informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.10.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 23

PRZEDPREMIEROWY ODSŁUCH NOWEJ PŁYTY LORY SZAFRAN „NAD RANEM” W DEEZER! [04.10.2013] Artystka jazzowa, obdarzona zjawiskowym głosem i wyjątkową wrażliwością muzyczną – Lora Szafran – powraca ze swoim najbardziej dojrzałym materiałem. Wzruszający album „Nad Ranem" od dziś dostępny jest przedpremierowo tylko w serwisie Deezer... (info)

Krajowa Izba Doradców Podatkowych wspiera międzynarodową konferencję Tax Legislation [04.10.2013] KIDP jako podmiot współpracujący uczestniczy w organizacji Międzynarodowej Konferencji Podatkowej Tax Legislation: Legal Standards, Trends, Challenges. Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-12 października br. na Wydziale Prawa i Administracji UŁ... (info)


Światowy Dzień Uśmiechu z LISTERINE®

Światowy Dzień Uśmiechu z LISTERINE® [04.10.2013] Dzisiaj,4 października znajdźmy 100 powodów do uśmiechu, gdyż przed nami jeden z najszczęśliwszych dni w roku – Światowy Dzień Uśmiechu!.. (info)


Weekend aktywności ruchowej z Socatots!

Weekend aktywności ruchowej z Socatots! [04.10.2013] Najbliższy weekend (5-6.10) upłynie w Arkadach Wrocławskich pod znakiem zabawy dla najmłodszych. W trakcie 2. edycji Socatots „Maluszki w akcji” dzieci będą mogły rozwijać umiejętności w trakcie zajęć ruchowych pod okiem wykwalifikowanych trenerów... (info)


Skóra na skórze – biżuteryjny must have jesieni

Skóra na skórze – biżuteryjny must have jesieni [04.10.2013] Biżuteria skórzana to był hit szalonych lat osiemdziesiątych. Pokochały ją wówczas tlenione blondynki i niepokorni wyznawcy punk rocka... (info)


Labemo – najnowsza drukarka etykiet od Casio

Labemo – najnowsza drukarka etykiet od Casio [04.10.2013] Firma Casio coraz mocniej opanowuje segment biurowy. Po kalkulatorach skierowanych do biznesu przyszła kolej na drukarki etykiet... (info)


Konsumenci przetestują produkty FRoSTY

Konsumenci przetestują produkty FRoSTY [04.10.2013] FRoSTA zachęca konsumentów do oceny nowości produktowych. Do pierwszej edycji programu „FRoSTERZY” można zgłosić się za pomocą specjalnej aplikacji na Facebooku... (info)

W Toruniu żyje się lepiej niż dobrze [04.10.2013] Toruń zajmuje 1. miejsce pod względem jakości życia w Diagnozie Społecznej 2013, którą regularnie przygotowują naukowcy pod kierownictwem prof. Janusza Czapińskiego... (info)

FORTE ARTUS FESTIVAL 2013 w Toruniu [04.10.2013] Anita Lipnicka, Andrzej Seweryn, Kasia Nosowska, Natalia Przybysz, Natalia Niemen, a także Marcin Meller, Andrzej Stasiuk i inni. Od 5 października do 20 listopada w Toruniu Forte Artus Festival... (info)

Getin Bank rozwija ofertę kredytową dla wolnych zawodów [04.10.2013] Getin Bank zwiększył maksymalną kwotę finansowania w kredycie dla przedstawicieli wolnych zawodów. Już teraz mogą oni otrzymać aż do 300 tys. zł bez zabezpieczeń rzeczowych. Kredyt udzielany jest szybko i bez zbędnych formalności... (info)


CENTRUM KONFERENCYJNE ADGAR PLAZA OBCHODZI 4. URODZINY I OTWIERA KOLEJNY OBIEKT W WARSZAWIE

CENTRUM KONFERENCYJNE ADGAR PLAZA OBCHODZI 4. URODZINY I OTWIERA KOLEJNY OBIEKT W WARSZAWIE [04.10.2013] • Sale Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza zostały dotychczas wynajęte ponad 2 100 razy 60 000 uczestników spotkań i wydarzeń organizowanych w obiekcie. Rozszerzenie oferty poprzez otwarcie kolejnego obiektu – Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota.. (info)


Luxury Profesjonalny krem + serum na twarz, szyję i dekolt Diamonds & Gold Eveline Cosmetics

