informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 35


Mnóstwo zabytków, własny majonez i czekolada

Mnóstwo zabytków, własny majonez i czekolada [04.09.2007] Kolorowe czasopisma zaczynają pisać o Świdnicy. To niewielkie urocze 60-tysięczne miasto na Dolnym Śląsku warto odwiedzić. Turyści zaczynają dostrzegać w nim bowiem miniaturkę Krakowa... (info)


Gluguls – kosmiczny klej do zabawy

Gluguls – kosmiczny klej do zabawy [04.09.2007] Staramy się kupować naszym pociechom produkty, które będą się im podobały. Jednocześnie chcemy mieć pewność, że są dobrej jakości. Takim produktem z pewnością jest nowy sztyft GLUGULSTM, który łączy w sobie cechy kleju i zabawki... (info)


Megabajt wprowadził nowe opakowania Supratec’a!!!

Megabajt wprowadził nowe opakowania Supratec’a!!! [04.09.2007] Firma Megabajt, wyłączny dystrybutor marki Supratec, w tym roku wprowadziła na rynek nowe opakowania płyt CD,CD-R,DVD+R,DVD-R.Nowa wizualizacja jest wyróżnieniem z pośród innych płyt na sklepowych półkach... (info)


Loterie 2.0! Wszystko zależy tylko od Ciebie...

Loterie 2.0! Wszystko zależy tylko od Ciebie... [04.09.2007] Wyobraź sobie, że możesz wpływać na wzrost prawdopodobieństwa wygranej, zatrzymać koło fortuny na polu z dużą wygraną… czujesz, że wszystko zależy tylko od Ciebie!.. (info)

W AIG Banku lokaty w górę [04.09.2007] AIG Bank podnosi oprocentowanie lokat oraz wprowadza promocję dla lokat 6-miesięcznych. Teraz oprocentowanie każdej lokaty zawieranej na 6 miesięcy, niezależnie od przedziału kwotowego, wynosi 5%... (info)


Coccodrillo pozyskało nowego partnera – Stabifoot

Coccodrillo pozyskało nowego partnera – Stabifoot [04.09.2007] Firma odzieżowa Coccodrillo rozpoczęła współpracę z cenionym belgijskim producentem obuwia dla dzieci – Stabifoot. Coccodrillo jest wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce... (info)


Trochę orientu i tańca na Woli

Trochę orientu i tańca na Woli [04.09.2007] Górczewska 62, niepozorny kremowy budynek na warszawskiej Woli. Znajdziecie tam trochę orientu! MASH Garage, to nowe taneczne miejsce, gdzie można nauczyć się tańca brzucha lub poznać tajniki Bollywood Dance... (info)


NAVIGON 5100 - wejście w nowym stylu

NAVIGON 5100 - wejście w nowym stylu [04.09.2007] Berlin, Zurych lub Paryż – z nowym urządzeniem NAVIGON 5100, cel podróży jest na odległość przycisku. Unikalne funkcje czynią podróż pewniejszą niż kiedykolwiek wcześniej... (info)


Krono Original: blaty robocze i niezwykle piękne

Krono Original: blaty robocze i niezwykle piękne [04.09.2007] Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy blaty w naszych kuchniach wyglądały szaro i smętnie. Przez to i same pomieszczenia kuchenne nie prezentowały się najlepiej. Dzisiaj blaty są już bez mała dziełami sztuki, a w kuchni można czuć się jak w salonie... (info)

Aplikom aCADemia – cyfrowy prototyp 2008 [04.09.2007] Cykl seminariów i warsztatów dla projektantów w 6 miastach Polski 6 września w Łodzi rozpoczyna się cykl bezpłatnych spotkań projektantów i inżynierów z ekspertami z APLIKOMu... (info)

Aplikom: bezpłatny edytor rastrowy dla inżynierów - WiseImage LITE [04.09.2007] WiseImage Lite - zrób pierwszy krok do profesjonalnej pracy z rastrami We wrześniu za pośrednictwem APLIKOM można BEZPŁATNIE pobrać oprogramowanie WiseImage LITE.. (info)


Ekspedycja Szlakiem Benedykta Polaka na Trakcie Czujskim

Ekspedycja Szlakiem Benedykta Polaka na Trakcie Czujskim [04.09.2007] Uczestnicy Ekspedycji Szlakiem Benedykta Polaka opuścili terytorium Kazachstanu i, po raz kolejny odwiedzając Rosję, wjechali na Trakt Czujski prowadzący wprost do granicy z Mongolią... (info)

