżającym się jak co roku gorącym okresem świątecznych zakupów, Vobis za pośrednictwem sklepu internetowego www.vobis.pl chce ułatwić zadanie swoim Klientom. Firma proponuje wszystkim kompleksową obsługę bez wychodzenia z domu... (info)

Tysiące nagród do wygrania w Vobis [04.12.2008] „Świąteczne szaleństwo w sieci sklepów Vobis” to hasło promujące najnowszy konkurs dla klientów Vobis. By wygrać atrakcyjne nagrody wystarczy wypełnić kupon konkursowy wpisując swoje hasło reklamowe zaczynające się od słów „Vobis jest…”... (info)


Sylwestrowe serca z lodu

Sylwestrowe serca z lodu [04.12.2008] Karnawał już niedługo, czas planować sylwestrową imprezę. Zaskocz gości oryginalnymi pomysłami. Marka Paclan pomoże Ci udekorować drinki i desery lodowe przy użyciu samozamykających woreczków na lód Lodowe serduszka... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...