informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 04.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


Tylko w ProLine.pl - MSI GeForce 9600GT OC rekomendowana przez PurePC.pl

Tylko w ProLine.pl - MSI GeForce 9600GT OC rekomendowana przez PurePC.pl [04.04.2008] Karta graficzna MSI GeForce 9600GT OC otrzymała wysokie oceny w pojedynku kart graficznych GF 9600GT vs. 8800GS przeprowadzonym na łamach portalu PurePC.pl.. (info)


Duży postęp Mariusza Miękoś

Duży postęp Mariusza Miękoś [04.04.2008] Mariusz Miękoś - kierowca zespołu Fastline Racing z treningu na trening coraz lepiej spisuje się za kierownicą wyścigowego Porsche 997 GT3 Cup. Jest to bardzo dobry znak przed zbliżającą się pierwszą eliminacją WSMP... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 04.04.2008 [04.04.2008] Udany koniec tygodnia. Dzisiejszą sesję indeksy rozpoczęły od wzrostów, które utrzymywały się w ciągu dnia. W trakcie sesji najwięcej zyskiwał indeks WIG20, który wzrastał dzięki dobremu zachowaniu spółek surowcowych i banków... (info)


Aladdin HASP SRM: sposób na większą efektywność sprzedaży oprogramowania

Aladdin HASP SRM: sposób na większą efektywność sprzedaży oprogramowania [04.04.2008] Generator Raportów Aladdin HASP SRM dla producentów oprogramowania - usprawni sprzedaż, działania marketingowe, zwiększy efektywność i zwrot z inwestycji (ROI).. (info)


ELO - program do zarządzania i archiwizacji dokumentów dla małych firm

ELO - program do zarządzania i archiwizacji dokumentów dla małych firm [04.04.2008] Wg badań średnio każdy pracownik traci 6 minut/godzinę na szukanie, archiwizowanie dokumentu, co w skali rocznej daje olbrzymie straty. Stanowi to 10 % czasu... (info)


Okablowanie światłowodowe – sposoby zakańczania i łączenia włókien

Okablowanie światłowodowe – sposoby zakańczania i łączenia włókien [04.04.2008] Wielu instalatorów celowo unika układania okablowania światłowodowego ze względu na brak wiedzy na ten temat, często zlecają wykonanie zewnętrznym firmom lub stosują okablowanie miedziane w miejscach gdzie należałoby przejść już na światłowód... (info)

Budowa grupy przynosi efekty [04.04.2008] O 70 proc. wzrosły przychody spółek Grupy Ponar działających w segmencie hydrauliki siłowej w pierwszym kwartale 2008 r. Kolejne kwartały przyniosą dalszy dynamiczny wzrost sprzedaży... (info)


Optiva 5 Fresh — malowanie na świeżo

Optiva 5 Fresh — malowanie na świeżo [04.04.2008] Farba Optiva 5 Fresh, marki Tikkurila, o świeżym zapachu daje komfort malowania, a także użytkowania pomieszczeń nawet przez pierwsze dni od zakończenia remontu... (info)


Zielono mi…

Zielono mi… [04.04.2008] Projektanci wnętrz mówią jednym głosem — nadszedł czas na kolorowe wnętrza, a na wiosnę warto zaszaleć z zielenią.Obserwacja natury stanowi niewyczerpane źródło inspiracji w doborze kolorów we wnętrzu... (info)

Festiwal Przedsiębiorczości BOSS w Kielcach [04.04.2008] W dniach 7-9 kwietnia w Kielcach odbędzie się Festiwal Przedsiębiorczości BOSS. To piąta edycja ogólnopolskiego projektu organizowanego przez SF Business Centre Club. Głównym partnerem regionalnym w Kielcach jest Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua... (info)

FreecoNet 2.0 debiutuje w sieci [04.04.2008] Na rynku telefonii internetowej pojawił się FreecoNet w wersji 2.0. Nowe oblicze platformy to łatwiejsza rejestracja, uproszczony panel użytkownika, dodatkowe usługi oraz odświeżona strona w Internecie... (info)


Nowe zmywarki Hotpoint-Ariston - katalog 2008

Nowe zmywarki Hotpoint-Ariston - katalog 2008 [04.04.2008] Nowa gama zmywarek Hotpoint-Ariston, marki która zastąpiła na polskim rynku dotychczasową markę Ariston, to połączenie stylu i wygody. Każdy element zmywarek zaprojektowany został tak, aby zmywanie stało się proste i przyjemne jak nigdy dotąd... (info)


„Moja przygoda z Japonią” − konkurs dla pisarzy i twórców w wieku od 3 lat do 100.

