informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 16


VARTA przedstawia nową ładowarkę Power Station.

VARTA przedstawia nową ładowarkę Power Station. [04.07.2007] Jest to nafaszerowane technologią ładujące „pudełko”, łatwe w obsłudze, poręczne i ma możliwość ładowania aż 8 akumulatorków AA i AAA w ciągu nocy. Jest jedynym z niewielu urządzeń na rynku, które oferuje tak wiele innowacyjnych funkcji... (info)


Nawigator turystyczny rusza w podróż po Polsce

Nawigator turystyczny rusza w podróż po Polsce [04.07.2007] Wydawnictwo turystyczne Carta Blanca partnerem programu Pociąg do czytania. „Polska. Nawigator turystyczny” przemierzy tysiące kilometrów po całej Polsce pociągami Intercity... (info)


Jonowy patrol w Twoim domu i pracy

Jonowy patrol w Twoim domu i pracy [04.07.2007] Panasonic wprowadza na polski rynek nową gamę nowoczesnych klimatyzatorów typu split, która jest przyjazna dla środowiska i kieszeni użytkownika. Charakteryzuje je wysoka efektywność energetyczna, jakość, cicha praca i bezpieczeństwo eksploatacji... (info)

PKO TFI dynamicznie powiększa aktywa swoich funduszy [04.07.2007] Do 13,3 mld złotych wzrosły aktywa funduszy zarządzanych przez PKO TFI. W ciągu ostatnich 8 miesięcy aktywa funduszy podwoiły się. Wzrostowi aktywów towarzyszy rozwój oferty produktowej i sieci sprzedaży... (info)

Partner Consuil Programme?- w Międzyzdrojach z ATA-INT. Ltd [04.07.2007] Pod hasłem Partner Consuil Programme’2007, odbyła się w Międzyzdrojach coroczna konferencja strategiczna dilerów i partnerów ATA-INT. Ltd. W dwudniowej imprezie uczestniczyło 45 osób z ponad 20 firm..... (info)

TETA wyróżniona przez Oracle [04.07.2007] TETA otrzymała nagrodę SMB Technology Partner of the Year 2007 jako najlepszy partner technologiczny Oracle w kategorii niezależnych producentów oprogramowania w regionie Europy Centralnej i Rosji (EE & CIS)... (info)

Srebro dla Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości WSKiZ [04.07.2007] Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu otrzymał tytuł „Srebrnego AIP”. Wyróżnienie to otrzymują aktywnie funkcjonujące inkubatory w Polsce, w ramach których nieprzerwanie działa co najmniej 15 firm... (info)


Nowość w ofercie Sage Symfonii: SMS Biznes

Nowość w ofercie Sage Symfonii: SMS Biznes [04.07.2007] Sage Symfonia, wiodący producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, wprowadza do swej oferty rozwiązań branżowych aplikację SMS Biznes: rozwiązanie zaprojektowane dla Systemu SYMFONIA... (info)


Letnia pomoc WSL dla szkół średnich

Letnia pomoc WSL dla szkół średnich [04.07.2007] Wyższa Szkoła Logistyki od roku współpracuje z większością szkół średnich kształcących w zawodach „technik logistyk” i „technik spedytor”. Po zbadaniu potrzeb nauczycieli ostro wzięła się do pracy... (info)


SOK Z ALOESU– multiaktywne działanie w trosce o zdrowie i urodę

SOK Z ALOESU– multiaktywne działanie w trosce o zdrowie i urodę [04.07.2007] Fascynacja aloesem towarzyszy ludzkości od tysięcy lat, a niezwykłe właściwości tej unikalnej rośliny znajdują kolejne, różnorodne zastosowania. Sok z Aloesu firmy Laboratoria Natury to naturalny 99,7% sok z czystego miąższu odmiany Aloe Vera Linne... (info)


MapaMap Pocket PC 4.0 - już na rynku

MapaMap Pocket PC 4.0 - już na rynku [04.07.2007] Do sklepów trafił już zapowiadany system nawigacyjny MapaMap Pocket PC 4.0 z trójwymiarowym widokiem map . Nowa wersja MapyMap działająca na urządzeniach Pocket PC nosi nazwę MapaMap Pocket PC 4.0... (info)


SANYO: nowy 42” monitor lcd

SANYO: nowy 42” monitor lcd [04.07.2007] Nowy LCD SANYO 42LE1 to idealny monitor instalacyjny do zastosowań w reklamie oraz systemach informacji publicznej. Został zaprojektowany do wyświetlania wysokokontrastowych obrazów z krystalicznie czystymi kolorami... (info)

Extra smaki – nowe Familijne Extra [04.07.2007] Już w lipcu na sklepowych półkach pojawią się nowe wafle Familijne Extra o dwóch niepowtarzalnych smakach - Wafle Familijne Extra z nadzieniem jogurtowym i kawałkami wiśni oraz wafle Familijne Extra z nadzieniem o smaku czekoladowym z kawałkami orzechów... (info)


Wafle Familijne w Dużej Paczce

Wafle Familijne w Dużej Paczce [04.07.2007] Doceniane od lat przez konsumentów Wafle Familijne, które są liderem w segmencie wafli rodzinnych, teraz dostępne są w Dużej Paczce - specjalnie dla wszystkich smakoszy... (info)


Akuku! Kolorowa uczta

Akuku! Kolorowa uczta [04.07.2007] Cukierki Akuku! Te nadziane to nowa propozycja dla najmłodszych, która od połowy czerwca dostępna jest we wszystkich sklepach. Jutrzenka przygotowała dwa rodzaje wielobarwnych cukierków królujących w świecie dziecięcych słodyczy... (info)


Fabryka Mebli Gawin – 15 lat, dynamicznie i z pomysłem

Fabryka Mebli Gawin – 15 lat, dynamicznie i z pomysłem [04.07.2007] W 2007 roku mija 15. rocznica istnienia fabryki mebli GAWIN. Początkowo niewielka firma stolarska, dzięki ciągłemu udoskonalaniu i poszerzaniu oferty, w ciągu kilku lat stała się jednym z największych polskich producentów mebli... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...