informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


Serwis caraudio & multimedia w portalu Furious.pl

Serwis caraudio & multimedia w portalu Furious.pl [04.10.2007] Portal motoryzacyjny Furious.pl uruchomił pod adresem internetowym www.caraudio.furious.pl nowy serwis, poświęcony tematyce samochodowych systemów audio oraz multimedialnych... (info)


Produkty AVG chronią najbardziej wydajne komputery firmy HP dla graczy

Produkty AVG chronią najbardziej wydajne komputery firmy HP dla graczy [04.10.2007] AVG Anti-Virus Professional 7.5 zostanie preinstalowany w celu ochrony komputerów HP dla graczy. Został wybrany ze względu na niewielkie zużycie zasobów systemowych... (info)

Telefonia cyfrowa ISDN w eTel Polska [04.10.2007] eTel walczy o klientów TP S.A. Firma eTel Polska, wychodzi naprzeciw konkurencji i jako jedyny alternatywny operator telekomunikacyjny oferuje dziś usługę abonamentową, realizowaną na cyfrowych liniach ISDN-BRA... (info)


Casting do Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego

Casting do Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego [04.10.2007] W dniach 22, 23, 24 października od godziny 18.00 odbędą się przesłuchania dla wszystkich chętnych chcących sprawdzić swoje możliwości wokalne w Akademickim Chórze Uniwersytetu Gdańskiego... (info)


Mały i doskonały – nowy Navigon 2110

Mały i doskonały – nowy Navigon 2110 [04.10.2007] Zaawansowany system nawigacji za niewielką cenę – nowy model firmy NAVIGON został stworzony z myślą o tych, którzy poszukują niezawodnego urządzenia za niewielką cenę, łączącego w sobie najnowszą technologię i atrakcyjny wygląd... (info)


Nowa kampania reklamowa: Vitax - Z przyjemnością na zdrowie!

Nowa kampania reklamowa: Vitax - Z przyjemnością na zdrowie! [04.10.2007] Od października rusza najnowsza kampania reklamowa herbat owocowych marki Vitax - Owocowa Jesień pod hasłem: „Vitax - Z przyjemnością na zdrowie!”. Spoty będą emitowane w TVP1, TVP2, TVN i Polsacie... (info)


Śliwkowe zdrowie

Śliwkowe zdrowie [04.10.2007] Śliwki, których ojczyzną jest Azja Mniejsza, Kaukaz i Persja, na stoły Europy dotarły po podbojach Aleksandra Macedońskiego. Te owoce to skarbnica naturalnych składników odżywczych..... (info)


Świeżo Tłoczony Sok Śliwkowy Ogrody Natury

Świeżo Tłoczony Sok Śliwkowy Ogrody Natury [04.10.2007] Zapach jesieni to zapach rozgrzanych słońcem, soczystych śliwek – granatowe, purpurowe, czasem też żółte lub czerwone owoce urzekają nas swym wyjątkowym smakiem i towarzyszą nam w przejściu z lata do złotej jesieni... (info)

E.C.H.O. Communications szybko i fachowo z Ruck Zuck [04.10.2007] Agencja E.C.H.O. Communications z Wrocławia podpisała we wrześniu 2007 r. umowę o współpracy z Ruck Zuck. Ruck Zuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ponad 80 placówek. Sieć należy do firmy Classen... (info)


Nowy salon Fabryki Mebli Gawin w Poznaniu

Nowy salon Fabryki Mebli Gawin w Poznaniu [04.10.2007] W ostatnią sobotę września otwarty został pierwszy w Poznaniu salon własny Fabryki Mebli Gawin, renomowanego producenta segmentów pokojowych, zestawów tapicerowanych, sypialni, kuchni i mebli systemowych... (info)


Otwarcie nowej siedziby Akademickiego Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego

Otwarcie nowej siedziby Akademickiego Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego [04.10.2007] Wraz z nadejściem nowego sezonu Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego pokaże swoje zmienione oblicze. W dniach 12-13 października zostanie zaprezentowana nowa siedziba przy ulicy Wita Stwosza 58/109 w Gdańsku... (info)

Nowy semestr w Szkole Tańca Riviera pod patronatem Portalu 4GIRLS [04.10.2007] Zajęcia taneczne w warszawskiej Szkole Tańca Riwiera w semestrze 2007/2008 po raz pierwszy będą odbywały się pod patronatem Portalu dla dziewcząt 4GIRLS... (info)


