informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 22

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 04.07.2008 [04.07.2008] Kiepskie zakończenie tygodnia. Ostatnia sesja na GPW w tym tygodniu rozpoczęła się do spadków, które utrzymywały się na warszawskim parkiecie przez cały dzień... (info)

Przetargi budowlane w II kwartale rosną w siłę [04.07.2008] TAI Sp. z o.o. opracowała raport, w którym podsumowano przetargi i dotyczące branży budowlanej ogłoszone w Polsce, w drugim kwartale 2008 r. Wynika z niego, iż w porównaniu do II kwartału 2007 roku wzrosła liczba zamówień na prace budowlane... (info)


Złote jabłko z polskiego raju – Sok z Pomidorów OGRODY NATURY

Złote jabłko z polskiego raju – Sok z Pomidorów OGRODY NATURY [04.07.2008] W okresie letnio-jesiennym pomidor to niezaprzeczalny władca naszych stołów. Zdziwienie ogarnia, gdy czytamy, że jeszcze w XVII wieku uznawano go w niektórych krajach za owoc trujący i uprawiano go jedynie jako roślinę ozdobną..... (info)


Egzotyczna lekkość wnętrza – zestaw EMPIRE od Fabryki Mebli Gawin

Egzotyczna lekkość wnętrza – zestaw EMPIRE od Fabryki Mebli Gawin [04.07.2008] Lekkość podkreślona nutą egzotyczności – to dwie cechy, które w pełni oddają urodę zestawu EMPIRE. Pierwsza to esencja współczesnej cywilizacji, która nader wszystko ceni prostotę i funkcjonalność, druga, zawierająca się w niepowtarzalnym dekorze makassar..... (info)


Współpraca Sony XDCAM EX i Avid’a

Współpraca Sony XDCAM EX i Avid’a [04.07.2008] Firma Sony i Avid nawiązały współpracę w celu opracowania rozwiązań umożliwiających inteligentne przeglądanie plików oraz ułatwiających obróbkę materiałów cyfrowych... (info)

Certyfikaty SSL dla każdego [04.07.2008] Serwis Domeny.pl zmodyfikował ofertę certyfikatów SSL. Do sprzedaży włączony został jeden z najnowocześniejszych certyfikatów – Extended Validation SSL... (info)

Altar Video IVR - nowoczesny system telefonicznych usług video [04.07.2008] Firma Altar wprowadziła do swojej oferty telefoniczną platformę świadczenia usług video. System Altar Video IVR umożliwia prowadzenie serwisu udostępniającego transmisję głosową i video dla osób posiadających telefony 3G... (info)


PQI: FEN to „Best Partner 2007”

PQI: FEN to „Best Partner 2007” [04.07.2008] Konsorcjum FEN - jeden z największych w Polsce dystrybutorów IT z wartością dodaną (VAD) – zostało wyróżnione tytułem „Best Partner 2007” przez Power Quotient International (PQI), uznanego w świecie producenta przenośnych modułów pamięci... (info)

Kalendarium wydarzeń 07-11.07.2008 [04.07.2008] W przyszłym tygodniu liczba publikacji makroekonomicznych, które będą miały istotny wpływ na światowe nastroje będzie niewielka. We wtorek inwestorzy skupią się głównie na danych z amerykańskiego rynku nieruchomości dotyczących indeksu podpisanych umów..... (info)


Lokalny katalog już na rynku

Lokalny katalog już na rynku [04.07.2008] Eniro Polska rozpoczyna dystrybucję najnowszego wydania Panoramy Lokalnej - bezpłatnej książki teleadresowej dla mieszkańców powiatów Piaseczno, Wołomin oraz wspólnie Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego i Żyrardowa.. (info)

SSI S.A. rozpoczęło budowę stacji GPS – wyniki znowu pójdą w górę [04.07.2008] Bielany Wrocławskie, 3 czerwca 2008 – Security System Integration S.A. – notowany na rynku NewConnect producent systemów z zakresu bezpieczeństwa uruchamia stację GPS do monitorowania pojazdów... (info)

