informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 14


Jesteś menadżerem? Graj w golfa!

Jesteś menadżerem? Graj w golfa! [04.06.2007] „Hobby, które wzmocni Twój biznes” – pod takim hasłem od dziś rusza ogólnopolska kampania promocji golfa PlayGolf adresowana szczególnie do kadry zarządzającej... (info)

Hoopla.pl zdobywa Everest [04.06.2007] Hoopla.pl S.A. (www.hoopla.pl), największy polski sklep internetowy oferujący sprzęt AGD i RTV otrzymał nagrodę Everest 2007 w kategorii Najlepszy Zarząd.. (info)

Serwis Domeny.pl ma 10 lat [04.06.2007] W tym roku mija 10 rocznica powstania serwisu Domeny.pl. Była to jedna z pierwszych polskich firm rejestrujących domeny. Dziś jest jedną z większych spółek hostingowych w kraju, obsługującą kilkanaście tysięcy przedsiębiorstw... (info)

Sprzedaj Przyjaciela! [04.06.2007] Od 1 czerwca przez trzy miesiące będzie trwał konkurs organizowany przez Agito.pl. Do wygrania notebooki, palmtopy, projektory, konsola do gier, aparaty cyfrowe i karty pamięci... (info)


Niebezpieczne preparaty na odchudzanie

Niebezpieczne preparaty na odchudzanie [04.06.2007] 13 z 16 przetestowanych preparatów wspomagających odchudzanie stwarza, ze względu na swój skład, wysokie lub nawet bardzo wysokie zagrożenie dla zdrowia. Środki te reklamowane jako suplementy diety w rzeczywistości są lekami... (info)

Szkolenia BPM framework [04.06.2007] Zapraszamy na cykl szkoleń omawiających zarządzanie procesami oraz przedstawiających metodykę zarządzania procesami stworzoną i rozwinięta przez Rogera Burltona założyciela Process Renewal Group... (info)


Pustynna Burza z udziałem wywrotek Renault

Pustynna Burza z udziałem wywrotek Renault [04.06.2007] W zeszłym roku Renault Trucks zaprezentowało odnowioną gamę największych swoich ciężarówek. Wówczas mieliśmy okazję poznać nowe: Magnum, Premium (Route i Distribution), Landera, Keraxa oraz Midlum... (info)


Warsztaty strategiczne w Gminie Wielka Wieś

Warsztaty strategiczne w Gminie Wielka Wieś [04.06.2007] W dniu 2 czerwca z Zajeździe „Krystyna” w Bęble odbyła się zorganizowana przez władze gminy Wielka Wieś sesja strategiczna dotycząca opracowywanej „ Strategii Rozwoju Gminy Wielka Wieś”.. (info)

Kaspersky Lab publikuje nowy raport: "Wardriving w Londynie 2007" [04.06.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, opublikował najnowszy raport na temat bezpieczeństwa sieci bezprzewodowych w Wielkiej Brytanii... (info)


Sport i muzyka? Teraz to możliwe dzięki opasce Belkina Sport Command

Sport i muzyka? Teraz to możliwe dzięki opasce Belkina Sport Command [04.06.2007] Jazda na snowboardzie lub nartach, wyczyny na rowerze czy bieganie. Bez względu na to, jaki uprawiamy sport, na pewno przyjemniej robić to przy dźwiękach muzyki... (info)


Jose Torres twarzą producenta ubrań ROY

Jose Torres twarzą producenta ubrań ROY [04.06.2007] Znany kubański muzyk i założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej pod nazwą José Torres y Salsa Tropical jest twarzą producenta odzieży ROY.Harmonia smak, styl i melodia dla uszu, obraz dla oka - tak można określić kolekcję na sezon wiosenno-letni 2007... (info)

Firma Gaspol S.A. ogłosiła wyniki finansowe za 2006 rok [04.06.2007] Rekordowy zysk netto – wzrost o prawie 50% w stosunku do roku 2005 Lider rynku gazu płynnego w Polsce, firma Gaspol S.A. wypracowała w 2006 roku zysk netto w wysokości 31,393 mln złotych... (info)

Targi Ifsec 2007 - Birmingham [04.06.2007] W dniach 21-24 maja odbyły się w Birmingham największe światowe targi CCTV, kontroli dostępu, zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz bezpieczeństwa. Jak zawsze, impreza była na najwyższym poziomie, dopisali zarówno wystawcy jak i zwiedzający... (info)


Goplana odświeża opakowania karmelków

Goplana odświeża opakowania karmelków [04.06.2007] Goplana, rynkowy lider w kategorii karmelków, odświeża wizerunek opakowań całego asortymentu ww. cukierków. Intensywne barwy, nowe wizualizacje słodyczy oraz powiększony logotyp marki– to główne elementy grafiki, które poddano zmianie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...