Farmacja przemysłowa - konkurs prac doktorskich i magisterskich

Farmacja przemysłowa - konkurs prac doktorskich i magisterskich [04.10.2007] Już po raz drugi wrocławska Fundacja Hasco-Lek zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze prace naukowe z zakresu farmacji przemysłowej. Tegoroczna edycja obejmuje nowe odkrycia i innowacje w dyscyplinach farmaceutycznych i pokrewnych... (info)

Elitarny znak „Quality International” dla Kronoflooring Mielec Sp. z o.o. [04.10.2007] Kapituła prestiżowego w polskim biznesie konkursu „Forum Jakości Quality International 2007” ogłosiła listę finalistów. Znalazł się na niej zakład Kronofloring Mielec Sp. z o.o., jeden z najnowocześniejszych zakładów branży w Europie... (info)


Świąteczna kolekcja herbat Vitax Exclusive

Świąteczna kolekcja herbat Vitax Exclusive [04.10.2007] Na święta Vitax przygotował dla swoich klientów pięknie zapakowany zestaw herbat z wyjątkowej linii Vitax Exclusive. Kolekcję tworzą niezwykłe kompozycje smakowe uzyskane na bazie świeżych, soczystych owoców... (info)

Amadeus Polska został wyróżniony certyfikatem Lider Polskiej Turystyki 2007 [04.10.2007] Polski oddział firmy Amadeus, światowego lidera w zakresie rozwiązań informatycznych w branży turystycznej, został wyróżniony przez redakcję miesięcznika „Rynek Podróży” certyfikatem LIDER POLSKIEJ TURYSTYKI 2007... (info)

Raport Foto Lumix - najchętniej fotografujemy bliskich i krajobrazy [04.10.2007] Firma Panasonic Polska zaprezentowała „Raport Foto Lumix” podsumowujący wyniki badań na temat preferencji i nawyków związanych z fotografowaniem . Z raportu wynika, że Polacy najchętniej robią zdjęcia podczas wydarzeń rodzinnych... (info)


Gruntowne przygotowania, czyli czego nie wiecie o farbie gruntującej

Gruntowne przygotowania, czyli czego nie wiecie o farbie gruntującej [04.10.2007] Gładkie, równo pomalowane ściany, to marzenie każdej osoby remontującej mieszkanie. Elementem gwarantującym osiągnięcie zamierzonego efektu i ułatwiającym prace malarskie jest farba gruntująca... (info)

Oracle Retail w sieci Smyk [04.10.2007] Oracle Polska informuje, że Grupa Empik Media & Fashion (EM&F) rozpoczęła wdrożenie systemu Oracle Retail do obsługi działalności handlowej swojej sieci SMYK... (info)

Godzilla znowu atakuje! [04.10.2007] Przerażające monstrum siejące strach i zniszczenie nadchodzi! Po trwającym miliony lat śnie, Godzilla przebudzony przez Media Service, dystrybutora filmów, powraca w wyjątkowej kolekcji swoich najlepszych produkcji... (info)


Tradycyjna reklama umarła

Tradycyjna reklama umarła [04.10.2007] Nowe formy obecności reklamy w przestrzeni miejskiej, strategie komunikacji aktywnie angażujące konsumentów w marki, myślenie o sukcesie biznesowym równolegle do poczucia odpowiedzialności za otoczenie oraz samoregulacja branży.. (info)


Jotkel eksportowy

Jotkel eksportowy [04.10.2007] Irlandia i Dania to jedne z eksportowych kierunków krotoszyńskiego Jotkela. Wiodącego producenta mebli metalowych i wyposażenia warsztatów oraz dostawcy usług kooperacyjnych... (info)

Ministerstwo Budownictwa powodem opóźnień w otwarciu Terminalu nr 2 na Okęciu [04.10.2007] Jednym z powodów jest brak odbioru obiektu przez straż pożarną. Podczas odbioru obiektów z obowiązkowym DSO, do których zalicza się Terminal, nie można stwierdzić, czy system DSO działa poprawnie, ponieważ ... nie wiadomo, jakie są wymagania... (info)

Nowości na stronie www.quelle.pl [04.10.2007] Strona internetowa www.quelle.pl wzbogaciła się o dodatkowy dział PORADY- a w nim zakładki Dopasuj styl do figury oraz Analiza kolorystyczna.Oprócz aktualnej oferty, na stronie znalazły się praktyczne informacje dla Klientów na temat mody... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...