informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.06.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 24

Żyj i mieszkaj [04.06.2006] Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile pieniędzy wydajesz miesięcznie na papierosy? I co mógłbyś już mieć, gdybyś tego nie robił?.. (info)

DITEL S.A. wydawca Książki Telefonicznej tel. zmienia swoją siedzibę. [04.06.2006] W związku z intensywnym rozwojem firmy DITEL S.A. z końcem maja br. łączy dwa warszawskie biura – centralę spółki i dział sprzedaży, i przenosi je do nowej siedziby przy ul. Jagiellońskiej 69... (info)

Nowy Leon FR gwiazdą stoiska SEAT [04.06.2006] Na stoisku SEAT-a na Salonie Motoryzacyjnym w Madrycie odbyła się prezentacja nowego Leona FR – pojazdu mającego wszystkie atuty, aby powtórzyć sukces handlowy swojego poprzednika i dorównać mu pod względem popularności... (info)

Wysokiej jakości, wszechstronny multimedialny projektor SVGA [04.06.2006] Wyspecjalizowany dystrybutor projektorów multimedialnych, firma ViDiS z Wrocławia, wprowadził do swojej oferty nowy projektor – Optoma EP716R... (info)

Studio DN dla Carlsberg Polska [04.06.2006] Studio DN jest autorem nowej tożsamości wizualnej marek piwa Bosman i Kasztelan (Carlsberg Polska). Produkty w nowych opakowaniach pojawiły się właśnie w sieci sprzedaży... (info)

Beta 2 Microsoft Office 2007 już dostępna [04.06.2006] Microsoft poinformował o udostępnieniu na swoich stronach internetowych wersji Beta 2 nowej platformy do zarządzania dokumentami elektronicznymi, Microsoft Office 2007... (info)

Dobrze oświetlona droga [04.06.2006] Rallye 175 - nowy reflektor dodatkowy Bosch.. (info)

Netbrokers nagrodzony za dynamikę wzrostu [04.06.2006] Wyróżnienie za znakomite wyniki dla wspólnego przedsięwzięcia Comarch i PKM DUDA... (info)

Samsung zaprezentował prototyp pierwszego hybrydowego dysku twardego [04.06.2006] Firma Samsung Electronics, światowy lider zaawansowanych technologii pamięci, przedstawił prototyp pierwszego komercyjnego hybrydowego dysku twardego (Hybrid Hard Disk - HHD), czyli bardzo oczekiwanego dysku nowej generacji do notebooków i komputerów stacjonarnych, w którym oprócz tradycyjnych talerzy magnetycznych zastosowano pamięć flash NAND... (info)

Nowe telefony w Popie i Orange Go [04.06.2006] Od środy 24 maja w ofercie POP znajdują się dwa nowe zestawy z telefonami: Sony Ericsson J220i i Nokia 1600. Od 25 maja telefon Nokia 1600 dostępny jest również w ofercie Orange Go... (info)

Finał wojewódzki XI Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci w opolskim rozstrzygnięty! [04.06.2006] MKS Spartan z Jakubowic wśród dziewcząt i PSP nr 5 Krapkowice wśród chłopców to najlepsze drużyny z województwa opolskiego, wyłonione w finale wojewódzkim tegorocznej edycji Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci... (info)

Zmiany w Zespole Komunikacji Wirtualnej Polski [04.06.2006] Wirtualna Polska informuje, iż z dniem 8 maja 2006 roku do Zespołu Komunikacji Wirtualnej Polski dołączyła Dorota Trojanowska, obejmując stanowisko Specjalisty ds. Public Relations... (info)

Bank Pekao SA Spółką Godną Zaufania [04.06.2006] Kapituła Inwestorów Instytucjonalnych Polskiego Instytutu Dyrektorów oceniła spółki notowane na GPW pod względem przestrzegania zasad ładu korporacyjnego... (info)

ATEN zaprezentuje rewolucyjne rozwiązania na targach Computex 2006 w Taipei [04.06.2006] ATEN International Co. Ltd., producent i dystrybutor zaawansowanych rozwiązań komunikacyjnych, zaprezentuje szereg rewolucyjnych rozwiązań podczas tegorocznych targów Computex, które odbędą się w Taipei w dniach 6-11 czerwca... (info)

Wiosenna ekspozycja Opla [04.06.2006] Od maja do czerwca w największych centrach handlowych w Polsce można zobaczyć prezentację nowych modeli Opla... (info)

Logitech przybił piątkę z Heyah - Heyah Logitech Cybersport 2006 [04.06.2006] Logitech został sponsorem tytularnym największych polskich Mistrzostw w Grach Komputerowych Profesjonalistów i Amatorów – Heyah Logitech Cybersport... (info)

Link4 ubezpiecza przez Skype’a [04.06.2006] Od maja Link4, jako pierwszy ubezpieczyciel w kraju, umożliwia zawarcie umowy ubezpieczenia komunikacyjnego za pośrednictwem bezpłatnej telefonii internetowej Skype... (info)

Warsztaty Grafiki Komputerowej w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania [04.06.2006] Po raz czwarty gościli w poznańskiej Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania profesorowie i studenci z Wydziału Grafiki Komputerowej amerykańskiego Purdue University, którzy w ramach Warsztatów Grafiki Komputerowej szkolili poznańskich studentów w nowoczesnych technikach informatycznych... (info)

Telefon do Mamy zwycięzcą konkursu European SABRE Awards 2006 [04.06.2006] Autorski projekt Telekomunikacji Polskiej "Telefon do Mamy" wygrał konkurs European SABRE Awards 2006 w kategorii działania prospołeczne... (info)

Orange pomaga odbudować kościół Świętej Katarzyny [04.06.2006] Orange i Urząd Miasta w Gdańsku uruchomiły specjalny numer SMS na rzecz odbudowy kościoła Świętej Katarzyny w Gdańsku... (info)

Pomniejszanie piersi [04.06.2006] O dużych i jędrnych piersiach marzy wiele kobiet, są jednak i takie, które z wielką chęcią zamieniłyby rozmiar swojej miseczki na znacznie mniejszy... (info)

mKlienci wybierają nowe layouty kart [04.06.2006] Zakończył się pierwszy etap konkursu na projekt graficzny kart płatniczych, odbywający się w ramach mBanku Inspiracji. Od 1 czerwca Klienci mBanku i Internauci będą wybierać propozycje, które zostaną wykorzystane przy wizualizacji kart... (info)

Serwis Concierge dla Klientów BRE Banku organizowany przez Europ Assistance Polska [04.06.2006] Dzięki współpracy BRE Banku i Europ Assistance Polska Klienci korporacyjni będący użytkownikami kart prestiżowych banku oraz Klienci Private Banking mogą korzystać z Serwisu Concierge, czyli dedykowanego pakietu informacyjno-organizacyjnego, dostępnego przez 24 h na dobę... (info)

Assistance podróżny skrojony na miarę potrzeb Klientów Europ Assistance w Niemczech [04.06.2006] Europ Assistance w Niemczech wprowadziła na rynek dwa nowe rodzaje assistance podróżnego dedykowanego Klientom podróżującym indywidualnie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...