informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.12.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 10


SPRAY S.A. publikuje prospekt emisyjny

SPRAY S.A. publikuje prospekt emisyjny [04.12.2006] Warszawski operator telekomunikacyjny SPRAY S.A. w dniu 29 listopada 2006r. opublikował prospekt emisyjny, na podstawie którego oferuje dotychczasowym akcjonariuszom w ramach prawa poboru 382.194 akcji serii I... (info)


BHP w BUDOWNICTWIE

BHP w BUDOWNICTWIE [04.12.2006] Budownictwo jest tą branżą, która zalicza się do najbardziej wypadkogennych gałęzi gospodarki, ponieważ występuje tam szereg prac zaliczanych do szczególnie niebezpiecznych np. prace na wysokościach, w wykopach... (info)


VMP-340VR to pierwszy odtwarzacz MP4 z bogatej oferty marki Trak, która z czasem poszerzy się o kolejne

VMP-340VR to pierwszy odtwarzacz MP4 z bogatej oferty marki Trak, która z czasem poszerzy się o kolejne [04.12.2006] Model VMP-340 VR marki Trak, przeznaczony jest dla osób ceniących wielofunkcyjność, odtwarza zarówno formaty audio jak i video.. (info)


Czym żyją faceci

Czym żyją faceci [04.12.2006] Niegrzeczny serwis dla niegrzecznych chłopców? Coś w tym jest!.. (info)


OPTIMA FORMA - Codziennie. Naturalnie. W(spa)niałe miejsce na mapie Wrocławia.

OPTIMA FORMA - Codziennie. Naturalnie. W(spa)niałe miejsce na mapie Wrocławia. [04.12.2006] Będąc we Wrocławiu nie możesz go ominąć - OPTIMA FORMA everyday SPA. Powstało ono w sierpniu 2006. Mieści się w centrum Wrocławia (ul. Świętego Mikołaja). Stworzono go z chęci dzielenia się spokojem, przyjemnością, relaksem..... (info)


Wszytsko w jednym palcu!

Wszytsko w jednym palcu! [04.12.2006] DMP-550VR Spike marki Trak to odtwarzacz MP3 o unikalnej stylistyce, dysponujący wysoką jakością dźwięku i niespotykaną prostotą obsługi.. (info)

CR3 - nowy model boxów do tuningu diesli [04.12.2006] Krakowski V-tech wprowadził na rynek najnowszą wersję popularnych modułów (boxów) do tuningu diesli... (info)

ADB otrzymało wyróżnienie w Programie INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI stając się tym samym liderem w zarządzaniu zasobami ludzkimi [04.12.2006] Advanced Digital Broadcast światowy lider rozwiązań dla telewizji cyfrowej został liderem w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Wyróżnienie to otrzymał w V edycji Programu Certyfikującego INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI... (info)


Podsumowanie działań Programu

Podsumowanie działań Programu "Głęboki oddech", który walczy z POChP [04.12.2006] Ponad 52 tysiące Polaków skorzystało dotychczas z akcji bezpłatnych badań spirometrycznych i konsultacji specjalistów chorób płuc w ramach Ogólnopolskiego Programu na Rzecz Walki z Przewlekłą Obturacyjną Chorobą Płuc „Głęboki Oddech”... (info)


Koncert Leszka Wójtowicza w „ Poezja i Muzyka w Ogrodzie”

Koncert Leszka Wójtowicza w „ Poezja i Muzyka w Ogrodzie” [04.12.2006] 9 grudnia o godzinie 18 Klub Artystyczno-Literacki Teatru Stygmator i Dyrekcja Ogrodu Botanicznego UJ zapraszają na spotkanie - koncert z cyklu POEZJA I MUZYKA W OGRODZIE... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...