„Moja przygoda z Japonią” − konkurs dla pisarzy i twórców w wieku od 3 lat do 100. [04.04.2008] Dlaczego każdy Japończyk powinien choć raz w życiu wejść na górę Fudżi? Albo czym się różni ogród pejzażowy od ogrodu zen? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w encyklopedii lub w portalu www.bajkopisarze.pl... (info)

Pascal Travel Club da Ci nagrodę za komentarz na www.pascal.pl [04.04.2008] Ponad 15 tysięcy obiektów zgromadzonych na www.pascal.pl czeka na opinie i komentarze internautów. Najciekawsze opisy co miesiąc będą nagradzane nagrodami fundowanymi przez Pascal Travel Club... (info)

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. [04.04.2008] W związku z wyczerpaniem wolnych miejsc na warsztat AchieveGlobal „Jak zbudować atrakcyjny wizerunek pracodawcy” prowadzony w tracie Kongresu Kadry w dniu 16.04.08, oraz dużym zainteresowaniem tą tematyką chcemy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom... (info)


Nowy odkurzacz przemysłowy w ofercie KRESS.

Nowy odkurzacz przemysłowy w ofercie KRESS. [04.04.2008] Firma Kress wprowadziła do swojej oferty nowy odkurzacz przemysłowy 1400 RS EA SET o mocy 1400 Wat. Skierowany jest on do stricte profesjonalnego użytkownika... (info)


BenQ kolejny profesjonalny projektor dla biznesu

BenQ kolejny profesjonalny projektor dla biznesu [04.04.2008] BenQ MP722 - 3000 ANSI Lumenów, kontrast 2000:1, podstawowa rozdzielczość XGA 1024x768, złącze DVI z HDCP, poziom hałasu 29 dB i Golden Ratio Color Wheel.. (info)

Kalendarium wydarzeń 07-11.04.2008 [04.04.2008] Przyszły tydzień nie będzie obfitował w wiele raportów makroekonomicznych, które mogą wpłynąć na kształtowanie nastrojów na światowych rynkach. We wtorek inwestorzy skupią się na danych z amerykańskiego rynku nieruchomości... (info)


Łatwość i precyzja pracy - Stojak do wiertarki DS - 43

Łatwość i precyzja pracy - Stojak do wiertarki DS - 43 [04.04.2008] Czy na pewno potrzebna Ci jest wiertarka stołowa, jeśli posiadasz już wiertarkę ręczną? Odpowiedź jest prosta: teraz już nie, ponieważ firma Proma Polska prezentuje w swojej najnowszej ofercie na rok 2008 stojak do wiertarki DS – 43... (info)


Wentylatory na miarę Twoich potrzeb

Wentylatory na miarę Twoich potrzeb [04.04.2008] Nasze życie składa się z wielu codziennych, często uciążliwych obowiązków. Rozwój techniki i dążenie do ułatwiania sobie życia owocują na szczęście wieloma wynalazkami, które odciążają nas w wielu spośród tych prac... (info)


Ruszył projekt „Ugaśmy pragnienie Afryki”

Ruszył projekt „Ugaśmy pragnienie Afryki” [04.04.2008] Eden Springs, dostawca wody źródlanej w dużych butlach i UNICEF, organizacja niosąca pomoc dzieciom na całym świecie, rozpoczęły akcję „Ugaśmy pragnienie Afryki”, której celem jest zebranie funduszy na budowę systemu wodnego w Somalii... (info)


Zestaw biurowy CODE – meble na miarę każdej firmy

Zestaw biurowy CODE – meble na miarę każdej firmy [04.04.2008] Stylowa aranżacja biura czy recepcji od zawsze stanowiła nieodłączną część wizerunku firmy. Gustownie dobrane meble świadczą nie tylko o wysokim prestiżu przedsiębiorstwa, ale również stanowią wyraz szacunku dla jego klientów i pracowników... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...