informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.11.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 32


Profile i okapniki firmy Sopro – tradycja czy trwałość i nowoczesność?

Profile i okapniki firmy Sopro – tradycja czy trwałość i nowoczesność? [04.11.2013] Taras i balkon będzie prezentował się ładnie przez wiele lat, jeśli wykonany zostanie z materiałów najwyższej jakości, w tym profili i okapników Sopro, odpornych na korozję, zasolenie oraz wahania temperatury... (info)


Propagatorzy Innowacyjnej Technologii nagrodzeni, czyli Dimplex na tegorocznych targach RENEXPO®

Propagatorzy Innowacyjnej Technologii nagrodzeni, czyli Dimplex na tegorocznych targach RENEXPO® [04.11.2013] W dniach 16-17 października 2013 r. odbyła się w Warszawie już trzecia edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć również firmy Glen Dimplex... (info)


Kuferek dołączy do grona najemców Centrum Handlowego NoVa Park

Kuferek dołączy do grona najemców Centrum Handlowego NoVa Park [04.11.2013] W połowie października nastąpiło podpisanie umowy najmu, na mocy której wkrótce do grona najemców gorzowskiego centrum handlowego NoVa Park dołączy Kuferek – salon oferujący szeroką gamę produktów do aranżacji i wyposażenia domu... (info)


Zabezpiecz rury na zimę i śpij spokojnie

Zabezpiecz rury na zimę i śpij spokojnie [04.11.2013] Już wkrótce możemy spodziewać się kolejnego ataku zimy, która ma niszczycielski wpływ na rury przebiegające na zewnątrz budynków... (info)


Romantyczna najlepszą restauracją w Polsce

Romantyczna najlepszą restauracją w Polsce [04.11.2013] W trzeciej edycji konkursu Poland 100 Best Restauratnts 2013 by Selgros tytuł Najlepszej Restauracji w Polsce otrzymała Romantyczna z Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, której szefem kuchni jest Bartosz Budnik... (info)


50 urodziny Bolka i Lolka w Galerii SFERA

50 urodziny Bolka i Lolka w Galerii SFERA [04.11.2013] W listopadzie Bolek i Lolek, bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich bajek, skończą 50 lat. Z tej okazji w całym mieście będą odbywały się liczne wydarzenia artystyczne... (info)

Klienci Getin Banku płacą mobilnie w Biedronce [04.11.2013] W niespełna dwa tygodnie prawie 1,9 tys. Klientów Getin Banku zainstalowało na swoim smartfonie aplikację iKASA, umożliwiającą dokonywanie płatności mobilnych w sklepach sieci Biedronka... (info)


Przepis IKEA na świąteczną frajdę

Przepis IKEA na świąteczną frajdę [04.11.2013] Dzisiaj rozpoczyna się kolejna odsłona kampanii „Daj spokój – dom to frajda”, poprzez którą IKEA pragnie pokazać, że przygotowania do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nie muszą wiązać się z pośpiechem i stresem... (info)


Jacob’s Creek zaprasza na Dni Australii!

Jacob’s Creek zaprasza na Dni Australii! [04.11.2013] Piękne, zielone winnice, bajeczne krajobrazy i kangury – to właśnie zobaczymy w spocie telewizyjnym promującym Dni Australii sponsorowane przez dystrybutora wina Jacob’s Creek. Festiwal organizowany jest przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty... (info)

Banking Technology Awards dla Getin Banku [04.11.2013] Getin Bank zdobył główną nagrodę w międzynarodowym konkursie Banking Technology Awards w kategorii „Najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w usługach finansowych”. Laureaci zostali wyróżnieni podczas uroczystej gali finałowej w Londynie... (info)


Galposter realizuje projekt rebrandingu w Grupie BRE

Galposter realizuje projekt rebrandingu w Grupie BRE [04.11.2013] Galposter – spółka z Grupy Outsourcing Experts, specjalizująca się w procesach zmiany identyfikacji wizualnej – rozpoczęła projekt oznakowania 158 placówek należących do BRE Banku... (info)

