informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.11.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 34


Forum Rynku Spożywczego 11 grudnia 2008 r., Warszawa (Hotel Sheraton)

Forum Rynku Spożywczego 11 grudnia 2008 r., Warszawa (Hotel Sheraton) [04.11.2008] Redakcja Magazynu Rynek Spożywczy oraz portaluspozywczego.pl wraz z wydawcą Grupą PTWP serdecznie zapraszają na: I Forum Rynku Spożywczego 11 grudnia 2008 r. Warszawa, Hotel Sheraton.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 04.11.2008 [04.11.2008] Giełdy rosną przed wyborami w USA. Wtorkowa sesja na GPW potwierdziła, że nasz rynek nadal chce rosnąć i inwestorom wcale nie śpieszy się z realizacją zysków. Również klienci TFI.. (info)

Certyfikat „Najwyższa jakość” dla Ponetex Logistics [04.11.2008] W dniu 3 listopada 2008 roku na deskach Teatru Nowego w Poznaniu kapituła Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością przyznała Certyfikaty „Najwyższa jakość”. Ten prestiżowy tytuł przypadł, już po razu drugi, firmie Ponetex Logistics!.. (info)


Michał Jarmuła w New Line Media.

Michał Jarmuła w New Line Media. [04.11.2008] Michał Jarmuła rozpoczął współpracę z agencją marketingu mobilnego – New Line Media. Nowy Account Manager, pomimo młodego wieku, ma już na koncie 3 lata doświadczenia w m-marketingu... (info)


Energia życia

Energia życia [04.11.2008] W słoneczny dzień otacza nas cały czas. Jej dobroczynne właściwości znano już 3000 lat temu w Chinach, dokąd sięga tradycja leczenie dłońmi. Jej naturalne przymioty stosowali do uzdrawiania indyjscy jogowie... (info)


Cholisept™ - gdy ból jest ostry i nie wiesz jak się go pozbyć.

Cholisept™ - gdy ból jest ostry i nie wiesz jak się go pozbyć. [04.11.2008] Infekcje gardła to prawdziwa plaga jesiennych dni. Odpowiadają za nie wirusy (około 70% -90% przypadków infekcji) i bakterie (ok. 10 – 30% przypadków)... (info)


Praca w warunkach doskonałych – krzesło LOBO

Praca w warunkach doskonałych – krzesło LOBO [04.11.2008] Każdy człowiek jest inny – poza wyglądem różnimy się proporcjami budowy ciała, wzrostem i wagą. Pomimo fizycznej odmienności łączy nas jednak wspólne nam wszystkim dążenie do zapewnienia ciału komfortowych warunków w każdej chwili dnia..... (info)


Cholinex® – kompleksowa pomoc w bólu gardła.

Cholinex® – kompleksowa pomoc w bólu gardła. [04.11.2008] Ból gardła, którego przyczyną w 70-90% są wirusy, nie jest tak dokuczliwy. Zamiast nagłego bólu, pojawia się drapanie i przykre uczucie suchości w gardle... (info)


Pora na dziąsła – czyli Banah Group dla Dentoseptu

Pora na dziąsła – czyli Banah Group dla Dentoseptu [04.11.2008] Poszerzyło się portfolio marek, dla których kreuje Banah Group. Do licznego grona dołączyły od września Dentosept i Dentosept A – produkty znajdujące się w portfelu jednego z liderów polskiego rynku OTC - firmy Europlant Phytopharm... (info)


Poznańska bitwa na sety.

Poznańska bitwa na sety. [04.11.2008] Poznańscy klubowicze już zacierają ręce. Kolejny półfinał konkursu Zostań DJ’em Bacardi B-Live 2008/2009 odbędzie się 8 listopada w stolicy Wielkopolski, w klubie SQ... (info)


Kolejny sezon golfowy zakończony

Kolejny sezon golfowy zakończony [04.11.2008] Kolejny rok turniejów i wytężonej akcji edukacyjno - promocyjnej. Przybywa zwolenników, golfistów i pól do gry. Polski Związek Golfa wraz z Braas i RuppCeramika dbali o medialną promocję oraz edukację w trakcie turnieju Golf Masters Series... (info)


