informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.12.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 30


Z widokiem na górę

Z widokiem na górę [04.12.2007] Inwestycje poza granicami Poznania cieszą się dużą popularnością. Atrakcyjne położenia oraz przystępne ceny to zachęta dla każdego poszukującego własnego lokum. Do takich ofert z pewnością zalicza się Osiedle Słoneczne w Mosinie... (info)


Promocja mikołajkowo - gwiazdkowa na komputery stacjonarne Maxdata

Promocja mikołajkowo - gwiazdkowa na komputery stacjonarne Maxdata [04.12.2007] Warszawa, 4 grudzień 2007: AJM Electronics poszerzył swoją ofertę produktową o komputery stacjonarne Maxdata. W związku z okresem mikołajkowo – gwiazdkowym firma postanowiła zrobić swoim Klientom niespodziankę... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 04.12.2007 [04.12.2007] Dzisiejsza sesja przebiegała bardzo spokojnie. Inwestorzy ponownie nie przejawiali wielkiej ochoty do handlu. Lekka przewaga kupujących i brak mocnej presji ze strony podażowej spowodował, że indeksowi WIG20 udało się zakończyć dzień wzrostem... (info)


Sztab „Studenci Warszawy”

Sztab „Studenci Warszawy” [04.12.2007] Już po raz trzeci studenci Uniwersytetu Warszawskiego utworzą największy studencki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. Celem tegorocznej akcji jest pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi... (info)


Nowe spojrzenie na łazienkę: Il Bagno Alessi dOt

Nowe spojrzenie na łazienkę: Il Bagno Alessi dOt [04.12.2007] Fiński producent armatury firma Oras po raz kolejny współpracując ze światowej sławy biurem designerskim odświeża swoją wizję łazienki. IL BAGNO ALESSI dOt jest połączeniem czystej formy z doskonałą funkcjonalnością... (info)


Nowe projektory full HD - BenQ W5000 i W20000 nowy wymiar kina domowego

Nowe projektory full HD - BenQ W5000 i W20000 nowy wymiar kina domowego [04.12.2007] Nowe projektory full HD - BenQ W5000 i W20000 nowy wymiar kina domowego Projektory kina domowego W5000 i W20000 wyposażono w technologię BenQ Senseye, układ Texas Instruments 1080p DLP® DMD oraz procesor obrazu HQV.. (info)


Muzyczna Lista Wszechczasów Marka Niedźwieckiego już w Internecie

Muzyczna Lista Wszechczasów Marka Niedźwieckiego już w Internecie [04.12.2007] One-2-One Media Solutions przygotował stronę internetową dla nowych programów Marka Niedźwieckiego „Złote, słodsze, najsłodsze”, „Piosenki z dzwoneczkami” oraz „Top Wszechczasów” emitowanych na antenie Radia Złote Przeboje... (info)


Program Młodzi Głosują w Gminie Jerzmanowice-Przeginia nagrodzony

Program Młodzi Głosują w Gminie Jerzmanowice-Przeginia nagrodzony [04.12.2007] W miniony piątek 30 listopada 2007 roku delegacja uczniów i dyrekcja Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Akademii Krakowskiej w Jerzmanowicach odebrała w biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie nagrodę za przeprowadzona akcję „Młodzi Głosują”... (info)

Oracle prezentuje najnowszą wersję Oracle Fusion GRC Intelligence [04.12.2007] Na konferencji OpenWorld w San Francisco firma Oracle zaprezentowała najnowszą wersję oprogramowania Oracle Fusion Governance Risk and Compliance (GRC) Intelligence... (info)

Firma Mieszko Wybitnym Eksporterem Roku 2007 ! [04.12.2007] Stowarzyszenie Eksporterów Polskich po raz piąty przyznało nagrody najlepszym polskim eksporterom. Wśród nagrodzonych znalazła się firma Mieszko, której przyznano tytuł Wybitnego Eksportera Roku 2007... (info)


Domofony, wideofony Nova BPT

Domofony, wideofony Nova BPT [04.12.2007] Odbiorniki domofonowe i wideodomofonowe serii NOVA firmy BPT zostały stworzone z myślą o wymagających klientach, którzy bardzo szybko docenili w nich estetykę, subtelność i kompaktowość rozwiązania oraz elastyczność doboru różnych układów funkcjonalnych... (info)

Wyniki Finansowe Grupy AAA Auto N.V za dziewięć miesięcy 2007roku [04.12.2007] Obroty Grupy AAA AUTO wzrosły o 32%, osiągając ilość 60.125 sprzedanych samochodów. Dochód Całkowity osiągnął wartość 350,2 miliona euro, co stanowi wzrost o 40% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego... (info)


Kosmetyki na Mikołajki!

Kosmetyki na Mikołajki! [04.12.2007] Portal ByćKobietą.pl oraz firma Abacosun zapraszają do udziału w Mikołajkowym Konkursie! Spraw sobie prezent na Mikołajki, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj zestaw profesjonalnych kosmetyków!.. (info)

Paco de Lucia: ciągle myślę o gitarze [04.12.2007] Jego ojciec sprzedawał tkaniny i zarabiał grą na gitarze. Bracia pomogli mu rozwijać talent. Wreszcie gitary stały się drugą rodziną Paco de Lucia. Rozmowa z jednym z największych gitarzystów świata tylko w Polskim Radiu Wrocław (środa, 5 grudnia).. (info)


Zwierzaka łap w sieci !