Kaspersky Lab otrzymuje patent na autorską technologię wykrywania zagrożeń w spakowanych plikach [04.11.2013] Kaspersky Lab informuje, że uzyskał amerykański patent na system wykrywania szkodliwych programów zmodyfikowanych przy pomocy pakerów lub narzędzi służących do szyfrowania, które nie zostały jeszcze zidentyfikowane przez badaczy... (info)


Przesuwne drzwi tarasowe – funkcjonalne, bezpieczne, ciepłe i ciche

Przesuwne drzwi tarasowe – funkcjonalne, bezpieczne, ciepłe i ciche [04.11.2013] Drewniane drzwi przesuwne prowadzące do ogrodu lub na balkon to najlepszy sposób, aby pozostając w domu znaleźć się blisko przyrody. Poza tym dzięki takim dużym oknom pomieszczenie jest optycznie większe i dobrze doświetlone... (info)


Danonkowa Mapa Polski

Danonkowa Mapa Polski [04.11.2013] Odkrywaj ze swoją pociechą Polskę dzięki nowej promocji Danonków! Bajkowe puzzle pomogą Ci zamienić naukę geografii w fascynującą zabawę. Specjalna edycja Danonków dostępna w sklepach do końca lutego 2014 roku, wspaniale Ci w tym pomoże... (info)

Kulinarne uczty w ramach jubileuszowych Dni Belgijskich 2013 [04.11.2013] Dania kuchni molekularnej, światowej sławy belgijskie piwo, czy tradycyjne małże i frytki, to najważniejsze z przygotowanych atrakcji kulinarnych tegorocznych Dni Belgijskich... (info)


Odwiedź Targi Ślubne - zaplanuj swój ślub i wesele od A do Z

Odwiedź Targi Ślubne - zaplanuj swój ślub i wesele od A do Z [04.11.2013] Planujesz ślub i wesele? Poszukujesz miejsca, gdzie mógłbyś znaleźć i porównać wszystkie interesujące Cię oferty? Centrum Handlowe Auchan z myślą o narzeczonych przygotowało Targi Ślubne... (info)


Piotr Jaworowski zamyka drugi sezon kolekcji TEN by Fotolia

Piotr Jaworowski zamyka drugi sezon kolekcji TEN by Fotolia [04.11.2013] Fotolia prezentuje dziesiątego artystę drugiego sezonu TEN by Fotolia. Do projektu – jako pierwszy Polak – został zaproszony Piotr Jaworowski... (info)

W czym pomogą nam SMS-y? [04.11.2013] Krótkie wiadomości tekstowe kojarzą się nam przede wszystkim z codzienną komunikacją, która cechuje się szybkością i prostotą przekazu. Jak wynika z najnowszego raportu GUS w zeszłym roku Polacy wysłali 52,7 miliarda SMS-ów... (info)

SMS ostrzeże przed katastrofami naturalnymi [04.11.2013] Zagrożenia naturalne występujące na różnych terenach mogą powodować ogromne straty w gospodarce oraz znaczny uszczerbek w budżecie państwa. W przypadku tych zdarzeń kluczowe jest szybkie działanie i dobry przepływ informacji... (info)

„Bezpieczne prawa konsumentów na rynku finansowym” - ruszyła pierwsza edycja konkursu [04.11.2013] Rusza I edycja konkursu „Bezpieczne prawa konsumentów na rynku finansowym”. Nagrodą główną w programie jest 150 000 złotych - kapitał, który zwycięzca będzie mógł przeznaczyć na sfinansowanie projektu edukacyjnego w zakresie praw konsumenckich... (info)


Szewc Dratewka zawalczy o królewnę

Szewc Dratewka zawalczy o królewnę [04.11.2013] Jakie trzy zadania będzie miał do wypełnienia Szewczyk Dratewka, aby poślubić piękną królewnę, więzioną przez złą czarownicę? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą CH Auchan Komorniki... (info)


Urodzinowe zmagania młodych kucharzy w Bielsku-Białej

Urodzinowe zmagania młodych kucharzy w Bielsku-Białej [04.11.2013] Wspaniałe zapachy i wyborne smaki wypełnią w listopadowe weekendy CH Auchan Bielsko-Biała. Z okazji 12. urodzin galerii odbędą się tu bowiem bezpłatne kulinarne animacje dla najmłodszych gości... (info)