APC klientem agencji Monday PR [04.07.2008] 1 lipca firma APC by Schneider Electric została nowym klientem Agencji Monday PR. Firma APC by Schneider Electric to światowy lider w zakresie zasilania awaryjnego oraz chłodzenia precyzyjnego... (info)


Nanotech Flex – żeby „skóra” była gładka…

Nanotech Flex – żeby „skóra” była gładka… [04.07.2008] Mijające lata i sezony znaczą twarz i ciało freskami przebytych doświadczeń, które wolelibyśmy zachować we wnętrzu, by nie musieć patrzeć na nie w lustrzanym odbiciu. Wygląd miejsca, w którym mieszkamy, w dużej mierze jest odzwierciedleniem nas samych... (info)


Bielenda Eco Care - ekologiczna przyszłość piękna

Bielenda Eco Care - ekologiczna przyszłość piękna [04.07.2008] Człowiek jest częścią natury, dlatego to, co naturalne, jest dla niego najlepsze. Przyroda ze swoimi bogactwami może przyjść nam z pomocą w dbaniu o zdrowie i urodę... (info)

Piękne Włosy? Teraz tak! [04.07.2008] Zdrowe, piękne włosy potrzebują witamin i innych substancji odżywczych, których często brakuje w codziennej diecie. Teraz wszystkie znajdziemy w suplemencie diety Capivit Piękne Włosy, który łączy je w optymalnych dla włosów proporcjach... (info)


Nowe technologie przyjazne dzieciom

Nowe technologie przyjazne dzieciom [04.07.2008] Agencja Han Galee przygotowała nowatorski serwis internetowy, skierowany do dzieci w wieku od 2 do 6 lat i ich rodziców - www.ciufcia.pl. Celem projektu jest wpływ na relacje w rodzinie, pomoc w osiągnięciu w nich autentyzmu... (info)

Euler Hermes Najlepszym Ubezpieczycielem Kredytów Eksportowych 2008 [04.07.2008] Euler Hermes po raz czwarty otrzymał nagrodę dla „Najlepszego Ubezpieczyciela Kredytów Eksportowych”.Wyróżniony w ten sposób niemiecki oddział firmy odpowiadał jeszcze do niedawna za rozwój polskiego oddziału Euler Hermes... (info)

Komentarz Expandera: Bessa rośnie w siłę (04.07.2008) [04.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Wciąż brakuje pozytywnych sygnałów z rynków akcji. Nasza giełda w czwartek spadła piąty raz z rzędu. WIG w ciągu dnia wyraźnie naruszył psychologiczną barierę..... (info)


Uroczysta inauguracja Warsaw Polo Club

Uroczysta inauguracja Warsaw Polo Club [04.07.2008] W niedzielę 29 czerwca odbyło się otwarcie Warsaw Polo Club i finał pierwszego turnieju o puchar klubu ... a w przerwie meczu goście udeptywali murawę..... (info)


Zasilacze typ ZOL firmy SKOFF– jasność przez jakość

Zasilacze typ ZOL firmy SKOFF– jasność przez jakość [04.07.2008] Unikatowa, bo nieposiadająca odpowiednika seria opraw oświetleniowych LED Music Line firmy SKOFF nie tylko podbiła serca konsumentów,ale zdobyła już zasłużone wyróżnienia.. (info)

Impuls na fali… radiowej [04.07.2008] Rozpoczyna się wdrożenie systemu klasy ERP – Impuls 5, autorstwa BPSC w Polskim Radiu Kielce. Prowadzona właśnie analiza informatyczna ma przygotować plan prac zmierzających do objęcia systemem wszystkich istotnych obszarów funkcjonowania rozgłośni... (info)

Domowa sala koncertowa od Geniusa [04.07.2008] Przedstawiamy nowe drewniane głośniki do kina domowego marki Genius z serii 5.1, które właśnie pojawiły się w sprzedaży w polskich sklepach komputerowych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...