Świeża ryba na czysto

Świeża ryba na czysto [04.11.2008] Przyrządzanie świeżej ryby jest dla wielu z nas czynnością kojarzącą się z mnóstwem sprzątania, a także nieprzyjemnym zapachem, pozostającym na blatach i deskach do krojenia. Papier do pieczenia marki PACLAN zaoszczędzi nam tych kłopotów... (info)

Targi SILESIA MINING EXPO pod patronatem ministra [04.11.2008] Honorowy patronat nad przyszłorocznymi targami górnictwa SILESIA MINING EXPO – SILMEX, które odbędą się w Sosnowcu, objął minister gospodarki Waldemar Pawlak... (info)

Lockheed Martin rozszerza zakres wdrożenia IFS Applications [04.11.2008] Firma IFS, globalny dostawca aplikacji dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że koncern Lockheed Martin rozszerzy zakres zastosowania IFS Applications™ w ramach Autonomicznego Informatycznego Systemu Wsparcia Logistycznego (ALIS) Myśliwca Wielozadaniowego F-35... (info)


Czekolady czar

Czekolady czar [04.11.2008] Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Przed włoskim znawcą wyrafinowanych wyrobów, słodkie doskonałości nie mają już żadnych tajemnic. Po zawiłych meandrach czekoladowego labiryntu LOACKER porusza się zgrabnie niczym primabalerina na deskach teatru Bolszoj... (info)


ATA-INT.LTD motywuje w Afryce

ATA-INT.LTD motywuje w Afryce [04.11.2008] Firma ATA-INT.LTD zorganizowała dla swoich najlepszych dealerów i partnerów biznesowych wyjazd motywacyjno-integracyjny. Był on nagrodą za najlepsze osiągnięcia w sprzedaży za rok 2007 i 2008... (info)


Piłkarze ZNICZ PRUSZKÓW grają dla chorego Szymka

Piłkarze ZNICZ PRUSZKÓW grają dla chorego Szymka [04.11.2008] We wtorek, 4 listopada o godzinie 18.00, na pruszkowskim stadionie ZNICZ odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - mecz charytatywny pod hasłem „PODARUJ WZROK SZYMKOWI”... (info)

Ekskluzywna kolekcja podróżnicza [04.11.2008] Media Service wraz z Discovery Atlas zapraszają widzów w niezwykłą podróż przez najciekawsze zakątki Ziemi – z Włoch do słonecznej Australii, a po drodze zwiedzanie Meksyku, Brazylii oraz międzylądowanie w RPA... (info)

Investor FIZ zarobił blisko 11% w ciągu miesiąca [04.11.2008] Pomimo, że październik był jednym z najtrudniejszych miesięcy w historii giełd oraz funduszy inwestujących na rynkach akcji, zarządzający Funduszem Investor FIZ wypracowali bardzo dobry wynik... (info)


Zaawansowane, gigabitowe karty PCI Express w ofercie TRENDnet

Zaawansowane, gigabitowe karty PCI Express w ofercie TRENDnet [04.11.2008] Nowe rozwiązania stosowane są w przedsiębiorstwach, w serwerowniach przez administratorów systemu. Karty są gigabitowe i przy wykorzystaniu technologii Full Duplex pozwalają przesyłać dane z prędkością 2Gb/s... (info)


Smacznego po europejsku

Smacznego po europejsku [04.11.2008] Czy chcesz poznać smaki wprost ze stołów europejskich stolic, jednocześnie nie ruszając się z zacisza swojej kuchni? Dzięki nowym daniom POLTINO już w 10 minut możesz poznać kulinarne gusta Francuzów lub Włochów albo powrócić do staropolskiego smaku... (info)

Mini Wirtualna Polska [04.11.2008] Kontent rozszerzony o dodatkowe serwisy tematyczne oraz galerie zdjęć, nowy layout, usprawniona nawigacja – Wirtualna Polska przebudowała serwis mini.wp.pl, dedykowany na telefony komórkowe i inne urządzenia przenośne typu MDA/ PDA... (info)


Projekt (przez) Internet

Projekt (przez) Internet [04.11.2008] Jakość, umiar i smak… – uśmiecha się Zuzanna Szpejnowska, właścicielka firmy StudioZ ze Szczecina – Marzę, by każde współczesne wnętrze przywodziło na myśl te trzy pojęcia... (info)


