informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.09.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 8

Największa w Polsce rekonstrukcja historyczna już 18 września 2005 roku [04.09.2005] W miejscu największej wrześniowej bitwy pojawią się ludzie, dla których historia nie jest jedynie "przedmiotem" w szkole. Czołówka polskich i czeskich rekonstruktorów ożywi wydarzenia sprzed 66 lat... (info)

Paweł Szkopek na 21-szej pozycji w dziewiątej rundzie World Supersport [04.09.2005] W niedzielnym wyścigu mistrzostw świata klasy Supersport, jedyny permanentny polski motocyklista, występujący w rywalizacji najlepszych zawodników na maszynach produkcyjnych – Paweł Szkopek, zajął 21-szą lokatę... (info)

Paweł Szkopek w siódmym rzędzie [04.09.2005] Sobotnia sesja kwalifikacyjna przed wyścigiem dziewiątej rundy mistrzostw świata klasy World Supersport, w której występuje jedyny reprezentant Polski - Paweł Szkopek, przebiegała ze zmiennym szczęściem dla całej stawki zawodników... (info)

D-Link dla sieci biurowych i domowych - Szybka bezprzewodówka dla wszystkich [04.09.2005] D-Link wprowadził do sprzedaży nową serię produktów do komunikacji bezprzewodowej... (info)

Serwis wyborczy Wirtualnej Polski [04.09.2005] Aktualności, prezentacje kandydatów, sondaże i prognozy przedwyborcze znalazły się w najnowszym multimedialnym serwisie Wirtualnej Polski poświęconym wyborom parlamentarnym i prezydenckim wybory2005.wp.pl... (info)

Kredyt pełen energii [04.09.2005] Bez prowizji maklerskiej i z atrakcyjnym oprocentowaniem. Tak prezentuje się kredyt MultiBanku, który można przeznaczyć na zakup akcji Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA... (info)

ECCO Shoes Poland ogłasza konkurs dla młodych projektantów mody [04.09.2005] Inicjatywa ta ma na celu wsparcie zdolnych, początkujących twórców mody, poprzez umożliwienie im promocji własnego talentu i umiejętności... (info)

mBank wprowadził Biuletyny tematyczne poświęcone aktualnym wydarzeniom i ofercie banku [04.09.2005] Biuletyny są źródłem informacji na temat nowości w ofercie, promocji, konkursów oraz innych działań prowadzonych lub wspieranych przez mBank... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...