Współpraca AVM i Interia.pl [04.09.2007] Firma AVM, producent urządzeń sieciowych ze znanej rodziny FRITZ!Box, zawarła umowę o współpracy z INTERIA.PL SA. Najnowsze wielofunkcyjne bramki VoIP marki FRITZ! są oferowane wraz z usługami telefonii internetowej realizowanymi przez Interię... (info)

ITL Polska autoryzowanym centrum szkoleniowym Hitachi Data Systems [04.09.2007] Centrum Szkoleniowe ITL Polska zostało autoryzowanym ośrodkiem Hitachi Data Systems. Szkolenia będą dotyczyły aplikacji oraz produktów z grup AMS (Adaptable Modular Storage) i WMS (Workgroup Modular Storage)... (info)


Portal 4GIRLS patronem medialnym VII Międzynarodowych Warsztatów Tanecznych

Portal 4GIRLS patronem medialnym VII Międzynarodowych Warsztatów Tanecznych [04.09.2007] W dniach 3 do 14 września 2007 w Szkole Tańca RIVIERA trwają VII Międzynarodowe Warsztaty Taneczne – LATO 2007. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął Portal dla nastolatek 4GIRLS... (info)

Nowy moduł "Zamówienia" w ofercie Humansoft [04.09.2007] Humansoft Sp. z o. o., producent informatycznych rozwiązań wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, wprowadził do swoje oferty nowy moduł „Zamówienia”... (info)

Półmetek konkursu „Zostań gwiazdą WP” [04.09.2007] Znana jest już 15 półfinalistów wielkiego konkursu Wirtualnej Polski, w którym nagrodą jest 2-letnie stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego... (info)

ARISTO Prestige 1600V - bezapelacyjny zwycięzca w teście notebooków [04.09.2007] Notebook Aristo Prestige 1600V, którego producentem i dystrybutorem jest wrocławska firma COMES SA, zajął pierwsze miejsce w teście notebooków magazynu PC World Komputer... (info)


Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 sierpień 2007

Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 sierpień 2007 [04.09.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, prezentuje listę "On-line Scanner Top 20" opartą na analizie danych zgromadzonych przy użyciu skanera on-line w sierpniu 2007 roku... (info)


Dulux® do jesiennych remontów w ogrodzie

Dulux® do jesiennych remontów w ogrodzie [04.09.2007] Odnowienie altanki czy mebli ogrodowych wymaga stosowania odpowiednich środków do ochrony i dekoracji drewna. Koniec wakacji i nadchodząca jesień to czas, sprzyjający porządkom w ogrodach i na działkach... (info)


Najpopularniejsze wirusy sierpnia 2007 według Kaspersky Lab

Najpopularniejsze wirusy sierpnia 2007 według Kaspersky Lab [04.09.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, opublikował listę dwudziestu szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w sierpniu 2007 r... (info)


Księżycowa ofensywa reklamowa pralki Indesit Moon

Księżycowa ofensywa reklamowa pralki Indesit Moon [04.09.2007] Na początku września Indesit Company Polska rozpoczyna ogólnopolską kampanię reklamową pralki Indesit Moon pod hasłem „Future friendly”. Będzie się ona składać ze standardowych działań ATL i BTL oraz niestandardowych akcji marketingowych... (info)


Interia.pl wspiera lidera Młodej Ekstraklasy

Interia.pl wspiera lidera Młodej Ekstraklasy [04.09.2007] Interia.pl zainwestuje w młodzieżową drużynę Cracovii, aktualnego lidera rozgrywek Młodej Ekstraklasy. Jest tym samym pierwszą spółką internetową w Polsce, która zdecydowała się na sponsoring drużyny piłkarskiej... (info)

BERGSON inwestuje w sprzedaż detaliczną [04.09.2007] Dwa nowe sklepy firmowe - w Rybniku i w Warszawie - otwiera w tym tygodniu dystrybutor odzieży i sprzętu marki BERGSON w Polsce. To początek dużych, zaplanowanych na jesień inwestycji firmy w rozbudowę sieci sprzedaży detalicznej... (info)


Dysk sieciowy QNAP dla konsoli PlayStation 3 oraz Xbox360.