Restauracja Toya Golf zaspokoi apetyt na życie

Restauracja Toya Golf zaspokoi apetyt na życie [04.11.2008] Restauracja Toya Golf to miejsce wyjątkowe na kulinarnej i biznesowej mapie Wrocławia. Stanowi ona największą i najbardziej reprezentacyjną część otwartego wiosną Domu Klubowego... (info)


Magia dnia …

Magia dnia … [04.11.2008] Tiule, aksamity i ciężkie drelichowe kreacje … Czy nasze maleństwo w tym pięknym dniu, musimy ubierać w dziecięce wydanie sukni ślubnej, albo niewygodny mini garnitur?.. (info)


Płyty wedi XL i XXL – duży może więcej

Płyty wedi XL i XXL – duży może więcej [04.11.2008] Wodoodporne i termoizolacyjne, lekkie i łatwe w obróbce, a do tego dostępne w większym rozmiarze. Do znanych już zalet swoich płyt budowlanych firma wedi dodaje kolejne – rozmiary XL i XXL zapewniające oszczędność czasu i materiałów... (info)


BenQ: nowe monitory z regulacją wysokości i kąta obrotu ekranu

BenQ: nowe monitory z regulacją wysokości i kąta obrotu ekranu [04.11.2008] G2200WT/G2400WT – ekologiczne i bezpieczne materiały (zgodność z RoHS), możliwość regulacji wysokości matrycy, certyfikat TCO003i Energy Star oraz technologie Senseye+Photo,.. (info)

Firmy.net w portalu Money.pl [04.11.2008] Firmy.net – portal kompleksowo promujący firmy w Internecie - podpisał umowę partnerską z serwisem finansowym Money.pl. Współpraca polega na udostępnianiu użytkownikom Money.pl bazy danych firm i instytucji Firmy.net... (info)

Jak w kalejdoskopie [04.11.2008] Jak w kalejdoskopie zmienia się obecnie sytuacja na rynku finansowym w naszym kraju. Echa kryzysu, panika giełdowych inwestorów, perturbacje związane z wahaniami kursów walut, pakiet zaufania Narodowego Banku Polskiego dla banków, wciąż drożejące kredyty,.. (info)

Długi weekend w kobiecym stylu [04.11.2008] Zbliża się długi weekend, kolejny w tym roku, jest to wspaniała możliwość aby bez proszenia szefa o urlop spędzić czas w innym otoczeniu niż służbowe biurko... (info)


Joker dla środowiska

Joker dla środowiska [04.11.2008] Farba Eko-Joker marki TIKKURILA, posiada Europejski Znak Ekologiczny (European Eco-label). Tym prestiżowym znakiem w postaci stokrotki wyróżniane są wyroby, których technologia wytwarzania i one same są przyjazne dla środowiska oraz dla użytkowników... (info)


Charles Vögele - witamy zimę ze spokojem

Charles Vögele - witamy zimę ze spokojem [04.11.2008] W sezonie zimowym 2008/09 modne są przede wszystkim połączenia różnych rodzajów materiałów i obszerne ubrania. Główne trendy tegorocznej kolekcji to elegancja, szyk i indywidualizm... (info)

Świat po raz czwarty pobiegnie w Kościanie [04.11.2008] Już w niedzielę 9 listopada wszyscy, którzy kochają bieganie, będą mogli sprawdzić się na trasie IV Międzynarodowego „KOŚCIAŃSKIEGO PÓŁMARATONU” im. dr. Henryka Florkowskiego. Zawodnicy z Polski i ze świata wystartują o godzinie 13.00... (info)


Podłogi drewniane Royal Floor Buk Naranja – olśniewają pomarańczowym blaskiem

Podłogi drewniane Royal Floor Buk Naranja – olśniewają pomarańczowym blaskiem [04.11.2008] Podłogi z bukowego drewna nadają klimat każdemu wnętrzu. Pięknym naturalnym wyglądem wprowadzają do domu przytulną atmosferę. Bukowa deska jest niezwykle trwała i elegancka... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...