Zwierzaka łap w sieci ! [04.12.2007] W sieci aż roi się od różnych ogłoszeń o zwierzętach poszukujących domów. Można je znaleźć wszędzie. W różnych formatach, z różną ilością danych, ze zdjęciami i bez nich. Od przybytku głowa nie boli? Oj, boli, boli! Ale może już niedługo..... (info)

Siódma edycja Cyberindeksu rozpoczęta! [04.12.2007] CyberINDEKS, czyli Olimpiada Naukowa WSKiZ, to cykl prezentacji, konkursów i imprez, których celem jest upowszechnianie wiedzy o możliwościach edukacji w szkołach wyższych... (info)


GETAC V100 - tablet pc klasy rugged

GETAC V100 - tablet pc klasy rugged [04.12.2007] V100 to najnowsza konstrukcja firmy GETAC. Występuje w dwóch wariantach z ekranem dotykowym 10.4" oraz 12.1", który może być obracany dzięki czemu komputer może być wykorzystywany jak zwykły laptop lub tablet... (info)

Zarządzanie zdrowiem społecznym i edukacją menedżera ochrony zdrowia [04.12.2007] Wydział Zarządzania i Ekonomii Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu wraz z Polskim Towarzystwem Nauk o Zdrowiu, Zakładem Organizacji i Zarządzania Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.. (info)


400-tysięczny samochód w AAA Auto

400-tysięczny samochód w AAA Auto [04.12.2007] Już 400 tysięcy kierowców sprzedało swoje auta międzynarodowej firmie AAA Auto Group, zajmującej się obrotem samochodami używanymi. Ta okrągła liczba przypadła na polski salon w Piasecznie, który 27 listopada zakupił pięcioletnią Skodę Fabię 1.4... (info)

Naziemne HDTV w Wielkiej Brytanii [04.12.2007] Wielka Brytania, europejski lider w dziedzinie wprowadzania nowoczesnych technik telewizyjnych zdecydowała sie na wprowadzenie bezpłatnych programów HDTV w telewizji naziemnej... (info)

Uniwersalny szkodliwy kod - Kaspersky Lab na tropie [04.12.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, opublikował raport "Ewolucja szkodliwego oprogramowania: lipiec – wrzesień, 2007”. Autorzy artykułu ujawniają jak doszło do wykrycia "uniwersalnego kodu", wykorzystywanego w szeregu szkodliwych programów... (info)


Serce dla Serca w Święta Bożego Narodzenia

Serce dla Serca w Święta Bożego Narodzenia [04.12.2007] Święta Bożego Narodzenia to dla Polaków szczególny czas. To nie tylko prezenty, Mikołaj czy choinka. To czas wspólnego śpiewania kolęd, czas miłości i wybaczania. W tym szczególnym okresie potrafimy dostrzegać drugiego człowieka... (info)

Film Video Foto po raz jedenasty [04.12.2007] Tuż przed nadejściem kalendarzowej wiosny, bo w dniach 13 – 15 marca 2008 roku w Łodzi, odbędą się 11. Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Video i Kinowego, nazywane powszechnie targami FILM VIDEO FOTO... (info)


Karta Podarunkowa dla Klientów Arkadii

Karta Podarunkowa dla Klientów Arkadii [04.12.2007] Od 28 listopada Klienci Arkadii mogą dokonywać zakupów we wszystkich sklepach na terenie centrum za pomocą specjalnej Karty Podarunkowej. Karta ta może stać się doskonałym prezentem dla bliskich... (info)


Szanse na macierzyństwo

Szanse na macierzyństwo [04.12.2007] WHO – Światowa Organizacja Zdrowia – szacuje, że na świecie żyje 40-60 milionów par mających problemy z płodnością, co w przybliżonych szacunkach dla Polski daje liczbę prawie 1,3 mln par nie mogących zajść w ciążę... (info)

Mikołajkowy IPFON za grosza i bez Vat-u [04.12.2007] Operator telefonii internetowej IPFON przygotował dla swoich obecnych i przyszłych użytkowników mikołajkowe prezenty – rozmowy za 1 grosza oraz bramki VoIP bez VAT-u... (info)


Eiffage Budownictwo Mitex SA wybuduje budynek „Mokotów Plaza I” w Warszawie

Eiffage Budownictwo Mitex SA wybuduje budynek „Mokotów Plaza I” w Warszawie [04.12.2007] 15 listopada 2007 r. firma Eiffage Budownictwo Mitex SA podpisała kontrakt na realizację obiektu usługowo-biurowego „Mokotów Plaza I” przy ul. Postępu 6 w Warszawie... (info)

Zapach Xpertisa Sephora wybiera Xpertis Personel [04.12.2007] Sieć perfumerii Sephora zdecydowała się wesprzeć zarządzanie personelem wybierając system Xpertis autorstwa Macrologic SA. Wybór Sephory podyktowany był referencjami jakie przedstawił Macrologic i doskonałym dostosowaniem systemu do wymagań prawa... (info)


Nowe zestawy Ophera silver BPT

Nowe zestawy Ophera silver BPT [04.12.2007] Pojawiły się zestawy BPT z nową Opherą w wersji silver (trzy kolory ramek: srebrny, czarny biały). Oferowane zestawy występują w dwóch wersjach: standardowej i building (z portierem)... (info)


„Polska” goni peleton

„Polska” goni peleton [04.12.2007] W październiku pojawiła się poważna konkurencja dla czołowych dzienników – nowa gazeta „Polska” od razu zajęła szóste miejsce w raporcie Instytutu Monitorowania Mediów „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Od ścisłej czołówki dzielą ją tygodniki….. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...