Luxury Profesjonalny krem + serum na twarz, szyję i dekolt Diamonds & Gold Eveline Cosmetics [04.10.2013] Nowa, aktywnie odmładzająca formuła profesjonalnego kremu + serum, bogata w czyste 24-karatowe ZŁOTO, prawdziwy DIAMENT oraz unikalną kompozycję substancji czynnych... (info)


„LEASING dobrze rozegrany” w jesiennej kampanii EFL

„LEASING dobrze rozegrany” w jesiennej kampanii EFL [04.10.2013] Z początkiem października wystartowała jesienna kampania EFL. „LEASING dobrze rozegrany” oznacza dla przedsiębiorców finansowanie z bogatą ofertą korzyści w postaci pakietu usług dodatkowych... (info)


EVELINE COSMETICS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH W KIJOWIE

EVELINE COSMETICS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH W KIJOWIE [04.10.2013] W dniach 17-19 września 2013 Eveline Cosmetics uczestniczyła w jednej z najważniejszych międzynarodowych imprez w sektorze urody INTERCHARM - UKRAINE 2013. Tegoroczna edycja przyciągnęła wystawców z ponad 36 krajów... (info)


Poczuj klimat, poczuj zieleń!

Poczuj klimat, poczuj zieleń! [04.10.2013] Już 6 października br. podczas wydarzenia „Biegnij Warszawo” możesz połączyć pasję do biegania z dbałością o klimat i środowisko... (info)

Jesienne dodatki do domu i ogrodu od KiK [04.10.2013] Jesień zawitała do nas już na dobre. I nie muszą pokazywać tego kartki z kalendarza, które 23 września obwieściły nadejście nowej pory roku, ale sama aura zdradza, że pogoda diametralnie się zmienia... (info)


Odkryj Santiago de Chile z KLM

Odkryj Santiago de Chile z KLM [04.10.2013] Nowe połączenie w Ameryce Południowej już w sprzedaży KLM rozszerza siatkę połączeń o kolejną 9 już destynację w Ameryce Południowej po Brazylii, Peru, Meksyku, Ekwadorze i Argentynie... (info)


Szwajcarska perfekcja kawy w Twojej kuchni

Szwajcarska perfekcja kawy w Twojej kuchni [04.10.2013] Kawa od wieków jest jedną z najpopularniejszych używek na świecie. Powstaje na skutek palenia ziaren kawowca, które następnie są mielone lub poddawane instantyzacji. Podaje się ją na gorąco lub zmrożoną... (info)


Rozwiązanie Kaspersky Security for Mac uzyskuje certyfikat AV-Comparatives

Rozwiązanie Kaspersky Security for Mac uzyskuje certyfikat AV-Comparatives [04.10.2013] Kaspersky Security for Mac uzyskał wyróżnienie „Approved Security Product” w przeglądzie Mac Security Review przeprowadzonym niedawno przez laboratorium AV-Comparatives... (info)

ERGO Insurance wybiera Comarch Mobile Insurance Advisor [04.10.2013] Grupa ubezpieczeniowa ERGO zdecydowała się wdrożyć Comarch Mobile Insurance Advisor, aby wspierać procesy doradztwa i sprzedaży polis w Belgii i w Luksemburgu... (info)


Bezpieczeństwo i funkcjonalność szklanych fasad

Bezpieczeństwo i funkcjonalność szklanych fasad [04.10.2013] Nowe biurowce wyróżniają się oryginalną formą. Nie są to już zwykłe prostopadłościany, lecz przełamane, przekrzywione, skręcone lub ścięte bryły. Okna w ich fasadach mają różne kształty i wielkość, a czasem muszą „pracować” w ekstremalnych warunkach... (info)

Klienci Bonarki pomogą w zbiórce krwi [04.10.2013] Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie alarmuje o drastycznie niskich zapasach krwi w Małopolsce. Sytuację może uratować zbiórka krwi, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Bonarce (w godzinach 12:00-16:00)... (info)


Układanie bruku klinkierowego krok po kroku

Układanie bruku klinkierowego krok po kroku [04.10.2013] Klinkierowa cegła brukowa to dobry materiał na nawierzchnie wokół domu, np. ścieżki w ogrodzie czy podjazdy. Prostokątny kształt klinkierowego bruku umożliwia układanie różnorodnych wzorów. Wykonanie nie jest bardzo trudne, choć wymaga dużej precyzji.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...