Vive la France! – pierwsze urodziny Centrum Handlowego Auchan Łomianki

Vive la France! – pierwsze urodziny Centrum Handlowego Auchan Łomianki [04.11.2013] Oh là là! Paryska atmosfera zagości w listopadzie w CH Auchan Łomianki z okazji pierwszych urodzin galerii. Francuska muzyka, warsztaty dla najmłodszych oraz konkurs czekają na wszystkich amatorów francuskiej kultury już od najbliższego piątku... (info)


Andrzej Wiśniowski finalistą konkursu „Przedsiębiorca Roku

Andrzej Wiśniowski finalistą konkursu „Przedsiębiorca Roku" [04.11.2013] Firma WIŚNIOWSKI to wiodący producent bram, ogrodzeń oraz stolarki stalowej i aluminiowej. Rynkowy sukces firmy nie byłby możliwy bez jej założyciela – Andrzeja Wiśniowskiego, który został finalistą 11. edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku"... (info)


STOP korozji na obiektach stalowych

STOP korozji na obiektach stalowych [04.11.2013] Rdza, czyli nalot o brunatnym zabarwieniu pojawiający się na powierzchni stalowych obiektów to efekt działania korozji chemicznej. Jest ona niczym innym jak reakcją chemiczną pomiędzy tlenem pochodzącym z powietrza, a żelazem... (info)


Poznaj mechanizm działania swojego szóstego zmysłu

Poznaj mechanizm działania swojego szóstego zmysłu [04.11.2013] W latach 50 XX wieku powstał pomysł stworzenia sztucznej inteligencji, noszącej nazwę AI (z j. ang. Artificial Intelligence). Jest to potencjalna inteligencja realizowana w procesie inżynieryjnym, a nie naturalnym... (info)


Rusza wspólna kampania marek Kettler oraz Polar

Rusza wspólna kampania marek Kettler oraz Polar [04.11.2013] Od listopada rusza nowa kampania reklamowa, która łączy dwie świetne marki sportowe: Kettler oraz Polar. Jedynie w sklepie redcoon.pl będzie można zakupić zestawy produktów obu tych producentów, które pomogą Wam osiągać lepsze wyniki treningów... (info)


El Sol – słońce, muzyka, dobre wino! Nowa kampania sponsorska marki El Sol

El Sol – słońce, muzyka, dobre wino! Nowa kampania sponsorska marki El Sol [04.11.2013] El Sol powraca do telewizji z nowym spotem! 1 listopada pod hasłem „El Sol – słońce, muzyka, dobre wino” rozpocznie się niemalże dwumiesięczna kampania marki, sponsora El Sol Salsa Festival... (info)


Nowy wymiar Cydru Lubelskiego – niedaleko pada jabłko od jabłoni

Nowy wymiar Cydru Lubelskiego – niedaleko pada jabłko od jabłoni [04.11.2013] W samym środku sezonu jabłkowego, najmodniejszy lekki napój alkoholowy zaowocował nową butelką Cydru Lubelskiego 330 ml... (info)


Jak mądrze wydać 6 mld euro?

Jak mądrze wydać 6 mld euro? [04.11.2013] Marcin Kotus, współtwórca serwisu internetowego Feender.com, agregującego oferty staży i praktyk zagranicznych, komentuje unijne plany walki z bezrobociem młodych... (info)


Tytuł Dobry Wzór 2013 dla wanny Palomba

Tytuł Dobry Wzór 2013 dla wanny Palomba [04.11.2013] Nowoczesna forma symbolizująca współczesny styl urządzania domowych salonów kąpielowych i zapowiedź rozwoju trendu wzorniczego i marketingowego – tak brzmiało uzasadnienie wyboru jury dla wolno stojącej wanny Palomba w konkursie Dobry Wzór 2013... (info)

W październiku w Polsce upadło 85 przedsiębiorstw zatrudniających około 3,8 tys. osób. [04.11.2013] Euler Hermes Collections na podstawie oficjalnych danych z Monitora Sądowego i Gospodarczego, zbadała sytuację polskich firm w październiku w kontekście bankructw. Sądy poinformowały o upadłości 85 firm (wobec 93 w październiku 2012 roku)... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...