Dysk sieciowy QNAP dla konsoli PlayStation 3 oraz Xbox360. [04.09.2007] Pierwszy na świecie dysk sieciowy współpracujący z PlayStation 3 oraz Xbox360, kompatybilny z DLNA Media Streaming. Firma QNAP wydała nowe oprogramowanie dla urządzeń TS-109 i TS-209, które to są idealnym rozwiązaniem dla domowych użytkowników... (info)


Elegancja w nowym wydaniu w jesienno-zimowej kolekcji marki Intermoda

Elegancja w nowym wydaniu w jesienno-zimowej kolekcji marki Intermoda [04.09.2007] Jesienno-zimowa kolekcja Intermody to elegancja w nowym wydaniu. Wszystkie ubrania wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a męska sylwetka nabiera smukłego kształtu i dyskretnej zmysłowości... (info)


Superfoto.pl ponownie najlepsze!

Superfoto.pl ponownie najlepsze! [04.09.2007] Dwutygodnik „Komputer Świat” w niezależnym teście internetowych serwisów fotograficznych przyznał najwyższą notę Superfoto.pl. „Po wiosennym zwycięstwie w teście „PC Formatu”, tym bardziej jesteśmy zadowoleni z utrzymania najwyższej jakości... (info)


Jesienią resellerzy mogą kupić wybrane zasilacze awaryjne APC o 10 proc. taniej

Jesienią resellerzy mogą kupić wybrane zasilacze awaryjne APC o 10 proc. taniej [04.09.2007] Obniżka ceny na zasilacze APC Back-UPS oraz APC Smart-UPS potrwa od 3 września do 15 października; oferta jest kolejnym krokiem, który ma zacieśnić więź między APC-MGE i jej resellerami.. (info)


Nowe opakowania otmuchowskiego ptasiego mleczka - Love Milk

Nowe opakowania otmuchowskiego ptasiego mleczka - Love Milk [04.09.2007] Jesienią tego roku na rynku pojawi się nowa linia wyrobów Zakładów Przemysłu Cukierniczego „Otmuchów” S.A. – znanych z produkcji słodyczy, ekologicznych produktów śniadaniowych i słonych przekąsek... (info)

Kobiecy Katalog [04.09.2007] Portal ByćKobietą.pl rusza z nowym projektem – Kobiecym Katalogiem. Już nie musisz godzinami szukać potrzebnej firmy lub strony www, zaglądnij do Katalogu i przekonaj się sama!.. (info)

Dziennik Polski pierwszy raz w Internetowym kiosku [04.09.2007] Od 3 września cyfrowe wydania Dziennika Polskiego są dostępne w eGazetach. Możliwość czytania dziennika regionalnego z każdego miejsca na świecie to rewolucja na rynku prasy codziennej... (info)


Koncern MAN zaprezentował nowego Stara

Koncern MAN zaprezentował nowego Stara [04.09.2007] Po wcześniejszych zapowiedziach zakończenia produkcji Stara, udało się jednak, firmie MAN-STAR TRUCKS zaprezentować nową ciężarówkę. Star 1444 jest nowoczesną konstrukcją, która wywodzi się z modelu MAN TGM... (info)


Najszybszy samochód w Polsce (400km/h) prawie gotowy

Najszybszy samochód w Polsce (400km/h) prawie gotowy [04.09.2007] Dział tuningu JC AUTO S.A. zakończył pierwszy etap budowy najszybszego auta w PL. Nowa karoseria została wykonana z karbonu oraz kevlaru. Zamontowaliśmy kute alufelgi CCW z oponami Michelin 335/30ZR20... (info)


Ibupar Forte: po prostu przestaje boleć

Ibupar Forte: po prostu przestaje boleć [04.09.2007] Jednym z najbardziej znanych przedstawicieli dużej grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych jest ibuprofen. Wykazuje on potrójne działanie: przeciwzapalne, przeciwgorączkowe oraz przeciwbólowe... (info)


Stosowanie lampy Bioptron po porodzie.

Stosowanie lampy Bioptron po porodzie. [04.09.2007] Stosując Bioptron po porodzie szybciej odzyskasz dobrą kondycję, potrzebną Tobie i Twojemu dziecku. Po urodzeniu się dziecka dla mamy i dla noworodka lampa Bioptron będzie niezbędna... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...